منو
Your Cart

خرید انواع هود زیرکابینتی لتو با قیمت مناسب

هود لتو مدل H 43مشاهده فیلم مربوط به امکانات و ویژگی های هود لتو مدل H43  که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه شده است به شما کمک می کند تا انتخاب مناسبی برای خرید هود داشته باشید. در سایت ما می توانید پیش از خرید انواع هود، با امکانات آن آشنا شوید. هود زیرکابینت..
4,900,000 تومان
هود لتو مدل H 44در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه فیلم مربوط به امکانات و ویژگی های هود لتو مدل H44  تهیه شده است به شما کمک می کند تا انتخاب مناسبی برای خرید هود داشته باشید. در سایت ما می توانید پیش از خرید انواع هود، با امکانات آن آشنا شوید. هود زیرکابینتی لتو مدل ..
7,920,000 تومان
هود لتو مدل H 45مشاهده فیلم مربوط به امکانات و ویژگی های هود لتو مدل H45  که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه شده است به شما کمک می کند تا انتخاب مناسبی برای خرید هود داشته باشید. در سایت ما می توانید پیش از خرید انواع هود آشپزخانه، با امکانات آن آشنا شوید. هود ..
5,050,000 تومان
هود لتو مدل H 46فیلم مربوط به امکانات و ویژگی های هود لتو مدل H46  که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه شده است به شما کمک می کند تا انتخاب مناسبی برای خرید هود داشته باشید. در سایت ما می توانید پیش از خرید انواع هود، با امکانات آن آشنا شوید. هود زیرکابینتی لتو م..
8,180,000 تومان
هود لتو  H 49 زیرکابینتی
ناموجود
هود مخفی لتو مدل H 49 یکی از هود های شرکت لوازم آشپزخانه لتو ، در ابعاد 90 سانتیمتر می باشد . از ویژگی های هود های لتو قابلیت نصب فیلتر ذغالی ، مجهز به کاور دو تکه با قابلیت تنظیم ارتفاع ، مجهز به سیستم تاخیر در خاموش شدن ، مجهز به فیلتر 5 لایه آلومینیومی قابل شستشو می باشد .دارای صفحه کلید لمس..
0 تومان
هود زیرکابینتی لتو H 41 هود زیرکابینتی لتو H 41
ناموجود
هود زیرکابینتی لتو مدل H 41 یکی از هود های شرکت لوازم آشپزخانه لتو ، در ابعاد 60 سانتیمتر می باشد . از ویژگی های هود های لتو قابلیت نصب فیلتر ذغالی ، مجهز به کاور دو تکه با قابلیت تنظیم ارتفاع ، مجهز به سیستم تاخیر در خاموش شدن ، مجهز به فیلتر 5 لایه آلومینیومی قابل شستشو می باشد . دارای کلید م..
0 تومان
هود زیرکابینتی لتو H 42 هود زیرکابینتی لتو H 42
ناموجود
هود زیرکابینتی لتو مدل H 42 یکی از هود های شرکت لوازم آشپزخانه لتو ، در ابعاد 90 سانتیمتر می باشد . از ویژگی های هود های لتو قابلیت نصب فیلتر ذغالی ، مجهز به کاور دو تکه با قابلیت تنظیم ارتفاع ، مجهز به سیستم تاخیر در خاموش شدن ، مجهز به فیلتر 5 لایه آلومینیومی قابل شستشو می باشد . دارای صفحه ک..
0 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)