منو
Your Cart

خرید اینترنتی مایکروویو

خرید مایکروویو

استفاده از امواج الکترومغناطیس که طول موج آنها کمتر از امواج رادیویی است در تولید یک دستگاه برای آشپزخانه باعث شد تا نام آن دستگاه نیز از همین امواج اقتباس شود.

دستگاه مایکروویو برای پخت و گرم کردن غذا از این امواج استفاده می کند. انرژی تولید شده در این دستگاه وقتی به غذا برسد تبدیل به انرژی گرمایی می شود و آن را گرم می کند.

برای گرم شدن کامل غذا لازم است ظرفی که درون مایکروویو قرار می گیرد در حالت چرخش باشد.

 

انواع مایکروویو

مایکروویو بعد از تولید اولیه به فناوری های جدید مجهز شد و روی هر مدل نام جدیدی گذاشتند. پس می توان از لحاظ فناوری های به کار رفته در تولید این محصول را به سه دسته تقسیم کرد.

 1. مایکروویو
 2. مایکروفر
 3. سولاردام

مایکروویو

این دستگاه برای گرم کردن و پخت غذا تنها از اشعه و امواج با طول موج کوتاه استفاده می کند.

 

مایکروفر

پخت غذا توسط دماو گرمای تولید شده توسط امواج الکترومغناطیسی انجام می شود. 

 

سولاردام

با ترکیب مایکروویو و امواج نوری دستگاه جدید به نام سولاردام را تولید کرده اند. در این دستگاه المنت های نوری تعبیه شده است. سولاردام معمولا به شکل استوانه تولید می شود.

 

جای مایکروویو در آشپزخانه

مایکروویو را از لحاظ محل قرارگیری می توان به دو دسته تقسیم کرد.

 • مایکروویو رومیزی
 • مایکروویو توکار

مایکروویو رومیزی

مایکروویو رومیزی متداول ترین نوع این محصول است که به راحتی روی کابینت یا میز قرار می گیرد. جابجایی آن راحت است و طرفداران زیادی در بین خریداران دارد.

 

مایکروویو توکار

جدیدترین نوع مایکروویو است که ظاهر مدرن و زیبایی به آشپزخانه شما می بخشد. اگر فضای زیادی در آشپزخانه برای استفاده از مایکروویو رومیزی ندارید خرید این گزینه می تواند مناسب شرایط شما باشد. برای استفاده از این مایکروویو کافیست در کابینت یک جای مخصوص برای آن در نظر بگیرید.

 

امکانات مایکروویو

 • یخ زدایی
 • قابلیت تنظیم زمان
 • برنامه پخت
 • صفحه نمایش
 • گریل
 • جوجه گردان
 • کانوکشن
 • قفل کودک
 • امکان بخارپز
 • فن خنک کننده
 • سولاردام

یخ زدایی با مایکروویو

برای یخ زدایی باید دمای مایکروویو را طوری تنظیم کنید که ماده غذایی شما نیم پز نشود.

با استفاده از گزینه Weight defrost مایکروویو بر اساس وزن غذایی که درون آن قرار می دهید، به صورت اتوماتیک آن را یخ زدایی خواهد کرد.

گزینه Time defrost نیز به شما این امکان را میدهد که به صورت دستی زمان و دما را تعیین کنید.

 

قابلیت تنظیم زمان در مایکروویو

شما با استفاده از این آپشن امکان تعیین زمان پخت غذا و خاموش شدن مایکروویو را خواهید داشت.

برنامه پخت در مایکروویو

با استفاده از برنامه پخت اتوماتیک که در مایکروویو تعبیه شده است شما می توانید از برنامه های پیش فرض این دستگاه استفاده کنید. با انتخاب ماده غذایی و وزن آن مایکروفر به طور خودکار زمان مورد نیاز برای پخت آن را تعیین می کند.

صفحه نمایش مایکروویو

اکثر مدل های مایکروویو یک صفحه نمایش در کنار دکمههای لمسی  دیجیتالی خود دارند که به کمک آن شما می توانید از دما و زمان باقی مانده مطلع شوید.

گریل در مایکروویو

گریل با مایکروویو باعث می شود خوراکی مورد نظر با حرارت ملایم بپزد. حرارت از قسمت بالی دستگاه به غذا تابانده می شود و باعث می شود غذا شبیه حالت سرخ کردن پخته شود.

سه حالت پخت کم، متوسط و زیاد برای گریل کردن در مایکروویو وجود دارد.

جوجه گردان مایکروویو

با استفاده از جوجه گردان و دمای مناسب مایکروویو خواهید توانست مرغ و ماهی خوش طعم را در منزل بپزید.

کانوکشن در مایکروویو

استفاده از فن کانوکشن در مایکروویور حرارت را به صورت یکنواخت به غذا می رساند و باعث پخت بهتر و سریع تر آن می شود.

قفل کودک در مایکروویو

با نگه داشتن دکمه تعبیه شده در مدل های مختلف مایکروویو خواهید توانست عملکرد دکمه های آن را قفل کنید. 

امکان بخارپز در مایکروویو

یکی از روش های بسیار خوب برای پخت غذا و مخصوصا سبزیجات بخارپز کردن آنهاست. با استفاده از این قابلیت مایکروویو می توان ویتامین های مواد غذایی را به خوبی حفظ کرد.

فن خنک کننده مایکروویو

داشتن یک فن خنک کننده در مایکروویو این امکان را فراهم می کند که قسمتهای حساس آن در اثر گرما آسیب نبینند.

سولاردام

استفاده از فناوری سولاردام در مایکروویو باعث می شود سرعت پخت غذا تا سه برابر بیشتر شود.

ظرفیت مایکروویو

مایکروویو در ظرفیت های مختلفی تولید می شود که بستگی به اندازه آن دارد.

اندازه مایکروویو

ابعاد خارجی مایکروویو با توجه به نوع آن متغیر است. 

 • ۴۰ در ۷۶ در ۳۸ سانتیمتر 
 • ۲۷ در ۴۴ در ۳۴ سانتیمتر 
 • ۴۶ در ۶۰ در ۵۵ سانتیمتر

 

قیمت مایکروویو

قیمت مدل های مختلف مایکروویو با توجه به برند آن تفاوت زیادی دارد. ممکن است بپرسید بهترین قیمت مایکروویو را کدام فروشگاه دارد؟
برای اطلاع از به روز ترین قیمت این کالا می توانید با فروشگاه نقشینه تماس بگیرید. ما تلاش می کنیم با خرید مستقیم از تولید کننده و حذف واسطه لوازم آشپزخانه را با بهترین قیمت بازار عرضه نماییم.

02122337753 

02122337754

محصول ماکروویو داتیس مدل C944 از شرکت داتیس - یک فر و مایکروویو است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید ماکروویو داتیس مدل C944 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت منا..
برای قیمت، تماس بگیرید
محصول ماکروویو داتیس مدل D-TR934 از شرکت داتیس - یک فر و مایکروویو است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید ماکروویو داتیس مدل D-TR934 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیم..
0 تومان
خاطره خرید خوب محصولات با کیفیت ایلیا استیل را با ما تجربه کنید. ویژگی محصولات ایلیا استیل : ساخت کشور ایران 18 ماه گارانتی از تاریخ نصب توسط خدمات کارخانه تنوع در طراحی محصولات   ..
0 تومان
خاطره خرید خوب محصولات با کیفیت ایلیا استیل را با ما تجربه کنید. ویژگی محصولات ایلیا استیل : ساخت کشور ایران 18 ماه گارانتی از تاریخ نصب توسط خدمات کارخانه تنوع در طراحی محصولات   ..
0 تومان
مایکروویو ایلیا استیل مدل IM107خاطره خرید خوب محصولات با کیفیت ایلیا استیل را با ما تجربه کنید. ویژگی محصولات ایلیا استیل : ساخت کشور ایران 18 ماه گارانتی از تاریخ نصب توسط خدمات کارخانه تنوع در طراحی محصولات..
21,309,000 تومان
مایکروویو ایلیا استیل مدل IM108خاطره خرید خوب محصولات با کیفیت ایلیا استیل را با ما تجربه کنید. ویژگی محصولات ایلیا استیل : ساخت کشور ایران 18 ماه گارانتی از تاریخ نصب توسط خدمات کارخانه تنوع در طراحی محصولات..
21,309,000 تومان
مایکروویو ایلیا استیل مدل IM109  خاطره خرید خوب محصولات با کیفیت ایلیا استیل را با ما تجربه کنید. ویژگی محصولات ایلیا استیل : ساخت کشور ایران 18 ماه گارانتی از تاریخ نصب توسط خدمات کارخانه تنوع در طراحی محصولات..
20,508,000 تومان
مایکروویو ایلیا استیل مدل IM110خاطره خرید خوب محصولات با کیفیت ایلیا استیل را با ما تجربه کنید. ویژگی محصولات ایلیا استیل : ساخت کشور ایران 18 ماه گارانتی از تاریخ نصب توسط خدمات کارخانه تنوع در طراحی محصولات..
22,217,000 تومان
- مایکروویو بیمکث مدل MFC001مایکروویو MFC001 بیمکث یکی از تولیدات شرکت بیمکث می باشد که دارای حجم 35 لیتر بوده و دارای فرکانس حدودی 50 هرتز می باشد . این مایکروویو ساخته شده از استیل و درب آن از شیشه سه جداره می باشد . این مایکروویو دارای قفل برای ایمنی درب آن و تامر برای کنترل زمان پخت..
0 تومان
- مایکروویو بیمکث مدل MW002 مایکروویو MW002 بیمکث یکی از تولیدات شرکت بیمکث می باشد که دارای حجم 35 لیتر بوده و دارای توان برقی 2000 وات می باشد . این مایکروویو ساخته شده از استیل و درب آن از شیشه سه جداره می باشد . این مایکروویو دارای صفحه کلید لمسی و تایمر برای کنترل زمان پخ..
21,999,000 تومان
مایکروویو توکار لتو مدل MG 06 مایکروویو های لتو دارای برنامه پخت ترکیبی، پخت سریع، پخت اتوماتیک، پخت با فن(کالوکشن) می باشد.امکان پخت و پز با گریل را دارد.از امکانات ویژه مایکروویو های لتو یخ زدایی بر اساس وزن و زمان است. مایکروویو های لتو مجهز به قفل کودک می باشد.کانوکشن به مایکروویو این امکان..
برای قیمت، تماس بگیرید
مایکروویو توکار آشپزخانه لتو مدل MG 8 با نمای سفید مایکروویو های لتو دارای برنامه پخت ترکیبی، پخت سریع، پخت چند مرحله ای می باشد. مایکروویو لتو مدل MG 08 امکان پخت و پز با گریل را دارد. از امکانات ویژه مایکروویو های لتو یخ زدایی بر اساس وزن و زمان است.مایکروویو های لتو مجهز به قفل کودک می باشد...
برای قیمت، تماس بگیرید
مایکروویو توکار لتو مدل MG10 نمای مشکی مایکروویو لتو مدل MG-10 ا مکان پخت و پز با گریل را دارد.از امکانات ویژه مایکروویو های لتو یخ زدایی بر اساس وزن و زمان است.مایکروویو های لتو مجهز به قفل کودک می باشد. همچنین مایکروویو های لتو دارای استاندارد جهانی نشت اشعه می باشند...
برای قیمت، تماس بگیرید
مایکروویو توکار لتو مدل mg 14 دارای نمای مشکی استیل مایکروویو های لتو دارای برنامه  پخت سریع، پخت اتوماتیک،  می باشد. مایکروویو لتو مدل MG-14 امکان پخت و پز با گریل را دارد. از امکانات ویژه مایکروویو های لتو یخ زدایی بر اساس وزن و زمان است. مایکروویو های لتو مجهز به قفل کودک می باشد...
برای قیمت، تماس بگیرید
مایکروویو توکار کن مدل SOEBS-56U1Fمحصول مایکروویو توکار مدل 56U1F از شرکت کن - یک مایکروویو توکار است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. که می توانید به صورت آنلاین خریداری کنید.شرکت کن تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید مایکروویو توکار کن مدل 56U1F کرده ا..
18,000,000 تومان
مایکروویو توکار کن مدل SOEBS-59H3Fمحصول مایکروویو توکار مدل 59H3F از شرکت کن - یک مایکروویو توکار است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. که می توانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت کن تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید مایکروویو توکار کن مدل 59H3F کرده ا..
18,000,000 تومان
مایکروویو توکار کن مدل SOEBS-59H4Fمحصول مایکروویو توکار مدل 59H4F از شرکت کن - یک مایکروویو توکار است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. که می توانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت کن تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید مایکروویو توکار کن مدل 59H4F ک..
0 تومان
مایکروویو توکار کن مدل SOEBS-59H5Fمحصول مایکروویو توکار مدل 59H5F از شرکت کن - یک مایکروویو توکار است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. که می توانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت کن تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید مایکروویو توکار کن مدل 59H5F&n..
18,000,000 تومان
نمايش 1 تا 24 از 71 (3 صفحه)