منو
Your Cart

فر گاز و برق سینجر

فر گاز و برق سینجر

فر توکار سینجر مدل SEA1فر توکار سینجر مدل SEA1 یکی از محصولات پر طرفدار و ساده از شرکت سینجر است. این فر توکار با کارکرد گاز و برق، به دلیل سادگی و قیمت مناسبی طرفداران زیادی دارد. برای خرید این فر با قیمت مناسب تر از بازار می توانید به فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مراجع..
5,095,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SES12فر توکار سینجر مدل SES12 دارای کارکرد ساده  ای  است. در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه می توانید این فر را با قیمت مناسب خریداری نمایید. فر گاز و برق سینجر  حرارت مورد نیاز برای پخت غذا را از انرژی گاز و برق تامین م..
5,200,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SEA13فر گاز و برق سینجر با طراحی زیبا و قیمتی مناسب در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینهبه فروش می رسد.فر توکار گاز و برق برای تامین حرارت داخل فر، به گاز و برق متصل می شود. برای خرید این فر دقت کنید که وجود انشعاب جداگانه برای فر گاز و برق خو..
5,200,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SEA2فر توکار سینجر مدل SEA2، مدل پرطرفدار و زیبای شرکت سینجر می باشد. این فر شیشه ای با رنگ سفید نمای آشپزخانه شما را زیبا می کند. فر SEA2 در فروشگاه اینترنتی لواززم آشپزخانه مدنی نقشینه  با قیمتی بسیار مناسب تر از بازار به فروش می رسد. محصولات ارائه شده در..
5,424,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SEA3فر توکار  سینجر مدل SEA3، مدلی زیبا با قیمت مناسب می باشد. نمای شیشه مشکی و استیل این فر همراه با یک دسته استیل می تواند زیبایی آشپزخانه شما را چندبرابر کند. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه انواع مختلف فر توکار سینجر را با مناسب ترین قیمت بازار و تضمی..
5,200,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SEA33فر توکار سینجر مدل SEA33 یکی از  مدل های زیبا با قیمت مناسب شرکت سینجر است. این فر به صورت کامل با شیشه مشکی تولید شده است و زیبایی آشپزخانه را چندبرابر می کند. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه فر توکار سینجر را با قیمتی مناسب تر از بازار و تضمین..
3,967,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SEA9فر توکار سینجر مدل SEA9، یکی از مدل های ساده و قیمت مناسب در میان فرهای سینجر می باشد.  این فر در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشیینه با قیمتی ارزان تر از بازار به همراه ضمانت اصالت کالا در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت.فر توکار گاز و برق..
5,200,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SES1فر توکار سینجر مدل SES1 یکی از محصولات پر طرفدار و ساده از شرکت سینجر است. این فر توکار گاز و برق، به دلیل سادگی امکانات قیمت مناسبی دارد. برای خرید این فر با قیمتی ارزان تر از بازار می توانید به فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مراجعه کنید. به دلیل این..
5,095,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SES12فر گاز و برق سینجر که کارکرد ساده و قیمت مناسبی دارد. در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه می توانید این کالا را با قیمت مناسب خریداری نمایید. برای خرید این فر توکار و کلیه لوازم آشپزخانه می توانید به فروشگاه نقشینه مراجعه کنید.این ف..
5,200,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SES13فر گاز و برق با کارکرد ساده و قیمت مناسب توضیح مختصری درباره این فر سینجر است. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه این محصول را با قیمتی مناسب در اختیار شما قرار می دهد. برای مقایسه قیمت این محصول و سایر لوازم آشپزخانه می توانید به سایت ما مراجعه کنید.فر ..
5,200,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SES2فر توکار سینجر مدل SES2، مدلی پرطرفدار و زیبا در میان فرهای سینجر می باشد. این فر شیشه ای با رنگ سفید استایل آشپزخانه شما را زیبا می کند. این محصول در فروشگاه اینترنتی لواززم آشپزخانه مدنی نقشینه  با قیمتی بسیار مناسب تر از بازار به فروش می رسد. محصولات ارائه شده در ا..
5,424,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SES3فر توکار سینجر مدل SES3، مدلی زیبا با قیمت بسیار مناسب در میان فرهای سینجر می باشد. نمای شیشه مشکی و استیل این فر می تواند زیبایی آشپزخانه شما را دوچندان کند. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه انواع مختلف فر توکار سینجر را با قیمت مناسب و تضمین اصل بودن کالا..
5,200,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SES33 مدل زیبا با قیمت مناسب که از تولیدات شرکت سینجر است. نمای  این فر به صورت کامل با شیشه مشکی پوشانده شده است و زیبایی آشپزخانه را چندبرابر می کند. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه این فر توکار سینجر را با قیمتی مناسب تر از بازار و تضمین اصال..
3,967,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SES9فر توکار سینجر مدل SES9، مدلی ساده و نسبتا ارزان قیمت در میان فرهای سینجر می باشد.  این فر در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشیینه با قیمتی ارزان تر از بازار به همراه ضمانت اصالت کالا در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت.این فر توکار گاز و برق برای..
5,200,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SMA1فر سینجر مدل SMA1 یکی از مدل های ساده و  باکیفیت فر توکار گاز و برق سینجر از سری لوکس با عملکرد گاز و برق آرنا است. این فر در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب و ضمانت اصالت کالا به فروش می رسد. فر تمام مشکی زیبایی خاصی به آشپزخا..
5,924,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SMA17فر توکار سینجر مدل SMA17 یکی از مدل های زیبا و باکیفیت شرکت سینجر است. این فر به طور همزمان از انرژی گاز و برق استفاده می کند. برای خرید این کالا با قیمتی مناسب به فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مراجعه نمایید. فر SMA17 با نمای استیل، پنل ل..
6,009,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SMA19فر سینجر مدل SMA19 یک مدل زیبا و باکیفیت فر توکار گاز و برق سینجر است. این محصول در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمتی مناسب به همراه ضمانت اصالت کالا به فروش می رسد. این فر با نمای استیل و پنل لمسی زیبایی آشپزخانه شما را چند برابر خواهد ک..
6,009,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SMA2فر توکار سینجر مدل SMA2 از سری لوکس با عملکرد گاز و برق آرنا شرکت سینجر است که به رنگ سفید تولید شده است. این فر را می توانید در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب و ضمانت اصالت کالا خریداری نمایید. فر شیشه سفید زیبایی خاصی به آشپزخانه شما می ده..
6,349,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SMA24فر توکار سینجر مدل SMA24 مدلی با کیفیت و زیبا از شرکت سینجر است. این فر از انرژی گاز و برق به طور همزمان استفاده می کند. برای خرید این محصول با قیمت مناسب به فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مراجعه نمایید. فر SMA24 با نمای استیل، پنل لم..
6,009,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SMA6فر توکار سینجر مدل SMA6 یک مدل فر باکیفیت از محصولات سینجر است. این فر با شیشه مشکی، بدنه استیل و پنل لمسی یکی از مدل های زیبافرها در دسته فر توکار است. این فر را از فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با مناسب ترین قیمت بازار به همراه ضمانت ۲۴ ماهه شرکت سینجر..
6,009,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SMA9فر توکار سینجر مدل SMA9 یک فر زیبا از محصولات فر توکار سینجر است. این فر با شیشه مشکی، بدنه استیل و صفحه دیجیتال و چهار ولوم استیل یکی از مدل های باکیفیت فرها در دسته فر توکار است. این فر را می توانید از فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با مناسب ت..
6,009,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SMS1فر سینجر مدل SMS1 یکی از زیباترین و باکیفیت ترین مدل های تولید شده فر توکار گاز و برق سینجر است. این فر در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمتی مناسب به همراه ضمانت اصالت کالا به فروش می رسد. این فر تمام مشکی زیبایی خاصی به آشپزخانه شما می بخشد. برای نصب فر..
5,924,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SMS17فر سینجر مدل SMS17 مدلی زیبا و باکیفیت شرکت سینجر است. این فر توکار به طور همزمان از انرژی گاز و برق استفاده می کند. برای خرید این کالا با قیمتی مناسب می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه اقدام نمایید. فر SMS17 با نمای استیل،&n..
6,009,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SMS19فر سینجر مدل SMS19 یکی دیگر از مدلهای زیبا و باکیفیت فر توکار گاز و برق سینجر است. این محصول را می توانید در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمتی مناسب به همراه ضمانت اصالت کالا خریداری نمایید. این فر با نمای استیل و پنل لمسی می تواند زیبایی آشپزخانه ..
6,009,000 تومان
نمايش 1 تا 24 از 46 (2 صفحه)