منو
Your Cart

خرید انواع مایکروویو کن با قیمت مناسب

مایکروویو کن

ماکروویو کن با گنجایش بسیار خوب عمل یخ زدایی، گرم کردن و پخت انواع موادغذایی را  به خوبی انجام می دهد.

در مایکروویو کن با استفاده از امواج کوتاهی که به راحتی می توانند از مواد غیر فلزی مانند شیشه  پلاستیک عبور کنند استفاده می شود.

جنس بدنه مایکروویو کن استیل و محفظه داخلی آن پوشش سرامیکی دارد.

مایکروویو توکار کن مدل SOEBS-56U1Fمحصول مایکروویو توکار مدل 56U1F از شرکت کن - یک مایکروویو توکار است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. که می توانید به صورت آنلاین خریداری کنید.شرکت کن تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید مایکروویو توکار کن مدل 56U1F کرده ا..
برای قیمت، تماس بگیرید
مایکروویو توکار کن مدل SOEBS-59H3Fمحصول مایکروویو توکار مدل 59H3F از شرکت کن - یک مایکروویو توکار است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. که می توانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت کن تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید مایکروویو توکار کن مدل 59H3F کرده ا..
برای قیمت، تماس بگیرید
مایکروویو توکار کن مدل SOEBS-59H4Fمحصول مایکروویو توکار مدل 59H4F از شرکت کن - یک مایکروویو توکار است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. که می توانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت کن تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید مایکروویو توکار کن مدل 59H4F ک..
برای قیمت، تماس بگیرید
مایکروویو توکار کن مدل SOEBS-59H5Fمحصول مایکروویو توکار مدل 59H5F از شرکت کن - یک مایکروویو توکار است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. که می توانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت کن تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید مایکروویو توکار کن مدل 59H5F&n..
برای قیمت، تماس بگیرید
مایکروویو توکار کن مدل SOEBS-59U4Fمحصول مایکروویو توکار مدل 59U4F از شرکت کن - یک مایکروویو توکار است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. که می توانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت کن تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید مایکروویو توکار کن مدل 59..
برای قیمت، تماس بگیرید
مایکروویو کن مدل MEB-2501B محصول مایکروویو کن مدل MEB-2501B از شرکت کن - یک مایکروویو توکار است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. که می توانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت کن تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید مایکروویو کن مدل MEB-2501B کرده..
برای قیمت، تماس بگیرید
مایکروویو کن مدل MEB-3401 BM محصول مایکروویو کن مدل MEB-3401 BM از شرکت کن - یک مایکروویو توکار است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه می شود. که می توانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت کن تولید کننده فر و مایکروویو اقدام به تولید مایکروویو توکار کن&nbs..
برای قیمت، تماس بگیرید
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)