منو
Your Cart

انواع هود استیل (تضمین بهترین قیمت) بالاترین تخفیف ویژه در نمایندگی

هود آلتون مدل H601 W اگر می خواهید هود مخفی خریداری کنید پیشنهاد می کنم مشخصات هود آلتون را که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه شده است مطالعه نمایید. در این صفحه به بررسی امکانات هود آلتون مدل H601 W خواهیم پرداخت. این هود به صورت توکار نصب می شود. هود مخفی را م..
1,952,000 تومان
هود آلتون مدل H603 S برای خرید هود مخفی  پیشنهاد می کنم مشخصات هود آلتون را که متخصصین فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه کرده اند مطالعه نمایید. در این صفحه به بررسی امکانات هود آلتون مدل H603 S خواهیم پرداخت. این هود به صورت توکار نصب می شود. هود مخفی را می توانید با منا..
2,027,000 تومان
هود اخوان مدل H49-TS اگر به دنبال خرید هود شومینه ای  هستید در این صفحه مشخصات هود اخوان مدل H49-TS را مطالعه کنید. آشنایی با امکانات و خصوصیات  انواع مختلف هود به ما کمک می کند تا انتخاب بهتری داشته باشیم. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مرجع تخصصی نقد و ب..
1,984,000 تومان
هود اخوان مدل H75 برای اینکه بتوانید  هود مورب خوبی برای آشپزخانه بخرید لازم است پیش از خرید با  خصوصیات کالایی که قصد خریدش را دارید آشنا شوید. در این صفحه مشخصات فنی و امکانات هود اخوان مدل H75 را بررسی کردیم. آشنایی با مدل های متنوع هود به شما کمک می کند تا انتخاب بهتر..
3,296,000 تومان
هود استیل البرز مدل SA-503 هود استیل البرز مدل SA-503 با قیمت مناسب در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. برای اینکه یک خرید خوب را تجربه کنید قبل از هر اقدامی با امکانات محصول مورد نظر خود آشنا شوید. در این صفحه با مشخصات هود استیل البرز SA 503 آشنا خواهید..
1,703,000 تومان
هود استیل البرز مدل SA-506 فروش هود استیل البرز مدل SA-506 با قیمت مناسب در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه انجام می شود. بهتر است برای اینکه یک خرید خوب را تجربه کنید پیش از هر اقدامی با امکانات محصول مورد نظر خود آشنا شوید. در این صفحه با امکانات هود استیل البرز SA 50..
1,500,000 تومان
هود الیکا مدل ELIBLOC HT چنانچه می خواهید هود مخفی برای آشپزخانه خود خریداری نمایید پیشنهاد می کنم مشخصات هود مخفی را که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه شده است مطالعه نمایید. در این صفحه به بررسی امکانات هود الیکا مدل ELIBLOC HT خواهیم پرداخت. این هود به ص..
10,000,000 تومان
هود بیمکث مدل 2030 اگر قصد دارید هود آشپزخانه مخفی بخرید قبل از مراجعه به فروشگاه بهتر است با مشخصات این هود آشنا شوید.  در این صفحه امکانات هود بیمکث مدل 2030 را بررسی خواهیم کرد. این هود به صورت توکار درون کابینت نصب می شود و نمای ظاهری هود قابل مشاهده نیست.&n..
1,228,000 تومان
هود بیمکث مدل 2052 اگر می خواهید هود آشپزخانه مخفی بخرید قبل از هر چیز  بهتر است با مشخصات این هود آشنا شوید.  در این صفحه امکانات هود بیمکث مدل 2052 را بررسی خواهیم کرد. این هود به صورت توکار درون کابینت نصب می شود و نمای ظاهری هود قابل مشاهده نیست. آشنایی..
1,459,000 تومان
هود بیمکث مدل 2062 استیل اگر می خواهید برای خرید هود آشپزخانه مخفی اقدام کنید پیشنهاد می کنیم قبل از هرچیز با مشخصات این هود که به همراه یک فیلم توسط فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه شده است آشنا شوید. در این صفحه امکانات هود بیمکث مدل 2062 ..
1,499,000 تومان
هود داتیس مدل ناوارو خرید هود مخفی این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است. هود داتیس مدل ناوارو یکی از مدل های هود توکار است که به دلیل مخفی شدن درون کابینت، نمای آشپزخانه را بسیار زیبا می کند. در این بخش با معرفی خصوصیات و امکانات هود داتیس همراه ما باشید. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه..
برای قیمت، تماس بگیرید
هود داتیس مدل پیانی برای انتخاب و خرید هود مخفی مناسب برای آشپزخانه داشتن اطلاعات کافی درباره مدل ها و امکانات آنها امری ضروری به نظر می رسد. در این صفحه می توانید با مشخصات هود داتیس مدل پیانی آشنا شوید. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مرجع تخصصی نقد و بررسی لوازم آشپزخانه، ا..
برای قیمت، تماس بگیرید
هود رابتیس مدل RH 105 هود رابتیس را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه کنید. هود رابتیس مدل RH 105 یکی از مدل های هود ایرانی باکیفیت است که در این صفحه به معرفی امکانات آن پرداخته ایم.  این هود محصول شرکت رابتیس است و دارای کیفیت و قدرت..
1,660,000 تومان
هود فرامکو مدل آراد 105 هود فرامکو مدل آراد 105 یکی از مدل های با کیفیت هود آشپزخانه است که با قیمت مناسب در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. در این صفحه به معرفی امکانات این هود پرداخته ایم. هود مخفی فرامکو محصول شرکت فرامکو کشور ترکیه است و دا..
2,550,000 تومان
هود لتو مدل H 61 مطالعه امکانات و ویژگی های هود لتو مدل H61 در این صفحه و مشاهده فیلم مربوط به آن که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه شده است به شما کمک می کند تا انتخاب مناسبی برای خرید هود داشته باشید. در سایت ما می توانید پیش از خرید انواع هود آشپزخانه، با امکانات ..
6,030,000 تومان
هود لتو مدل H47 برای آشنایی با امکانات و ویژگی های هود لتو مدل H47 مطالعه این صفحه و مشاهده فیلمی که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه شده است را به شما پیشنهاد می دهیم. آشنایی با انواع هود آشپزخانه، پیش از خرید به ما کمک می کند تا انتخاب مناسب تری داشته باشیم. هود مخفی لتو نیز ..
4,900,000 تومان
هود میلان مدل آراد 3000 هود آشپزخانه میلان با قیمت مناسب در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. هود میلان مدل آراد 3000 یکی از مدل های هود ایرانی باکیفیت است که در این صفحه به معرفی امکانات آن پرداخته ایم.  این هود محصول شرکت میلان است و ..
1,033,000 تومان
هود میلان مدل آراد 3001 هود میلان با قیمت خوب در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه عرضه می شود. هود میلان مدل آراد 3001 یکی از مدل های هود ایرانی پرقدرت است که در این صفحه به معرفی امکانات آن پرداخته ایم.  این هود محصول شرکت میلان است و دارای کیفیت و قدرت م..
1,539,000 تومان
هود میلان مدل آراد 3005 برای خرید هود میلان می توانید به فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مراجعه نمایید، در این فروشگاه انواع هود آشپزخانه با قیمتی بسیار مناسب در اختیار شما قرار دارد. هود میلان مدل آراد 3005 هود ایرانی باکیفیتی می باشد که امکانات آن را در این صفحه معرفی..
1,332,000 تومان
هود کن مدل ۱۴۱۰ استیل اگر می خواهید هود شومینه ای کن را برای آشپزخانه خود بخرید پیشنهاد میکنم بررسی مشخصات هود کن مدل ۱۴۱۰ استیل را از دست ندهید. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مرجع تخصصی نقد و بررسی لوازم آشپزخانه به همراه یک فیلم به بررسی خصوصیات این کالا پرداخته است.  هود&..
2,480,000 تومان
هود کن مدل ۱۴۱۱ تیتانیوم هود ۱۴۱۱ تیتانیوم یک مدل هود شومینه ای است که توسط  شرکت کن  تولید و در بازار عرضه می شود. برای خرید این هود با مناسب ترین قیمت بازار می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه اقدام کنید. هود ۱۴۱۱ با قدرت مکش ۷۰۰ متر مک..
2,200,000 تومان
هود کن مدل ۱۴۲۰ استیل یک مدل زیبا و ساده در بین مدل های هود شومینه ای شرکت کن  مدل ۱۴۲۰ استیل است. می توانید برای خرید این کالا با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه اقدام کنید. قدرت مکش هود حدود ۷۰۰ متر مکعب در ساعت است و می تواند به خوبی مکش هوا ر..
2,200,000 تومان
هود کن مدل ۱۴۲۰ استیل هود شومینه ای شرکت کن یک مدل زیبا و ساده با نام هود کن مدل ۱۴۲۰ استیل دارد. شما می توانید این کالا را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه کنید. قدرت مکش  ۷۰۰ متر مکعب در ساعت  این هود  قادر است به خوبی مکش هوا را انجام د..
2,752,000 تومان
هود کن مدل ۱۴۳۰ استیل هود شومینه ای مدل ۱۴۳۰ استیل توسط شرکت کن تولید شده است. برای خرید این هود با قیمت مناسب می توانید به فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مراجعه کنید. در این فیلم به معرفی امکانات این هود پرداختیم و  مشخصات آن را بررسی کرده ایم. این هود با..
2,440,000 تومان
نمايش 1 تا 24 از 70 (3 صفحه)