منو
Your Cart

فر گاز و برق سینجر

فر گاز و برق سینجر

فر توکار سینجر مدل SEA13 فر گاز و برق با کارکرد ساده و قیمت مناسب توضیح مختصری درباره این فر سینجر است. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه این محصول را با قیمتی مناسب در اختیار شما قرار می دهد. برای مقایسه قیمت این محصول و سایر لوازم آشپزخانه می توانید به سایت ما مراجعه کنید. فر ..
3,988,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SES1 فر توکار سینجر مدل SES1 یکی از محصولات پر طرفدار و ساده از شرکت سینجر است. این فر توکار گاز و برق، به دلیل سادگی امکانات قیمت مناسبی دارد. برای خرید این فر با قیمتی ارزان تر از بازار می توانید به فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مراجعه کنید.  به دلیل این..
3,908,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SES12 فر گاز و برق سینجر که کارکرد ساده و قیمت مناسبی دارد. در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه می توانید این کالا را با قیمت مناسب خریداری نمایید. برای خرید این فر توکار و کلیه لوازم آشپزخانه می توانید به فروشگاه نقشینه مراجعه کنید. این ف..
3,867,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SES13 فر گاز و برق با کارکرد ساده و قیمت مناسب توضیح مختصری درباره این فر سینجر است. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه این محصول را با قیمتی مناسب در اختیار شما قرار می دهد. برای مقایسه قیمت این محصول و سایر لوازم آشپزخانه می توانید به سایت ما مراجعه کنید. فر ..
3,867,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SES2 فر توکار سینجر مدل SES2، مدلی پرطرفدار و زیبا در میان فرهای سینجر می باشد. این فر شیشه ای با رنگ سفید استایل آشپزخانه شما را زیبا می کند. این محصول در فروشگاه اینترنتی لواززم آشپزخانه مدنی نقشینه  با قیمتی بسیار مناسب تر از بازار به فروش می رسد. محصولات ارائه شده در ا..
4,157,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SES3 فر توکار سینجر مدل SES3، مدلی زیبا با قیمت بسیار مناسب در میان فرهای سینجر می باشد. نمای شیشه مشکی و استیل این فر می تواند زیبایی آشپزخانه شما را دوچندان کند. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه انواع مختلف فر توکار سینجر را با قیمت مناسب و تضمین اصل بودن کالا..
3,988,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SES33  مدل زیبا با قیمت مناسب که از تولیدات شرکت سینجر است. نمای  این فر به صورت کامل با شیشه مشکی پوشانده شده است و زیبایی آشپزخانه را چندبرابر می کند. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه این فر توکار سینجر را با قیمتی مناسب تر از بازار و تضمین اصال..
3,035,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SES9 فر توکار سینجر مدل SES9، مدلی ساده و نسبتا ارزان قیمت در میان فرهای سینجر می باشد.  این فر در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشیینه با قیمتی ارزان تر از بازار به همراه ضمانت اصالت کالا در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت. این فر توکار گاز و برق برای..
3,867,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SMA24: سبک نوین زندگی اهمیت یک فر توکار خوب در آشپزخانه را دو چندان می کند. متناسب با تکنولوژی روز دنیا شاهد ارتقاء سطح کیفی فر توکار سینجر با تولید فر برقی گازی مدل SMA24 هستیم که مجهز به آپشن های بروزی چون تنوع برنامه ها، اگزوز فن هوشمند و گریل کامل می باشد و در عین حال عل..
4,600,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SMA6: سبک نوین زندگی اهمیت یک فر توکار خوب در آشپزخانه را دو چندان می کند. متناسب با تکنولوژی روز دنیا شاهد ارتقاء سطح کیفی فر توکار سینجر با تولید فر برقی گازی مدل SMA6 هستیم که مجهز به آپشن های بروزی چون تنوع برنامه ها، اگزوز فن هوشمند و گریل کامل می باشد و در عین حال علای..
4,481,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SMS1 فر سینجر مدل SMS1 یکی از زیباترین و باکیفیت ترین مدل های تولید شده فر توکار گاز و برق سینجر است. این فر در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمتی مناسب به همراه ضمانت اصالت کالا به فروش می رسد. این فر تمام مشکی زیبایی خاصی به آشپزخانه شما می بخشد. برای نصب فر..
4,544,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SMS17 فر سینجر مدل SMS17 مدلی زیبا و باکیفیت شرکت سینجر است. این فر توکار به طور همزمان از انرژی گاز و برق استفاده می کند. برای خرید این کالا با قیمتی مناسب می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه اقدام نمایید. فر SMS17 با نمای استیل،&n..
4,600,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SMS2 فر توکار سینجر مدل SMS2 یکی از بهترین فرهای تولید شده در شرکت سینجر است. این فر با شیشه سفید و کارکرد گاز و برق  محصول جدید شرکت سینجر است. داشتن فن خنک کننده اتوماتیک یکی از ویژگی های بسیار خوب این فر است. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه این کال..
4,720,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SMS24 فر سینجر گاز و برق مدل SMS24 یکی از محبوب ترین محصولات فر توکار سینجر است. نمای این فر استیل با شیشه مشکی می باشد کنترل پنل لمسی به همراه ولوم چرخشی و تایمر دیجیتال از دیگر امکانات این فر است. در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه کلیه لوازم آشپزخانه با قیمتی منا..
4,600,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SMS6 مدل زیبا و پرطرفدار شرکت سینجر فر توکار مدل SMS6 است. این محصول  انرژی گاز و برق را به طور همزمان استفاده می کند. جهت تهیه این فر با قیمت مناسب و ضمانت معتبر از فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه می توانید با ما تماس بگیرید. فر S..
4,604,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SMS9 فر استیل سینجر SMS9 یک فر زیبا از محصولات فر توکار سینجر است. این فر با شیشه مشکی و صفحه دیجیتال و چهار ولوم استیل یکی از باکیفیت ترین فرها در دسته فر توکار است. این فر را می توانید از فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با بهترین قیمت بازار به همراه..
4,604,000 تومان
فر توکار سینجر مدل SMS19
ناموجود
فر توکار سینجر مدل SMS19 فر سینجر مدل SMS19 یکی دیگر از مدلهای زیبا و باکیفیت فر توکار گاز و برق سینجر است. این محصول را می توانید در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمتی مناسب به همراه ضمانت اصالت کالا خریداری نمایید. این فر با نمای استیل و پنل لمسی می تواند زیبایی آشپزخانه ..
0 تومان
فر توکار سینجر مدل FE12S
ناموجود
فر توکار سینجر مدل FE12S مدل جدید و ساده فر توکار سینجر به نام FE12S یکی از محصولات این شرکت است که در دسته فر گاز و برق قرار دارد.  صفحه تمام استیل به همراه شیشه مشکی نمای ظاهری این مدل است. از هر دو انشعاب گاز و برق استفاده  می کند. از نقاط قوت این مدل این است که دارای گرید انرژی..
0 تومان
فر توکار سینجر مدل FE1T
ناموجود
فر توکار سینجر مدل FE1T یکی از مدل های جدید و زیبا در دسته فر توکار گاز و برق از شرکت سینجر می باشد. این فر نمای شیشه ای تمام مشکی دارد. کنترل پنل لمسی و دو ولوم چرخشی زینت بخش آن است. اگر قصد خرید این فر را دارید برای آن انشعاب گاز در نظر بگیرید تا بتوانید از همه عملکرد های آن  استفاده کنید..
0 تومان
فر توکار سینجر مدل FES11
ناموجود
فر توکار سینجر مدل FES11 فر گاز و برق FES11 یک مدل زیبا از سری  Economic شرکت سینجر است. این فر با کیفیت نمای زیبایی دارد و کار کردن با آن بسیار ساده است. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه این محصول را با قیمت مناسب و گارانتی اصالت کالا به فروش می رساند. توجه داشته باشید ..
0 تومان
فر توکار سینجر مدل FES4
ناموجود
فر توکار سینجر مدل FES4 فر توکاز سینجر مدل FES4 یکی دیگر از فرهای باکیفیت شرکت سینجر است. کنترل پنل لمسی و ولوم چرخشی این فر به همراه نمای مشکی آن را تبدیل به یک فر زیبا نموده است. برای خرید این محصول با مناسب ترین قیمت بازار به همراه گارانتی معتبر می توانید به فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدن..
0 تومان
فر توکار سینجر مدل FES7
ناموجود
فر توکار سینجر مدل FES7 یکی از بهترین محصولات شرکت سینجر در دسته فر توکار مدل FES7 است. این فر توکار اتصال گاز و برق را به طور همزمان دارد. همچنین امکان استفاده از گاز یا برق را به تنهایی نیز به شما می دهد. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه  این کالا را با قیمت مناسب تر از بازار به..
0 تومان
فر توکار سینجر مدل FM1
ناموجود
فر توکار سینجر مدل FM1 فر مدل FM1 سینجر یک فر گاز و برق است که برای اتصال آن به دو انشعاب گاز و برق نیاز دارید. ویژگی اسمارت این فر به شما اجازه می دهد یکی از قسمت های گاز یا برق را برای پخت انتخاب کنید. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه این کالا را با قیمتی مناسب در اختیار خریداران قرا..
0 تومان
فر توکار سینجر مدل FM11W
ناموجود
فر توکار سینجر مدل FM11W یکی دیگر از مدل های  فر گاز و برق سینجر مدل  FM11W است. برای اتصال این فر به هر دو انشعاب برق و گاز نیاز دارید. این فر به دلیل داشتن ویژگی اسمارت به شما این امکان را می دهد که برای پخت گاز یا برق را انتخاب کنید. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخان..
0 تومان
نمايش 1 تا 24 از 35 (2 صفحه)