منو
Your Cart

هود داتیس ☀️ Datees Hood

یکی از مدل های هود ایرانی با کیفیت و قیمت مناسب، هود آشپزخانه داتیس است. سایز و رنگ های متفاوت هود داتیس همراه با قدرت مکش بسیار بالا آن را به یکی از پرطرفدارترین مدل ها تبدیل کرده است.

برای رهایی از بوی نامطبوع هنگام پخت غذا، هود داتیس به شما پیشنهاد می شود.

انواع هود داتیس

 

داتیس هود آشپزخانه را در چهار نوع زیر تولید و عرضه کرده است.

  • هود مخفی داتیس
  •  هود شومینه داتیس
  •  هود مورب داتیس

هر کدام از مدل های فوق با توجه به نوع نصب،‌ فیلتر و امکانات تفاوت هایی دارد.

خرید از نمایندگی هود داتیس یکی از راههای دسترسی به هود با قیمت مناسب است. فروشگاه نقشینه انواع هود داتیس را به صورت مستقیم و با حذف واسطه با قیمت مناسب در اختیار خریداران قرار می دهد.

برای خرید هود داتیس با قیمت مناسب می توانید با شماره ما تماس بگیرید :

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۳

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۴

مشخصات هود مورب مدل آدرینا قدرت مکش هود داتیس Adrinaقدرت مکش این هود ۷۰۰ تا ۹۰۰ متر مکعب بر ساعت  است و صدای آن کمتر از ۶۰ db می باشد. هود آدرینا قدرت خوبی برای مکش هوای نامطبوع و ذرات چربی داخل آشپزخانه دارد. موتور هود آشپزخانه داتیس مدل Adrinaموتور فلزی..
برای قیمت، تماس بگیرید
هود داتیس مدل آدمیرالفروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مرجع تخصصی نقد و بررسی لوازم آشپزخانه می باشد. در این فروشگاه انواع هود با قیمتی مناسب به فروش می رسد. هود داتیس مدل آدمیرال نیز در این فروشگاه موجود است.در این صفحه مشخصات این مدل هود مورب را مورد بررسی قرار داده ایم. &nb..
برای قیمت، تماس بگیرید
هود داتیس مدل آدمیرال الترا فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مرجع تخصصی نقد و بررسی لوازم آشپزخانه می باشد. در این فروشگاه انواع هود با قیمتی مناسب به فروش می رسد. هود داتیس مدل آدمیرال نیز در این فروشگاه موجود است.در این صفحه مشخصات این مدل هود مورب را مورد بررسی قرار د..
برای قیمت، تماس بگیرید
هود داتیس مدل آرو برای انتخاب و خرید هود مخفی مناسب برای آشپزخانه داشتن اطلاعات کافی درباره مدل ها و امکانات آنها امری ضروری به نظر می رسد. در این صفحه می توانید با مشخصات هود داتیس مدل آرو آشنا شوید.فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مرجع تخصصی نقد و بررسی لوازم آشپز..
برای قیمت، تماس بگیرید
هود داتیس مدل آرکوفروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مرجع تخصصی نقد و بررسی لوازم آشپزخانه، هود داتیس مدل آرکو را با قیمت مناسب در اختیار شما قرار می دهد.در این صفحه مشخصات این هود را مورد بررسی قرار داده ایم.  انتخاب هود شومینه ای مناسب برای آشپزخانه چنانچه با داشتن اطلاع..
برای قیمت، تماس بگیرید
مشخصات هود مورب مدل اسپرینگقدرت مکش هود داتیس Springقدرت مکش این هود ۷۰۰ تا ۹۰۰ متر مکعب بر ساعت  است و صدای آن کمتر از ۶۰ db می باشد. هود اسپرینگ قدرت خوبی برای مکش هوای نامطبوع و ذرات چربی داخل آشپزخانه دارد. موتور هود آشپزخانه داتیس مدل Springموتور فلزی مجه..
برای قیمت، تماس بگیرید
مشخصات هود مورب مدل امیلو قدرت مکش هود داتیس Emiloقدرت مکش این هود ۷۰۰ تا ۹۰۰ متر مکعب بر ساعت  است و صدای آن کمتر از ۶۰ db می باشد. هود امیلو قدرت خوبی برای مکش هوای نامطبوع و ذرات چربی داخل آشپزخانه دارد. موتور هود آشپزخانه داتیس مدل Emiloموتور فلزی مجه..
برای قیمت، تماس بگیرید
هود داتیس مدل بارلیفروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مرجع تخصصی نقد و بررسی لوازم آشپزخانه هود داتیس مدل بارلی را با قیمت مناسب در اختیار شما قرار می دهد.در این صفحه مشخصات مدل هود مورب بارلی را مورد بررسی قرار داده ایم.  انتخاب هود آشپزخانه مناسب برای آشپزخانه اگر ب..
برای قیمت، تماس بگیرید
هود داتیس مدل تلکا طرح لبخندفروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مرجع تخصصی نقد و بررسی لوازم آشپزخانه است و هود داتیس مدل تلکا طرح لبخند را با قیمت مناسب در اختیار شما قرار می دهد.در این صفحه مشخصات این مدل هود مورب را مورد بررسی قرار داده ایم. انتخاب هود مناسب برای آش..
برای قیمت، تماس بگیرید
هود داتیس مدل تندرفروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مرجع تخصصی نقد و بررسی لوازم آشپزخانه است و هود داتیس مدل تندر را با قیمت مناسب در اختیار شما قرار می دهد.در این صفحه مشخصات این مدل هود مورب را مورد بررسی قرار داده ایم.  انتخاب هود آشپزخانه مناسب برای آشپزخانه چنا..
برای قیمت، تماس بگیرید
مشخصات هود مورب مدل جنیو قدرت مکش هود داتیس Genioقدرت مکش این هود ۷۰۰ تا ۹۰۰ متر مکعب بر ساعت  است و صدای آن کمتر از ۶۰ db می باشد. هود جنیو قدرت خوبی برای مکش هوای نامطبوع و ذرات چربی داخل آشپزخانه دارد. موتور هود آشپزخانه داتیس مدل Genioموتور فلزی مجهز ..
برای قیمت، تماس بگیرید
هود داتیس مدل فالکوندر این صفحه با مشخصات هود داتیس مدل فالکون آشنا خواهید شد. خرید هود مخفی مناسب برای آشپزخانه اگر با داشتن اطلاعات کافی درباره مدل ها و امکانات آنها باشد باعث زیبایی دکوراسیون شما می شود و سالها از خرید هود جدید بی نیاز خواهید بود.فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه ..
برای قیمت، تماس بگیرید
مشخصات هود مورب مدل لاویدا قدرت مکش هود داتیس Lavidaقدرت مکش این هود ۷۰۰ تا ۹۰۰ متر مکعب بر ساعت  است و صدای آن کمتر از ۶۰ db می باشد. هود لاویدا قدرت خوبی برای مکش هوای نامطبوع و ذرات چربی داخل آشپزخانه دارد. موتور هود آشپزخانه داتیس مدل Lavidaموتور فلزی..
برای قیمت، تماس بگیرید
مشخصات هود مورب مدل ماتینا قدرت مکش هود داتیس Mattinaقدرت مکش این هود ۷۰۰ تا ۹۰۰ متر مکعب بر ساعت  است و صدای آن کمتر از ۶۰ db می باشد. هود ماتینا قدرت خوبی برای مکش هوای نامطبوع و ذرات چربی داخل آشپزخانه دارد. موتور هود آشپزخانه داتیس مدل Mattinaموتور فل..
برای قیمت، تماس بگیرید
مشخصات هود مورب مدل ماتینا الترا قدرت مکش هود داتیس Mattina ultraقدرت مکش این هود ۷۰۰ تا ۹۰۰ متر مکعب بر ساعت  است و صدای آن کمتر از ۶۰ db می باشد. هود ماتینا قدرت خوبی برای مکش هوای نامطبوع و ذرات چربی داخل آشپزخانه دارد. موتور هود آشپزخانه داتیس مدل Mattina..
برای قیمت، تماس بگیرید
مشخصات هود مورب مدل ملودی قدرت مکش هود داتیس Melodyقدرت مکش این هود ۷۰۰ تا ۹۰۰ متر مکعب بر ساعت  است و صدای آن کمتر از ۶۰ db می باشد. هود ملودی قدرت خوبی برای مکش هوای نامطبوع و ذرات چربی داخل آشپزخانه دارد. موتور هود آشپزخانه داتیس مدل Melodyموتور فلزی م..
برای قیمت، تماس بگیرید
مشخصات هود مورب مدل ملودی موج قدرت مکش هود داتیس Melody waveقدرت مکش این هود ۷۰۰ تا ۹۰۰ متر مکعب بر ساعت  است و صدای آن کمتر از ۶۰ db می باشد. هود ملودی قدرت خوبی برای مکش هوای نامطبوع و ذرات چربی داخل آشپزخانه دارد. موتور هود آشپزخانه داتیس مدل Melody w..
برای قیمت، تماس بگیرید
مشخصات هود مورب مدل موزیکالقدرت مکش هود داتیس Musicalقدرت مکش این هود ۷۰۰ تا ۹۰۰ متر مکعب بر ساعت  است و صدای آن کمتر از ۶۰ db می باشد. هود موزیکال قدرت خوبی برای مکش هوای نامطبوع و ذرات چربی داخل آشپزخانه دارد. موتور هود آشپزخانه داتیس مدل Musicalموتور فلزی مجهز ب..
برای قیمت، تماس بگیرید
مشخصات هود ناوارو طوسی مخفی قدرت مکش هود مخفی ناوارو قدرت مکش این هود ۷۰۰ تا ۹۰۰ متر مکعب بر ساعت  است و صدای آن کمتر از ۶۰ db می باشد. هود ناوارو قدرت خوبی برای مکش هوای نامطبوع و ذرات چربی داخل آشپزخانه دارد. موتور هود مخفی ناواروموتور فلز..
برای قیمت، تماس بگیرید
هود داتیس مدل ناواروخرید هود مخفی این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است. هود داتیس مدل ناوارو یکی از مدل های هود توکار است که به دلیل مخفی شدن درون کابینت، نمای آشپزخانه را بسیار زیبا می کند. در این بخش با معرفی خصوصیات و امکانات هود داتیس همراه ما باشید.فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه..
5,749,000 تومان
مشخصات هود مورب مدل نووقدرت مکش هود داتیس Novoقدرت مکش این هود ۷۰۰ تا ۹۰۰ متر مکعب بر ساعت  است و صدای آن کمتر از ۶۰ db می باشد. هود نوو قدرت خوبی برای مکش هوای نامطبوع و ذرات چربی داخل آشپزخانه دارد. موتور هود آشپزخانه داتیس مدل Novoموتور فلزی مجهز به سیستم ا..
برای قیمت، تماس بگیرید
مشخصات هود مورب مدل هرمس قدرت مکش هود داتیس Hermesقدرت مکش این هود ۷۰۰ تا ۹۰۰ متر مکعب بر ساعت  است و صدای آن کمتر از ۶۰ db می باشد. هود هرمس قدرت خوبی برای مکش هوای نامطبوع و ذرات چربی داخل آشپزخانه دارد. موتور هود آشپزخانه داتیس مدل Hermesموتور فلزی مجه..
برای قیمت، تماس بگیرید
هود داتیس مدل ورتوهود داتیس مدل ورتو در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به فروش می رسد.در این صفحه مشخصات این مدل هود مورب را مورد بررسی قرار داده ایم.  انتخاب هود آشپزخانه مناسب برای آشپزخانه چنانچه با داشتن اطلاعات کافی درباره امکانات مدل های مختلف ..
برای قیمت، تماس بگیرید
مشخصات هود مورب مدل ورونا قدرت مکش هود داتیس Veronaقدرت مکش این هود ۷۰۰ تا ۹۰۰ متر مکعب بر ساعت  است و صدای آن کمتر از ۶۰ db می باشد. هود ورونا قدرت خوبی برای مکش هوای نامطبوع و ذرات چربی داخل آشپزخانه دارد. موتور هود آشپزخانه داتیس مدل Veronaموتور فلزی م..
برای قیمت، تماس بگیرید
نمايش 1 تا 24 از 46 (2 صفحه)