منو
Your Cart

هود زیر کابینتی کن

هود زیر کابینتی کن

هود زیر کابینتی یک از مدل های هود ساده و قیمت مناسب است.

برای نصب این هود بالای گاز کابینت نصب داشته باشید. 

هود زیرکابینتی کن در چهار مدل مختلف با قیمت مناسب در فروشگاع اینترنتی نقشینه به فروش می رسد.

Brand: کن مدل: هود زیر کابینتی کن مدل ۲۰۰۰
هود کن مدل ۲۰۰۰ اگر می خواهید هود زیر کابینتی کن را برای آشپزخانه خود بخرید پیشنهاد میکنم بررسی مشخصات هود کن مدل ۲۰۰۰  را از دست ندهید. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مرجع تخصصی نقد و بررسی لوازم آشپزخانه به همراه یک فیلم به بررسی خصوصیات این کالا پرداخته است.  هود ..
982,000 تومان
Brand: کن مدل: هود زیر کابینتی کن مدل ۲۰۰۰ طرح چوب
هود کن مدل ۲۰۰۰ طرح چوب برای خرید هود زیر کابینتی کن  پیشنهاد میکنم بررسی مشخصات هود کن مدل ۲۰۰۰  طرح چوب را از دست ندهید. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه که مرجع تخصصی نقد و بررسی لوازم آشپزخانه است به همراه یک فیلم به بررسی خصوصیات این کالا پرداخته است.  هود&n..
1,073,000 تومان
Brand: کن مدل: هود زیر کابینتی کن مدل ۴۰۰۰
هود کن مدل ۴۰۰۰  اگر می خواهید هود زیر کابینتی کن را برای آشپزخانه خود بخرید پیشنهاد میکنم بررسی مشخصات هود کن مدل ۴۰۰۰  را از دست ندهید. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مرجع تخصصی نقد و بررسی لوازم آشپزخانه به همراه یک فیلم به بررسی خصوصیات این کالا پرداخته است.  هو..
982,000 تومان
Brand: کن مدل: هود زیر کابینتی کن مدل ۴۰۰۰ استیل
هود کن مدل ۴۰۰۰ استیل اگر قصد خرید هود زیر کابینتی کن را برای آشپزخانه خود دارید پیشنهاد میکنم بررسی مشخصات هود کن مدل ۴۰۰۰  استیل را از دست ندهید. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مرجع تخصصی نقد و بررسی لوازم آشپزخانه به همراه یک فیلم به بررسی خصوصیات این کالا پرداخته است.&n..
1,126,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)