منو
Your Cart

پارس سرام

محصولات شرکت پارس سرام شامل " روشویی ، روشویی کابینتی ، توالت زمینی ، توالت فرنگی ، توالت ایستاده و دیگر چینی آلات بهداشتی می باشد 


ویژگی های تولیدات شرکت پارس سرام :

  • ساخت کشور ایران 
  • گارانتی واقعی برای محصولات
  • تنوع بی نظیر محصولات
  • کیفیت بی رقیب محصولات 
  • تست کامل محصولات قبل از بسته بندی و ارسال به بازار مصرف

Brand: پارس سرام مدل: توالت زمینی آتوسا پارس سرام
- توالت زمینی آتوسا پارس سرام یکی دیگر از تولیدات شرکت چینی آلات بهداشتی پاس سرام ، توالت زمینی آتوسا می باشد که از عمق 22 و 28 سانتی متر و وزن 13.30 و 16.30 کیلو گرم  برخوردار است . شرکت پارس سرام توانسته با بهره گیری از تجربیات کارشناسان مجرب و استفاده از متریال های مرغوب کال..
156,000 تومان
Brand: پارس سرام مدل: توالت زمینی توکا پارس سرام
- توالت زمینی توکا پارس سرام یکی دیگر از تولیدات شرکت چینی آلات بهداشتی پاس سرام ، توالت زمینی توکا می باشد که از عمق 23 سانتی متر و وزن 15.94 کیلو گرم و در ابعاد 55 در 43 سانتی متر برخوردار است . شرکت پارس سرام توانسته با بهره گیری از تجربیات کارشناسان مجرب و استفاده از متریال های ..
223,000 تومان
Brand: پارس سرام مدل: توالت زمینی خورشید پارس سرام
- توالت زمینی خورشید پارس سرام یکی دیگر از تولیدات شرکت چینی آلات بهداشتی پاس سرام ، توالت زمینی خورشید می باشد که از عمق 22 سانتی متر و وزن 15.91 کیلو گرم و در ابعاد 55 در 43 سانتی متر برخوردار است . شرکت پارس سرام توانسته با بهره گیری از تجربیات کارشناسان مجرب و استفاده از متریال ..
162,000 تومان
Brand: پارس سرام مدل: توالت زمینی سندی پارس سرام
- توالت زمینی سندی پارس سرام یکی دیگر از تولیدات شرکت چینی آلات بهداشتی پاس سرام ، توالت زمینی سندی می باشد که از عمق 21 سانتی متر و وزن 18 کیلو گرم و در ابعاد 50 در 60 سانتی متر برخوردار است . شرکت پارس سرام توانسته با بهره گیری از تجربیات کارشناسان مجرب و استفاده از متریال های مرغ..
215,000 تومان
Brand: پارس سرام مدل: توالت زمینی طاووس پارس سرام
- توالت زمینی طاووس پارس سرام یکی دیگر از تولیدات شرکت چینی آلات بهداشتی پاس سرام ، توالت زمینی طاووس می باشد که از عمق 22 سانتی متر و وزن 14 کیلو گرم و در ابعاد 53 در 42 سانتی متر برخوردار است . شرکت پارس سرام توانسته با بهره گیری از تجربیات کارشناسان مجرب و استفاده از متریال های مرغوب ..
141,000 تومان
Brand: پارس سرام مدل: توالت زمینی نگین پارس سرام
- توالت زمینی نگین پارس سرام یکی دیگر از تولیدات شرکت چینی آلات بهداشتی پاس سرام ، توالت زمینی نگین می باشد که از عمق 18 و 25 سانتیمتر و وزن 14.73 کیلو گرم برخوردار است . شرکت پارس سرام توانسته با بهره گیری از تجربیات کارشناسان مجرب و استفاده از متریال های مرغوب کالایی را تولید نمای..
162,000 تومان
Brand: پارس سرام مدل: توالت زمینی کردیا طبی پارس سرام
- توالت زمینی کردیا طبی پارس سرام یکی دیگر از تولیدات شرکت چینی آلات بهداشتی پاس سرام ، توالت زمینی کردیا طبی می باشد که از عمق 23 سانتی متر و وزن 17.5 کیلو گرم و در ابعاد 55 در 42 سانتی متر برخوردار است . شرکت پارس سرام توانسته با بهره گیری از تجربیات کارشناسان مجرب و استفاده از مت..
200,000 تومان
Brand: پارس سرام مدل: توالت زمینی کردیا پارس سرام
- توالت زمینی کردیا پارس سرام یکی دیگر از تولیدات شرکت چینی آلات بهداشتی پاس سرام ، توالت زمینی کردیا می باشد که از عمق 23 سانتی متر و وزن 17.5 کیلو گرم و در ابعاد 55 در 42 سانتی متر برخوردار است . شرکت پارس سرام توانسته با بهره گیری از تجربیات کارشناسان مجرب و استفاده از متریال های..
186,000 تومان
Brand: پارس سرام مدل: توالت زمینی گلنار پارس سرام
- توالت زمینی گلنار پارس سرام یکی دیگر از تولیدات شرکت چینی آلات بهداشتی پاس سرام ، توالت زمینی گلنار می باشد که از عمق 18 و 22 سانتی متر برخوردار است . شرکت پارس سرام توانسته با بهره گیری از تجربیات کارشناسان مجرب و استفاده از متریال های مرغوب کالایی را تولید نماید که هم از کیفیت ب..
157,000 تومان
Brand: پارس سرام مدل: توالت فرنگی اروپایی پارس سرام
- توالت فرنگی اروپایی پارس سرام توالت فرنگی اروپایی پارس سرام توالت فرنگی های پارس سرام می باشد . این مدل نیز با نام توالت فرنگی اروپایی با طراحی خاص و کاربری آسان می باشد . این توالت در دو نوع خروجی به کف و خروجی به دیوار می باشد. درب این مدل توالت فرنگی ها نیز بصورت معمولی&nb..
549,000 تومان
توالت فرنگی ارکید 701 پارس سرام
ناموجود
Brand: پارس سرام مدل: توالت فرنگی ارکید 701 پارس سرام
- توالت فرنگی ارکید 701 پارس سرام یکی از تولیدات شرکت پارس سرام توالت فرنگی های پارس سرام می باشد . این مدل نیز با نام توالت فرنگی ارکید 701 با طراحی خاص و کاربری آسان می باشد . وزن تقریبی این توالت 24 کیلوگرم می باشد . دارای فلاش گردابی بوده و از مکانیزم فلاش ساده ای نیز برخوردار است . ..
760,000 تومان
Brand: پارس سرام مدل: توالت فرنگی بریستول پارس سرام
- توالت فرنگی بریستول پارس سرام توالت فرنگی بریستول پارس سرام یکی از تولیدات شرکت چینی آلات بهداشتی پارس سرام که پیشگام در زمینه تولید روشویی ، توالت فرنگی ، توالت ایستاده ، توالت زمینی و روکابینتی و زیر سنگی می باشد . توالت فرنگی بریستول پارس سرام دارای طراحی منحصر به فرد بوده و همچنین ..
0 تومان
Brand: پارس سرام مدل: توالت فرنگی تونی پارس سرام
- توالت فرنگی تونی پارس سرام یکی از تولیدات شرکت پارس سرام توالت فرنگی های پارس سرام می باشد . این مدل نیز با نام توالت فرنگی تونی با طراحی خاص و کاربری آسان می باشد . وزن تقریبی این توالت 39.57 کیلوگرم می باشد . دارای فلاش توربو جت 3 شوتینگ بوده و از مکانیزم فلاش دو زمانه نیز ..
979,000 تومان 1,170,000 تومان
Brand: پارس سرام مدل: توالت فرنگی توکا پارس سرام
- توالت فرنگی توکا پارس سرام یکی از تولیدات شرکت پارس سرام توالت فرنگی های پارس سرام می باشد . این مدل نیز با نام توالت فرنگی توکا با طراحی خاص و کاربری آسان می باشد . وزن تقریبی این توالت 42.93 کیلوگرم می باشد . دارای فلاش توربو جت 3 شوتینگ بوده و از مکانیزم فلاش دو زمانه نیز ..
1,170,000 تومان
Brand: پارس سرام مدل: توالت فرنگی دیبا پارس سرام
- توالت فرنگی دیبا پارس سرام یکی از تولیدات شرکت پارس سرام توالت فرنگی های پارس سرام می باشد . این مدل نیز با نام توالت فرنگی دیبا با طراحی خاص و کاربری آسان می باشد . وزن تقریبی این توالت 35.93 کیلوگرم می باشد . دارای فلاش تک شوتینگ بوده و از مکانیزم فلاش دو تایی نیز برخوردار ..
924,000 تومان
Brand: پارس سرام مدل: توالت فرنگی شارلوت پارس سرام
- توالت فرنگی شارلوت پارس سرام یکی از تولیدات شرکت پارس سرام توالت فرنگی های پارس سرام می باشد . این مدل نیز با نام توالت فرنگی شارلوت با طراحی خاص و کاربری آسان می باشد . وزن تقریبی این توالت 32.92 کیلوگرم می باشد . دارای فلاش سه شوتینگ بوده و از مکانیزم فلاش دو تایی نیز برخوردار ا..
925,000 تومان
توالت فرنگی شقایق پارس سرام
ناموجود
Brand: پارس سرام مدل: توالت فرنگی شقایق پارس سرام
- توالت فرنگی شقایق پارس سرام توالت فرنگی شقایق پارس سرام یکی از تولیدات شرکت چینی آلات بهداشتی پارس سرام که پیشگام در زمینه تولید روشویی ، توالت فرنگی ، توالت ایستاده ، توالت زمینی و روکابینتی و زیر سنگی می باشد . توالت فرنگی شقایق پارس سرام دارای طراحی منحصر به فرد بوده و همچ..
0 تومان
Brand: پارس سرام مدل: توالت فرنگی صدف پارس سرام
- توالت فرنگی صدف پارس سرام یکی از تولیدات شرکت پارس سرام توالت فرنگی های پارس سرام می باشد . این مدل نیز با نام توالت فرنگی صدف با طراحی خاص و کاربری آسان می باشد . وزن تقریبی این توالت 31 کیلوگرم می باشد . دارای فلاش تک شوتینگ بوده و از مکانیزم فلاش دو تایی نیز برخوردار است . درب ..
808,000 تومان
توالت فرنگی نایس پارس سرام
ناموجود
Brand: پارس سرام مدل: توالت فرنگی نایس پارس سرام
- توالت فرنگی نایس پارس سرام یکی از تولیدات شرکت پارس سرام توالت فرنگی های پارس سرام می باشد . این مدل نیز با نام توالت فرنگی نایس با طراحی خاص و کاربری آسان می باشد . وزن تقریبی این توالت 39.57 کیلوگرم می باشد . دارای فلاش توربو جت 3 شوتینگ بوده و از مکانیزم فلاش دو زمانه نیز ..
0 تومان
Brand: پارس سرام مدل: توالت فرنگی ژینوس پارس سرام
- توالت فرنگی ژینوس پارس سرام یکی از تولیدات شرکت پارس سرام توالت فرنگی های پارس سرام می باشد . این مدل نیز با نام توالت فرنگی ژینوس با طراحی خاص و کاربری آسان می باشد . وزن تقریبی این توالت 42.97 کیلوگرم می باشد . دارای فلاش توربو جت 3 شوتینگ بوده و از مکانیزم فلاش دو زمانه نی..
1,084,000 تومان
Brand: پارس سرام مدل: توالت فرنگی کارن پارس سرام
- توالت فرنگی کارن پارس سرام یکی از تولیدات شرکت پارس سرام توالت فرنگی های پارس سرام می باشد . این مدل نیز با نام توالت فرنگی کارن با طراحی خاص و کاربری آسان می باشد . وزن تقریبی این توالت 39.40 کیلوگرم می باشد . دارای فلاش توربو جت 3 شوتینگ بوده و از مکانیزم فلاش دو زمانه نیز برخور..
979,000 تومان
Brand: پارس سرام مدل: روشویی آتوسا پارس سرام
- روشویی آتوسا پارس سرامیکی از محصولات شرکت چینی آلات پارس سرام ، روشویی آتوسا پارس سرام می باشد که دارای طراحی منحصر به این شرکت می باشد . کارخانه چینی بهداشتی پارس سرام به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده ی چینی بهداشتی می باشد و توانسته با بکارگیری از متخصصین مجرب و متریال های مر..
199,000 تومان 231,000 تومان
Brand: پارس سرام مدل: روشویی درسا پارس سرام
- روشویی درسا پارس سرامیکی از محصولات شرکت چینی آلات پارس سرام ، روشویی درسا پارس سرام می باشد که دارای طراحی منحصر به این شرکت می باشد . کارخانه چینی بهداشتی پارس سرام به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده ی چینی بهداشتی می باشد و توانسته با بکارگیری از متخصصین مجرب و متریال های مرغو..
165,000 تومان 191,000 تومان
Brand: پارس سرام مدل: روشویی دیاموند پارس سرام
- روشویی دیاموند پارس سرامیکی از محصولات شرکت چینی آلات پارس سرام ، روشویی دیاموند پارس سرام می باشد که دارای طراحی منحصر به این شرکت می باشد . کارخانه چینی بهداشتی پارس سرام به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده ی چینی بهداشتی می باشد و توانسته با بکارگیری از متخصصین مجرب و متریال ها..
290,000 تومان 336,000 تومان
نمايش 1 تا 24 از 52 (3 صفحه)