منو
Your Cart

هود اپکس ☀️ خرید با بهترین ✔️ قیمت بازار

هود آشپزخانه اپکس

هود اپکس یکی از مدل های هود ایرانی موجود در بازار است که ظاهر جالب و امکانات مناسبی دارد.

این هود در سایز ۶۰ و ۹۰ سانتی متر و به رنگ مشکی، ‌استیل و سفید تولید شده است.

انواع مختلف هود اپکس در فروشگاه نقشینه با قیمتی مناسب به فروش می رسد.

 

پیشنهاد می کنم جهت اطلاع از امکانات انواع هود آشپزخانه راهنمای خرید هود را که در فروشگاه ما به همراه یک فیلم تهیه شده است مشاهده نمایید.

 

 

انواع هود اپکس

هود اپکس در دو دسته زیر تولید می شود:

  • هود شومینه ای
  • هود مورب

 

هود شومینه ای اپکس

هود شومینه ای اپکس با ظاهری ساده شبیه حرف T انگلیسی به صورت برعکس می باشد. موتور این هود از نوع سه دور است، در سایز ۶۰ و ۹۰ سانتی متر تولید شده است. جنس بدنه هود اپکس از شیشه و استیل است.

 

هود شومینه ای اپکس

هود مورب اپکس

تنوع مدل ها در هود مورب اپکس بیشتر است. هود مورب ظاهر بسیار خوبی دارد و برای افرادی که تمایل به خرید هود آشپزخانه با ظاهر متفاوت هستند خرید خوبی است.  موتورهود اپکس ۵ دور دارد و می توانید آن را در رنگ های سفید و مشکی تولید می شود.

هود مورب اپکس

 

پاسخ به سوالات پرتکرار مشتریان درباره هود اپکس

 

فیلتر هود  اپکس از چه نوعی می باشد؟

مدل های جدید هود  از فیلتر آلومینیومی برای تصفیه هوا و جذب بهتر ذرات استفاده می کنند. مدل های هود اپکس هم از فیلتر آلومینیومی استفاده می کنند

این نوع از فیلترها قابل شسشتو با دست و یا در ماشین ظرفشویی هستند.

 

لیست قیمت به روز هود اپکس کجا بپرسم؟

یکی از موارد مهم برای خرید هود آشپزخانه، توجه به قیمت آن است.

هود اپکس قیمت مناسبی دارد. قیمت هود با توجه به امکانات موجود در هود متفاوت است.

خرید از نمایندگی هود اپکس یکی از روش های دسترسی به هود با قیمت مناسب است.

راه دیگر مراجعه به فروشگاههای معتبری است که مرکز پخش و فروش برندهای معتبر هستند. فروشگاه نقشینه انواع هود اپکس را به صورت مستقیم و با حذف واسطه با قیمت مناسب در اختیار خریداران قرار می دهد.

برای خرید هود اپکس با قیمت مناسب می توانید با شماره ما تماس بگیرید :

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۳

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۴

 

نصب هود اپکس به چه صورت است؟

نصب مدل های مختلف هود به شیوه خاصی انجام می شود. متخصصان آموزش دیده شرکت اپکس در سراسر کشور این کار را برای شما انجام خواهند داد. پس از اینکه هود اپکس توسط کارشناس این شرکت نصب شد ضمانت آن برای شما فعال می شود.

 

خرید اینترنتی هود اپکس از چه راهی مطمئن تر است؟

فروشگاه نقشینه با دارای بودن نماد اعتماد الکترونیکی از فروشگاههای اینترنتی مجاز و معتبر برای خرید لوازم آشپزخانه می باشد.

برای خرید هود آشپزخانه اپکس می توانید با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را برای  خرید  راهنمایی نمایند.

همچنین فروشگاه نقشینه امکان خرید اینترنتی از طریق واتس اپ و تلگرام را نیز فراهم کرده است.

پس از واریز وجه و تکمیل فرایند خرید کالای خریداری شده در کوتاه ترین زمان، پیش از ساعت ۱۲ ظهر به آدرس مورد نظر شما ارسال خواهد شد.

محصول هود اشپزخانه مدل 201 از شرکت APEX - یک هود آشپزخانه است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت APEX تولید کننده هود آشپزخانه اقدام به تولید هود اشپزخانه مدل 201 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد ..
برای قیمت، تماس بگیرید
محصول هود اشپزخانه مدل 201 از شرکت APEX - یک هود آشپزخانه است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت APEX تولید کننده هود آشپزخانه اقدام به تولید هود اشپزخانه مدل 201 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد ..
برای قیمت، تماس بگیرید
محصول هود اشپزخانه مدل 201B از شرکت APEX - یک هود آشپزخانه است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت APEX تولید کننده هود آشپزخانه اقدام به تولید هود اشپزخانه مدل 201B کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دار..
برای قیمت، تماس بگیرید
محصول هود اشپزخانه مدل 206 از شرکت APEX - یک هود آشپزخانه است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت APEX تولید کننده هود آشپزخانه اقدام به تولید هود اشپزخانه مدل 206 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد ..
برای قیمت، تماس بگیرید
محصول هود اشپزخانه مدل 260B از شرکت APEX - یک هود آشپزخانه است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت APEX تولید کننده هود آشپزخانه اقدام به تولید هود اشپزخانه مدل 260B کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دار..
برای قیمت، تماس بگیرید
محصول هود اشپزخانه مدل 200 از شرکت APEX - یک هود آشپزخانه است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت APEX تولید کننده هود آشپزخانه اقدام به تولید هود اشپزخانه مدل 200 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد ..
برای قیمت، تماس بگیرید
محصول هود اشپزخانه مدل 206B از شرکت APEX - یک هود آشپزخانه است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت APEX تولید کننده هود آشپزخانه اقدام به تولید هود اشپزخانه مدل 206B کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دار..
برای قیمت، تماس بگیرید
محصول هود اشپزخانه مدل 215 از شرکت APEX - یک هود آشپزخانه است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت APEX تولید کننده هود آشپزخانه اقدام به تولید هود اشپزخانه مدل 215 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد ..
برای قیمت، تماس بگیرید
محصول هود اشپزخانه مدل 215 SP از شرکت APEX - یک هود آشپزخانه است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت APEX تولید کننده هود آشپزخانه اقدام به تولید هود اشپزخانه مدل 215 SP کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که..
برای قیمت، تماس بگیرید
محصول هود اشپزخانه مدل 215W از شرکت APEX - یک هود آشپزخانه است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت APEX تولید کننده هود آشپزخانه اقدام به تولید هود اشپزخانه مدل 215W کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دار..
برای قیمت، تماس بگیرید
محصول هود اشپزخانه مدل 218 از شرکت APEX - یک هود آشپزخانه است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت APEX تولید کننده هود آشپزخانه اقدام به تولید هود اشپزخانه مدل 218 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد ..
برای قیمت، تماس بگیرید
محصول هود اشپزخانه مدل 225 از شرکت APEX - یک هود آشپزخانه است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت APEX تولید کننده هود آشپزخانه اقدام به تولید هود اشپزخانه مدل 225 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد ..
7,500,000 تومان
محصول هود اشپزخانه مدل 250 از شرکت APEX - یک هود آشپزخانه است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت APEX تولید کننده هود آشپزخانه اقدام به تولید هود اشپزخانه مدل 250 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد ..
برای قیمت، تماس بگیرید
محصول هود اشپزخانه مدل 260 از شرکت APEX - یک هود آشپزخانه است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت APEX تولید کننده هود آشپزخانه اقدام به تولید هود اشپزخانه مدل 260 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد ..
برای قیمت، تماس بگیرید
محصول هود اشپزخانه مدل 265 از شرکت APEX - یک هود آشپزخانه است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت APEX تولید کننده هود آشپزخانه اقدام به تولید هود اشپزخانه مدل 265 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد ..
برای قیمت، تماس بگیرید
نمايش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)