منو
Your Cart

انواع هود سفید اخوان با قیمت به روز

هود اخوان مدل H53زمان خرید هود آشپزخانه مورب بهتر است قبل از اقدام به خرید با مشخصات هود آشنا شویم.  در این صفحه می توانید مشخصات هود اخوان مدل H53 را مطالعه کنید. آشنایی با امکانات هود به شما کمک می کند تا انتخاب بهتری داشته باشید.فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقش..
5,106,000 تومان
هود اخوان مدل H63-Wقبل از اینکه برای خرید هود آشپزخانه مورب به فروشگاههای لوازم آشپزخانه مراجعه کنیم بهتر است  با مشخصات این هود آشنا شویم.  در این صفحه می توانید   امکانات هود اخوان مدل H63-W را مشاهده نمایید. آشنایی با مشخصات هود به شما کمک می کند تا انتخاب ب..
5,176,000 تومان
هود اخوان مدل H214اگر می خواهید هود آشپزخانه مخفی بخرید خوب است قبل از خرید با مشخصات این هود آشنا شوید.  در این صفحه  امکانات هود اخوان مدل H214 را بررسی کرده ایم. هود توکار اخوان از جنس استیل با کیفیت و به رنگ سفید تولید شده است. آشنایی با امکانات هود به شما کمک م..
3,471,000 تومان
هود اخوان مدل H80انتخاب هود مورب، دکوراسیون آشپزخانه شما را بسیار زیباتر می کند. هود اخوان مدل H80 بعد از نصب روی دیوار زاویه ۴۵ درجه با اجاق گاز می سازد. در این صفحه به بررسی مشخصات این کالا می پردازیم تا شما بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نق..
5,057,000 تومان
هود اخوان مدل H81با انتخاب و خریداری هود مورب می توانید دکوراسیون آشپزخانه خود را  جذاب کنید. هود اخوان مدل H81 پس از نصب شدن بر دیوار بالای اجاق گاز زاویه ۴۵ درجه با صفحه گاز می سازد. در این صفحه مشخصات این کالا را بررسی می کنیم تا شما بتوانید انتخاب بهتری داشته با..
5,094,000 تومان
هود اخوان مدل H83با خرید هود مورب مناسب برای آشپزخانه می توانید دکوراسیون آن  را  زیباتر کنید. هود اخوان مدل H83 یکی از مدل های هود مورب است که روی دیوار بالای اجاق گاز نصب می شود و زاویه ۴۵ درجه با صفحه گاز می سازد. در این صفحه مشخصات و امکانات  این هود را برر..
4,931,000 تومان
هود اخوان مدل H86خرید هود مورب مناسب برای آشپزخانه تاثیر زیادی در زیبایی دکوراسیون آن  دارد. هود اخوان مدل H86 از مدل های  جذاب هود مورب است که روی دیوار بالای اجاق گاز نصب می شود. در این صفحه مشخصات و امکانات  این هود را بررسی می کنیم تا بتوانید انتخاب خوبی دا..
5,162,000 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)