منو
Your Cart

هود ایلیا استیل ☀️ ILIASTEEL Hood

هود ایلیا استیل قدرت مکش بسیار خوبی دارد و با قیمتی مناسب در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد.

ایلیا استیل انواع هود آشپزخانه را در سه مدل زیر تولید کرده است:

  • هود شومینه ای
  • هود مورب
  • هود مخفی

مدل های هود استیل در رنگ های مشکی و سفید و با بدنه از جنس استیل با کیفیت تولید می شوند.

برای خرید هود ایلیا استیل با تخفیف ویژه و قیمت مناسب می توانید با شماره ما تماس بگیرید :

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۳

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۴

 

هود ایلیا استیل مدل آرنیکا فروش هود آشپزخانه با قیمت مناسب یکی از مواردی است که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه انجام می شود. هود ایلیا استیل مدل آرنیکا یکی از مدل های هود ایرانی باکیفیت است که در فروشگاه نقشینه به فروش می رسد.  این هود محصول شرکت ایلیا اس..
6,356,000 تومان
هود ایلیا استیل مدل السا فروش هود آشپزخانه با قیمت مناسب یکی از مواردی است که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه انجام می شود. هود ایلیا استیل مدل السا یکی از مدل های هود ایرانی باکیفیت است که در فروشگاه نقشینه به فروش می رسد.  این هود محصول شرکت ایلیا استیل ..
0 تومان
هود ایلیا استیل مدل کارینا برقیفروش هود با تخفیف ویژه یکی از مواردی است که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه انجام می شود. هود ایلیا استیل مدل کارینا برقی، هود ایرانی باکیفیتی است که محصول شرکت ایلیا استیل می باشد. در این صفحه با امکانات این هود آشنا می شویم...
7,900,000 تومان
هود ایلیا استیل مدل کارینا دستیفروش هود با تخفیف ویژه یکی از مواردی است که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه انجام می شود. هود ایلیا استیل مدل کارینا دستی، هود ایرانی باکیفیتی است که محصول شرکت ایلیا استیل می باشد. در این صفحه با امکانات این هود آشنا می شویم...
6,916,000 تومان
هود ایلیا استیل مدل آرینافروش هود با مناسب ترین قیمت یکی از مواردی است که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه انجام می شود. هود ایلیا استیل مدل آرینا، هود ایرانی باکیفیتی است که محصول شرکت ایلیا استیل می باشد. در این صفحه با امکانات این هود آشنا می شویم.  ..
6,390,000 تومان
هود ایلیا استیل مدل آرادفروش هود با مناسب ترین قیمت یکی از مواردی است که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه انجام می شود. هود ایلیا استیل مدل آراد، هود باکیفیت ایرانی است که محصول شرکت ایلیا استیل می باشد. در این صفحه با امکانات این هود آشنا می شویم...
6,510,000 تومان
هود ایلیا استیل مدل رونیکافروش هود با مناسب ترین قیمت یکی از مواردی است که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه انجام می شود. هود ایلیا استیل مدل رونیکا، هود باکیفیت ایرانی است که محصول شرکت ایلیا استیل می باشد. در این صفحه با امکانات این هود آشنا می شویم...
7,273,000 تومان
هود ایلیا استیل مدل پارمیسفروش هود با مناسب ترین قیمت یکی از مواردی است که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه انجام می شود. هود ایلیا استیل مدل پارمیس، هود باکیفیت ایرانی است که محصول شرکت ایلیا استیل می باشد. در این صفحه با امکانات این هود آشنا می شویم...
6,567,000 تومان
هود ایلیا استیل مدل آیسانفروش هود با مناسب ترین قیمت یکی از مواردی است که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه انجام می شود. هود ایلیا استیل مدل آیسان، هود باکیفیت ایرانی است که محصول شرکت ایلیا استیل می باشد. در این صفحه با امکانات این هود آشنا می شویم. ..
7,202,000 تومان
هود ایلیا استیل مدل سارینا خمفروش هود با مناسب ترین قیمت یکی از مواردی است که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه انجام می شود. هود ایلیا استیل مدل سارینا خم، هود باکیفیت ایرانی است که محصول شرکت ایلیا استیل می باشد. در این صفحه با امکانات این هود آشنا می..
6,183,000 تومان
هود ایلیا استیل مدل سارینا سفیدفروش هود با مناسب ترین قیمت یکی از مواردی است که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه انجام می شود. هود ایلیا استیل مدل سارینا سفید، هود باکیفیت ایرانی است که محصول شرکت ایلیا استیل می باشد. در این صفحه با امکانات این هود آشن..
7,257,000 تومان
هود ایلیا استیل مدل ونوسفروش هود با مناسب ترین قیمت یکی از مواردی است که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه انجام می شود. هود ایلیا استیل مدل ونوس، هود باکیفیت ایرانی است که محصول شرکت ایلیا استیل می باشد. در این صفحه با امکانات این هود آشنا می شویم...
6,250,000 تومان
هود ایلیا استیل مدل یاقوتفروش هود با مناسب ترین قیمت یکی از مواردی است که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه انجام می شود. هود ایلیا استیل مدل یاقوت، هود باکیفیت ایرانی است که محصول شرکت ایلیا استیل می باشد. در این صفحه با امکانات این هود آشنا می شویم. ..
5,414,000 تومان
هود ایلیا استیل مدل میترافروش هود با مناسب ترین قیمت یکی از مواردی است که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه انجام می شود. هود ایلیا استیل مدل میترا، هود باکیفیت ایرانی است که محصول شرکت ایلیا استیل می باشد. در این صفحه با امکانات این هود آشنا می شویم. ..
6,346,000 تومان
هود ایلیا استیل مدل پردیس استیلفروش هود با مناسب ترین قیمت یکی از مواردی است که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه انجام می شود. هود ایلیا مدل پردیس استیل، هود باکیفیت ایرانی است که محصول شرکت ایلیا استیل می باشد. در این صفحه با امکانات این هود آشنا می ش..
4,778,000 تومان
هود ایلیا استیل مدل پردیس مشکیفروش هود با مناسب ترین قیمت یکی از مواردی است که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه انجام می شود. هود ایلیا مدل پردیس مشکی، هود باکیفیت ایرانی است که محصول شرکت ایلیا استیل می باشد. در این صفحه با امکانات این هود آشنا می شوی..
4,778,000 تومان
هود ایلیا استیل مدل دیبافروش هود آشپزخانه با قیمت مناسب یکی از مواردی است که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه انجام می شود. هود ایلیا استیل مدل دیبا یکی از مدل های هود ایرانی باکیفیت است که در فروشگاه نقشینه به فروش می رسد.  این هود محصول شرکت ایلیا استیل&n..
5,223,000 تومان
هود ایلیا استیل مدل دیبا سفیدفروش هود آشپزخانه با قیمت مناسب یکی از مواردی است که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه انجام می شود. هود ایلیا استیل مدل دیبا یکی از مدل های هود ایرانی باکیفیت است که در فروشگاه نقشینه به فروش می رسد.  این هود محصول شرکت ایلیا استیل است که در ا..
5,381,000 تومان
هود ایلیا استیل مدل زیبااستفاده از هود آشپزخانه برای منازل ضروری است. مدل های مخفی هود ایلیا استیل با کیفیت و امکانات بسیار خوبی در بازار موجود است. هود ایلیا استیل مدل زیبا مخفی یکی از جدیدترین مدل های این شرکت است که در ادامه فیلم آن را مشاهده می کنید. مشاهده فیلم ا..
4,460,000 تومان
هود ایلیا استیل مدل هلنااگر قصد خرید هود آشپزخانه جدید دارید که کم صدا و باکیفیت باشد، هود ایلیا استیل مدل هلنا مخفی یکی از محصولات ایرانی بسیار خوب است.این مدل هود در رنگ استیل با صدای کم و کیفیت عالی تولید شده است.در فیلم زیر به بررسی خصوصیات و اماکانت این هود پرداختیم. ..
4,398,000 تومان
هود ایلیا استیل مدل هلیافروش هود آشپزخانه با قیمت مناسب یکی از مواردی است که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه انجام می شود. هود ایلیا استیل مدل هلیا یکی از مدل های هود ایرانی باکیفیت است که در فروشگاه نقشینه به فروش می رسد.  این هود محصول شرکت ایلیا استیل&n..
3,651,000 تومان
هود ایلیا استیل مدل هیوااگر قصد خرید هود آشپزخانه را دارید، هود ایلیا استیل مدل هیوا مخفی را به شما پیشنهاد می دهیم.این هود در سایز 75 سانتی متر با امکانات بی نظیری تولید شده است. یکی از ویژگی های خوب این هود کنترل با حرکت دست است. در فیلم زیر می توانید سایر ویژگی ها را مشاهده فرما..
5,150,000 تومان
هود ایلیا استیل مدل دایانا فریم آینه ایفروش هود با مناسب ترین قیمت یکی از مواردی است که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه انجام می شود. هود ایلیا استیل مدل دایانا فریم آینه ای، هود باکیفیت ایرانی است که محصول شرکت ایلیا استیل می باشد. در این صفحه با امک..
6,635,000 تومان
هود ایلیا استیل مدل دایانافروش هود با مناسب ترین قیمت یکی از مواردی است که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه انجام می شود. هود ایلیا استیل مدل دایانا، هود باکیفیت ایرانی است که محصول شرکت ایلیا استیل می باشد. در این صفحه با امکانات این هود آشنا می شویم...
6,485,000 تومان
نمايش 1 تا 24 از 31 (2 صفحه)