منو
Your Cart

فر گاز و برق لتو

فر گاز و برق لتو

فر توکار لتو مدل O13 فر توکار لتو مدل O13 ، یکی از مدلهای پرطرفدار از میان فرهای لتو می باشد. این فر توکار برقی گازی با اتصال به شبکه گاز رسانی و برق شهری بطور همزمان کار می کند. شما می توانید انتخاب کنید که حرارت لازم جهت پخت از اشتعال گاز یا داغ شدن المنت برقی ویا هر دو بطور همزمان باشد..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار لتو مدل O18 فر توکار لتو مدل O18 ، بخاطر رنگ سفید ، مدلی پرطرفدار از میان فرهای لتو است . این فر توکار گاز و برق برای حرارت کل فر به شبکه گاز رسانی شهری  و برای حرارت گریل به برق وصل می شود.   در فر توکار لتو مدل O18 ، فن خنک کننده و موتور جوجه گر..
برای قیمت، تماس بگیرید
فر توکار لتو مدل O27 فر توکار لتو مدل O27، بخاطر تامین دو نوع حرارت (المنت برقی و اشتعال گاز) یک مدل پرطرفدار از میان فرهای لتو با ظرفیت 105 لیتر است،   این فر توکار برقی گازی هم به شبکه گاز رسانی شهری و هم به برق متصل می شود. شما می توانید انتخاب کنید که حرارت فر ، ناشی از اشتعال گاز ..
0 تومان
فر توکار لتو مدل O8
ناموجود
فر توکار لتو مدل O8 فر توکار لتو مدل O8 ، مدلی پرطرفدار از میان فرهای لتو می باشد. این فر توکار گاز و برق به شبکه گاز رسانی شهری و برق وصل می شود.   فر توکابینتی O8 ، دارای فن خنک کننده ، یک سینی لعابی ، دو صفحه توری استیل و 4 برنامه پخت مختلف می باشد که ب..
0 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)