منو
Your Cart

هود رهام ☀️ خرید با بهترین ✔️ قیمت بازار

هود آشپزخانه رهام

هود آشپزخانه رهام یکی از محصولات اقتصادی و باکیفیت مناسب است. این هود توسط شرکت روهام تولید می شود و در مدل های مختلف با امکانات ساده به گونه ای تولید شده است که اقشار جامعه با هزینه اندک نیز بتوانند این هود را هیه کنند.

 

شرکت رهام

شرکت رهام محصولات خود را در دسته لوازم آشپزخانه مانند هود و اجاق گاز رومیزی با قیمت مناسب تولید و روانه بازار کرده است. خرید محصولات این شرکت ار نظر اقتصادی به صرفه است و امکانات مناسبی را در اختیار خریداران قرار می دهد.

در ادامه به بررسی مدل های هود این شرکت می پردازیم.

شما می توانید برای اطلاع از امکانات و طرز کار انواع هود آشپزخانه مقاله زیر را مطالعه و فیلم موجود در آن را مشاهده نمایید.

 

 

انواع هود رهام

هود رهام در مدل های متنوعی تولید می شود و می تواند سلیقه همه مشتریان را پوشش دهد. انواع مختلف هود رهام عبارتند از:

  • هود مورب رهام
  • هود مخفی رهام
  • هود جزیره رهام

هود مورب رهام

یکی از مدل های هود که تولید انبوه و مدل های زیادی دارد هود مورب رهام است. هود مورب به صورت ۴۵ درجه با گاز نصب می شود و برای استفاده از آن باید درب هود باز شود تا فیلتر و موتور هود به صورت ۹۰ درجه با اجاق گاز قرار بگیرد. در این حالت مکش هود بهتر خواهد بود.

هود مورب رهام در رنگ های مشکی، سفید و در سایز ۶۰، ۸۰ و ۹۰ سانتی متر تولید می شود.

هود مورب رهام

هود جزیره رهام

هود جزیره رهام، به گونه ای طراحی و تولید شده است که بتوان از آن در آشپزخانه هایی که امکان نصب هود با دودکش وجود ندارد استفاده کرد. همچنین از هود جزیره می توانید در آشپزخانه ای که اجاق گاز در وسط قرار دارد و مجبور هستید هود را به سقف متصل نمایید استفاده کنید.

هود جزیره  رهام

هود مخفی رهام

هود مخفی به دلیل نوع نصب و قرار گرفتن درون کابینت، یکی از پرطرفدارترین مدل های هود بازار است.

هود مخفی رهام در دو نوع لمسی و کلیدی با فیلتر آلومینیومی و موتور فلزی تولید می شود. قیمت هود مخفی رهام بسیار مناسب است.

این هود همچنین مکش بسیار خوبی دارد و به دلیل نوع قرار گرفتن با گاز می تواند به خوبی ذرات چربی و دود را جذب نماید.

 

هود مخفی رهام

 

لیست قیمت به روز هود رهام را از کجا بپرسم؟

همانطور که توضیح دادیم هود رهام دارای قیمت مناسبی می باشد. این شرکت ایرانی با هدف جلب رضایت مشتریان انواع هود با قیمت اقتصادی را روانه بازار کرده است. برای اطلاع از قیمت به روز هود رهام با ما تماس بگیرید:

 

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۳

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۴

 

نصب هود رهام چطور انجام می شود؟

نصب هود باید توسط کارشناس آموزش دیده شرکت انجام شود. بعد از خرید هود رهام لازم است از فروشنده درخواست کنید تا آدرس نمایندگی شرکت را  به شما اعلام کند.

 

هود مارک رهام از کجا بخرم؟

شما می توانید با مراجعه به فروشگاه نقشینه انواع هود آشپزخانه رهام را با قیمتی مناسب خریداری نمایید. این فروشگاه مرکز پخش انواع برند هود و لوازم آشپزخانه معتبر است و محصولات را با کمترین سود به فروش می رساند.

 

کاتالوگ هود رهام را چگونه تهیه کنم؟

شما می توانید از طریق صفحه کاتالوگ محصولات به کاتالوگ همه مدل های هود و فر شرکت ها دسترسی داشته باشید. چنانچه موفق به دریافت کاتالوگ از طریق لینک نشدید به شماره ما در پیام رسان واتساپ پیام دهید: ۰۹۲۵۱۸۲۹۳۳

هود رهام مدل مخفی  سایز 80اگر قصد خرید هود مخفی قیمت مناسب برای آشپزخانه خود دارید پیشنهاد می کنم مشخصات هود مخفی رهام را که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه شده است مطالعه نمایید. در این صفحه به بررسی امکانات هود رهام مخفی سایز 80 خواهیم پرداخت. این هود به صورت توکا..
2,492,000 تومان
هود رهام مدل مخفی لمسیاگر قصد خرید هود مخفی قیمت مناسب برای آشپزخانه خود دارید پیشنهاد می کنم مشخصات هود مخفی رهام را که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه شده است مطالعه نمایید. در این صفحه به بررسی امکانات هود رهام مخفی لمسی خواهیم پرداخت. این هود به صورت توکار ..
2,055,000 تومان
هود رهام مدل مخفی کلیدیاگر قصد خرید هود مخفی ساده با قیمت مناسب دارید پیشنهاد می کنم مشخصات هود مخفی رهام را که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه شده است مطالعه نمایید. در این صفحه به بررسی امکانات هود رهام مخفی کلیدی خواهیم پرداخت. این هود به صورت توکار نصب می ش..
1,850,000 تومان
هود رهام مدل RH323 مورب پاردیکهود رهام مدل RH323 مورب پاردیک یکی از هود های نوع مورب شرکت رهام می باشد . موتور هود رهام ساخته شده از پوسته ی فلزی  بوده که این ویژگی باعث شده در صورتی که ترموگارد موتور هود به هر علت عمل نکند ، فعال نشدن ترموگارد باعث آتش سوزی نشده و مشکل ایجاد شده به بی..
2,641,000 تومان
هود رهام مدل RH304 موربهود رهام مدل RH304 یکی از هود های نوع مورب شرکت رهام می باشد . موتور هود رهام ساخته شده از پوسته ی فلزی بوده که این ویژگی باعث شده در صورتی که ترموگارد موتور هود به هر علت عمل نکند ، فعال نشدن ترموگارد باعث آتش سوزی نشده و مشکل ایجاد شده به بیرون هود سرایت نکند . هود های ش..
2,055,000 تومان
هود رهام مدل RH210 مورب پارمیسهود رهام مدل RH210 مورب پارمیس یکی از هود های نوع مورب شرکت رهام می باشد . موتور هود رهام ساخته شده از پوسته ی فلزی بوده که این ویژگی باعث شده در صورتی که ترموگارد موتور هود به هر علت عمل نکند ، فعال نشدن ترموگارد باعث آتش سوزی نشده و مشکل ایجاد شده به بیرون هود سرا..
2,325,000 تومان
هود رهام مدل RH307 موربهود رهام کد RH 307  پادرا یکی از هود های نوع مورب شرکت رهام می باشد . موتور هود رهام ساخته شده از پوسته ی فلزی بوده که این ویژگی باعث شده در صورتی که ترموگارد موتور هود به هر علت عمل نکند ، فعال نشدن ترموگارد باعث آتش سوزی نشده و مشکل ایجاد شده به بیرون هود سرایت نکند..
2,259,000 تومان
هود رهام مدل RH317 مورب پاردیک لمسیهود رهام مدل RH317 مورب پاردیک لمسی یکی از هود های نوع مورب شرکت رهام می باشد . موتور هود رهام ساخته شده از پوسته ی فلزی  بوده که این ویژگی باعث شده در صورتی که ترموگارد موتور هود به هر علت عمل نکند ، فعال نشدن ترموگارد باعث آتش سوزی نشده و مشکل ایجاد..
3,348,000 تومان
هود مورب رهام مدل پاردیک لمسی سفید یکی از هود های نوع مورب شرکت رهام می باشد.هود های شرکت روهام دارای استاندارد بوده که شماره ی ده رقمی آن بر روی کارتن بسته بندی درج شده است . اگر شما به دنبال هود با کیفیت و همچنان ارزان هستید ، هود های رهام انتخاب مناسبی می باشند .محصولات شرکت رهام دار..
3,300,000 تومان
هود رهام مدل RH317 مورب پاردیک کلیدیهود رهام مدل RH317 مورب پاردیک کلیدی یکی از هود های نوع مورب شرکت رهام می باشد.موتور هود رهام ساخته شده از پوسته ی فلزی  بوده که این ویژگی باعث شده در صورتی که ترموگارد موتور هود به هر علت عمل نکند ، فعال نشدن ترموگارد باعث آتش سوزی نشده و مشکل ا..
2,325,000 تومان
هود رهام مدل RH311 موربهود رهام مدل RH311 یکی از هود های نوع مورب شرکت رهام می باشد . موتور هود رهام ساخته شده از پوسته ی فلزی بوده که این ویژگی باعث شده در صورتی که ترموگارد موتور هود به هر علت عمل نکند ، فعال نشدن ترموگارد باعث آتش سوزی نشده و مشکل ایجاد شده به بیرون هود سرایت نکند . هود های ش..
3,427,000 تومان
هود رهام مدل RH310 موربهود رهام مدل RH310 مورب یکی از هود های نوع مورب شرکت رهام می باشد . موتور هود رهام ساخته شده از پوسته ی فلزی بوده که این ویژگی باعث شده در صورتی که ترموگارد موتور هود به هر علت عمل نکند ، فعال نشدن ترموگارد باعث آتش سوزی نشده و مشکل ایجاد شده به بیرون هود سرایت نکند . هود ..
2,641,000 تومان
هود رهام مدل RH302 مورب سایز 90هود رهام مدل RH302 مورب سایز 90 یکی از هود های نوع مورب شرکت رهام می باشد . موتور هود رهام ساخته شده از پوسته ی فلزی بوده که این ویژگی باعث شده در صورتی که ترموگارد موتور هود به هر علت عمل نکند ، فعال نشدن ترموگارد باعث آتش سوزی نشده و مشکل ایجاد شده به بیرون ..
2,100,000 تومان
هود رهام مدل RH302 مورب سایز 80هود رهام مدل RH302 مورب سایز 80 یکی از هود های نوع مورب شرکت رهام می باشد . موتور هود رهام ساخته شده از پوسته ی فلزی بوده که این ویژگی باعث شده در صورتی که ترموگارد موتور هود به هر علت عمل نکند ، فعال نشدن ترموگارد باعث آتش سوزی نشده و مشکل ایجاد شده به بیرون هود س..
2,100,000 تومان
هود رهام مدل RH302 مورب سایز 60هود رهام مدل RH302 مورب سایز 60 یکی از هود های نوع مورب شرکت رهام می باشد . موتور هود رهام ساخته شده از پوسته ی فلزی بوده که این ویژگی باعث شده در صورتی که ترموگارد موتور هود به هر علت عمل نکند ، فعال نشدن ترموگارد باعث آتش سوزی نشده و مشکل ایجاد شده به بیرون ..
2,100,000 تومان
هود رهام مدل RH204 موربهود رهام مدل RH204 مورب یکی از هود های نوع مورب شرکت رهام می باشد.موتور هود رهام ساخته شده از پوسته ی فلزی بوده که این ویژگی باعث شده در صورتی که ترموگارد موتور هود به هر علت عمل نکند ، فعال نشدن ترموگارد باعث آتش سوزی نشده و مشکل ایجاد شده به بیرون هود سرایت نکند . هو..
1,906,000 تومان
هود رهام مدل RH202 مورب سایز 90هود رهام مدل RH202 مورب سایز 90 یکی از هود های نوع مورب شرکت رهام می باشد .موتور هود رهام ساخته شده از پوسته ی فلزی بوده که این ویژگی باعث شده در صورتی که ترموگارد موتور هود به هر علت عمل نکند ، فعال نشدن ترموگارد باعث آتش سوزی نشده و مشکل ایجاد شده به بیر..
1,910,000 تومان
هود رهام مدل پارمیس مورب سفیدهود رهام مدل پارمیس مورب سفید یکی از محصولات شرکت رهام می باشد . دارای طراحی زیبا بوده و از رنگ شیشه سفید برخوردار است . در صورت داشتن هر گونه سوال راجع به محصولات شرکت رهام با شماره تلفن های دفتر مدنی نقشینه تماس حاصل فرمایید ..
3,385,000 تومان
هود رهام مدل RH202 مورب سایز 80هود رهام مدل RH202 مورب سایز 80 یکی از هود های نوع مورب شرکت رهام می باشد .موتور هود رهام ساخته شده از پوسته ی فلزی بوده که این ویژگی باعث شده در صورتی که ترموگارد موتور هود به هر علت عمل نکند ، فعال نشدن ترموگارد باعث آتش سوزی نشده و مشکل ایجاد شده به بیر..
1,910,000 تومان
هود رهام مدل RH202 مورب سایز 60هود رهام مدل RH202 مورب سایز 60 یکی از هود های نوع مورب شرکت رهام می باشد .موتور هود رهام ساخته شده از پوسته ی فلزی بوده که این ویژگی باعث شده در صورتی که ترموگارد موتور هود به هر علت عمل نکند ، فعال نشدن ترموگارد باعث آتش سوزی نشده و مشکل ایجاد شده به بیر..
1,910,000 تومان
هود رهام مدل RH210 یکی از هود های نوع مورب شرکت رهام می باشد . موتور هود رهام ساخته شده از پوسته ی فلزی بوده که این ویژگی باعث شده در صورتی که ترموگارد موتور هود به هر علت عمل نکند ، فعال نشدن ترموگارد باعث آتش سوزی نشده و مشکل ایجاد شده به بیرون هود سرایت نکند . هود های شرکت روهام دارای استاندارد ب..
2,325,000 تومان
هود رهام مدل سالسا مورب هود رهام مدل سالسا مورب
ناموجود
هود رهام مدل سالسا مورباین هود با برند سالسا می باشد که درشرکت رهام تولید میشود که خدمات پس از فروش و گارانتی این محصول به عهده این شرکت (رهام) می باشد. موتور هود رهام ساخته شده از پوسته ی فلزی بوده که این ویژگی باعث شده در صورتی که ترموگارد موتور هود به هر علت عمل نکند ، فعال نشدن ترمو..
0 تومان
هود رهام مدل RH315
ناموجود
هود رهام مدل RH315 یکی از هود های نوع مورب شرکت رهام می باشد . موتور هود رهام ساخته شده از پوسته ی فلزی بوده که این ویژگی باعث شده در صورتی که ترموگارد موتور هود به هر علت عمل نکند ، فعال نشدن ترموگارد باعث آتش سوزی نشده و مشکل ایجاد شده به بیرون هود سرایت نکند . هود های شرکت روهام دارای استاندارد ب..
0 تومان
نمايش 1 تا 24 از 48 (2 صفحه)