منو
Your Cart

انواع هود زیرکابینتی کن با قیمت به روز

هود زیر کابینتی کن

هود زیر کابینتی یک از مدل های هود ساده و قیمت مناسب است.

برای نصب این هود بالای گاز کابینت نصب داشته باشید. 

هود زیرکابینتی کن در چهار مدل مختلف با قیمت مناسب در فروشگاع اینترنتی نقشینه به فروش می رسد.

هود کن مدل ۲۰۰۰اگر می خواهید هود زیر کابینتی کن را برای آشپزخانه خود بخرید پیشنهاد میکنم بررسی مشخصات هود کن مدل ۲۰۰۰  را از دست ندهید. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مرجع تخصصی نقد و بررسی لوازم آشپزخانه به همراه یک فیلم به بررسی خصوصیات این کالا پرداخته است. هود ..
1,222,000 تومان
هود کن مدل ۲۰۰۰ طرح چوببرای خرید هود زیر کابینتی کن  پیشنهاد میکنم بررسی مشخصات هود کن مدل ۲۰۰۰  طرح چوب را از دست ندهید. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه که مرجع تخصصی نقد و بررسی لوازم آشپزخانه است به همراه یک فیلم به بررسی خصوصیات این کالا پرداخته است. هود&n..
1,283,000 تومان
هود کن مدل ۴۰۰۰ اگر می خواهید هود زیر کابینتی کن را برای آشپزخانه خود بخرید پیشنهاد میکنم بررسی مشخصات هود کن مدل ۴۰۰۰  را از دست ندهید. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مرجع تخصصی نقد و بررسی لوازم آشپزخانه به همراه یک فیلم به بررسی خصوصیات این کالا پرداخته است. هو..
1,222,000 تومان
هود کن مدل ۴۰۰۰ زیر کابینتی استیل هود کن مدل ۴۰۰۰ زیر کابینتی استیل
ناموجود
هود کن مدل ۴۰۰۰ استیلاگر قصد خرید هود زیر کابینتی کن را برای آشپزخانه خود دارید پیشنهاد میکنم بررسی مشخصات هود کن مدل ۴۰۰۰  استیل را از دست ندهید. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مرجع تخصصی نقد و بررسی لوازم آشپزخانه به همراه یک فیلم به بررسی خصوصیات این کالا پرداخته است.&n..
0 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)