منو
Your Cart

با توجه به تعطیلات نوروزی شرکتهای تولید کننده و شیوع ویروس کرونا حتما قبل از ثبت سفارش درسایت ، نسبت به استعلام قیمت و موجودی اقدام فرمایید. 22337953 - 22337945

فر گاز و برق لتو

فر گاز و برق لتو:
Brand: LETO+ مدل: O 27
فر لتو مدل O 27 یکی از فر های توکار لتو از نوع گاز و برقی  می باشد و قطعات به کار رفته در فر های لتو تولید شده در فرانسه و اسپانیا بوده و دارای استاندارد ایران و اروپا می باشند . این محصول دارای جوجه گردان ، فن خنک کننده ، شعله گازی و حجم آن 105 لیتر می باشد .محصولات شرکت لتو دارای 18 ماه گاران..
11,500,000 تومان
Brand: LETO+ مدل: O 13
فر لتو مدل O 13 یکی از فر های توکار لتو از نوع برقی و گازی می باشد و قطعات به کار رفته در فر های لتو تولید شده در فرانسه و اسپانیا بوده و دارای استاندارد ایران و اروپا می باشند . این محصول دارای جوجه گردان ، فن خنک کننده ، شعله گازی و المنت از بالا بوده و حجم آن 60 لیتر می باشد .محصولات شرکت لتو دار..
0 تومان
Brand: LETO+ مدل: O 18
محصول فر توکار مدل O-18 از شرکت لتو - یک فر و مایکروویو است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت لتو تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید فر توکار مدل O-18 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتو..
0 تومان
Brand: LETO+ مدل: O 8
فر لتو مدل O8 یکی از فر های توکار لتو از نوع برقی و گازی می باشد و قطعات به کار رفته در فر های لتو تولید شده در فرانسه و اسپانیا بوده و دارای استاندارد ایران و اروپا می باشند . این محصول دارای جوجه گردان ، فن خنک کننده ، شعله گازی و المنت از بالا بوده و حجم آن 60 لیتر می باشد .محصولات شرکت لتو دارای..
0 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)