منو
Your Cart

انواع هود سفید کن (تضمین بهترین قیمت) بالاترین تخفیف ویژه در نمایندگی

هود کن مدل آرتیما ۲ مدلی دیگر از هود مخفی شرکت کن هود کن مدل آرتیما ۲  است. این محصول که در سایز ۷۰ سانتی متر تولید می شود در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به فروش می رسد. قدرت مکش هود مدل آرتیما ۲  حدود ۷۰۰ متر مکعب است. این هو..
3,730,000 تومان
هود کن مدل M+ پاردیکهود کن مدل M+ پاردیک در شرکت کن تولید شده است. این هود  را می توانید در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنید. موتور این هود توربو با تکنولوژی ایتالیا است و استفاده از این موتور باعث می شود قدرت مکش هود افزایش پ..
0 تومان
هود کن مدل ۱۴۱۰ سفیداگر قصد خرید هود شومینه ای را برای آشپزخانه خود دارید با بررسی مشخصات هود کن مدل ۱۴۱۰ سفید همراهمان باشید. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مرجع تخصصی نقد و بررسی محصولات مورد نیاز شماست. در این فیلم می توانید تصاویر و برخی از مشخصات این کالا را مشاهده نمایید.ه..
0 تومان
هود کن مدل پرستیژ سفیدپیش از خرید هود کن سفید پرستیژ از فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه می توانید نقد و بررسی این محصول را در سایت ما ببینید. در این فیلم نیز تصاویر و امکانات هود پرستیژ کن را معرفی کرده ایم. این هود در سایز ۷۵ سانتی متر تولید می شود و دارای رنگبندی مشک..
0 تومان
هود کن مدل ۲۰۰۰اگر می خواهید هود زیر کابینتی کن را برای آشپزخانه خود بخرید پیشنهاد میکنم بررسی مشخصات هود کن مدل ۲۰۰۰  را از دست ندهید. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مرجع تخصصی نقد و بررسی لوازم آشپزخانه به همراه یک فیلم به بررسی خصوصیات این کالا پرداخته است. هود ..
2,950,000 تومان
هود کن مدل ۱۴۷۰ سفیدهود کن مدل ۱۴۷۰ سفید مدل ساده و زیبای دیگری از هود شومینه ای شرکت کن است. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه این هود و سایر مدل های هود کن را با قیمتی مناسب تر از بازار ارائه می دهد.هود ۱۴۷۰ سه رنگ مشکی، سفید، مشکی - سفید و سایز ۹۰ سانتی متر تولید ..
5,157,000 تومان
هود کن مدل آرتیما 7 سفیدیکی از مدلهای زیبای هود مخفی شرکت کن، هود کن مدل آرتیما 7  است. این هود که در سایز 80 سانتی متر تولید شده است، در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت بسیار مناسبی به فروش می رسد. قدرت مکش هود مدل آرتیما 7  حدود ۷۰۰ متر مک..
3,705,000 تومان
هود کن مدل آرتیما 2 plus مخفی سفیدمدلی دیگر از هود مخفی شرکت کن هود کن مدل آرتیما 2 plus است. این محصول که در سایز ۷۰ سانتی متر تولید می شود در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به فروش می رسد. قدرت مکش هود مدل آرتیما 2 plus حدود ۷۰۰ متر مکعب است. این ..
3,902,000 تومان
هود مخفی مدل آرتیما ۲ مدلی دیگر از هود مخفی شرکت کن هود مخفی مدل آرتیما ۲  به رنگ سفید است. این هود در سایز ۷۰ سانتی متر تولید می شود و در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به فروش می رسد. قدرت مکش هود توکار آرتیما ۲  حدود ۷۰۰ متر مکعب ا..
3,902,000 تومان
هود کن مدل اطلس هود کن مدل اطلس مدل زیبای هود مورب از شرکت کن است. در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه می توانید این هود را با قیمتی بسیار مناسب تهیه کنید.  باتوجه به اینکه این هود از موتور توربو استفاده می کند قدرت مکش ۷۰۰ متر مکعب دارد و بسیار کم صدا اس..
4,650,000 تومان
هود کن مدل الیو سفیددر این صفحه امکانات و خصوصیات هود کن مدل الیو سفید را در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه  قرار داده ایم. هود مورب الیو در فروشگاه نقشینه با قیمت مناسب عرضه می شود. سایز هود الیو ۹۰ سانتی متر است و در دو رنگ سفید و مشکی تولید می شود. ..
0 تومان
هود کن مدل پادنا سفیدهود کن مدل پادنا سفید دارای موتور توربو با تکنولوژی ایتالیا،‌کنترل از راه دور،‌ فیلتر آلومینیومی است. این هود در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به فروش می رسد. هود مورب پادنا محصول شرکت کن است. توان بالایی برای ته..
5,337,000 تومان
هود کن مدل پاردیک سفیدهود کن مدل پاردیک تولید شده در شرکت کن است. این هود مورب در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمتی بسیار مناسب به فروش می رسد. موتور هود پاردیک از نوع توربو با تکنولوژی ایتالیا ساخته شده است. استفاده از موتور توربو قدرت مکش هود را افزایش می دهد و باع..
6,018,000 تومان
هود کن مدل ۱۴۱۱ سفیدهود کن مدل ۱۴۱۱ سفید توسط شرکت کن  تولید شده است. انواع هود با قیمت مناسب را از فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه  تهیه کنید.قدرت مکش هود شومینه ای  کن ۷۰۰ متر مکعب بوده و تهویه هوا را به خوبی انجام می دهد. هود ۱۴۱۱ از موتور تو..
0 تومان
هود کن مدل 300 شومینه ای هود کن مدل 300 شومینه ای
ناموجود
هود کن مدل ۳۰۰هود شومینه ای ۳۰۰ یکی از مدل های جذاب و قیمت مناسب هود کن است. این هود به رنگ سفید ، مشکی، استیل و طرح چوب تولید می شود. قدرت مکش ۷۰۰ متر مکعب در ساعت را دارد. استفاده از فیلتر آلومینیومی در این هود باعث می شود از خرید فیلتر جدید بی نیاز باشید.موتو این هود نیز توربو با تکنولوژی..
0 تومان
هود کن مدل آرتیما 2 مخفی رفلکس
ناموجود
هود کن مدل آرتیما ۲ یک مدل جذاب از هود مخفی شرکت کن هود کن مدل آرتیما ۲ رفلکس است. هود آرتیما در سایز ۷۰ سانتی متر تولید می شود و در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به فروش می رسد. قدرت مکش هود آرتیما ۲ رفلکس  ۷۰۰ متر مکعب است. این هود..
3,919,000 تومان
نمايش 1 تا 16 از 16 (1 صفحه)