منو
Your Cart

فر گوفر

فر گوفر مدل ریمو RIMO در دنیای مدرن امروز پخت و پز با وسایل متعددی انجام می‌شود که هرکدام کارایی خاص خود را دارند. برای سرعت بخشیدن به کار، هر وسیله دارای امکانات منحصر به فردی است. فر که از سالیان پیش در دسترس مردم قرار داشته در حال حاضر با کاربری بیشتری تولید می‌شود. افراد در گذشته از..
10,357,000 تومان
فر گوفر مدل هلیون HELYON امروزه صنعت تولید فر پیشرفت زیادی داشته و امکانات بی‌نظیری در این محصولات گنجانده شده که به حرفه‌ای بودن این وسیله کمک شایانی کرده است. داشتن یک فر حرفه‌ای به سرعت پخت غذا کمک می‌کند. فر گوفر مدل هلیون Helyon  یکی از پیشرفته‌ترین انواع ا..
10,376,000 تومان
فر گوفر مدل پاپیتال PAPITAL شاید این روزها با مایکروویو بتوانیم لازانیا بپزیم، اما همچنان لازانیای که در فر پخته‌ می‌شود، با غذای پخته شده در یک مایکروویو، دنیایی تفاوت دارد. فر توکار گوفر مدل پاپیتال Papital حرارت را به طور یک دست و به تمام قسمت‌های غذا منتقل می‌کند. غذایی که..
7,550,000 تومان
فر گوفر مدل کارنوسا KARNOSA یکی از مدل‌های مناسب‌ فر با طراحی بسیار زیبا و کارآمد  فر گوفر مدل کارنوسا karnosa  است که با تجهیزات و امکانات زیاد برای تهیه غذا در همه آشپزخانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مدل فر توکار برقی و گازی است و در برخی موارد از برق برای ت..
8,064,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)