منو
Your Cart

انواع هود سفید کن (تضمین بهترین قیمت) بالاترین تخفیف ویژه در نمایندگی

هود کن مدل ۱۴۱۰ سفیداگر قصد خرید هود شومینه ای را برای آشپزخانه خود دارید با بررسی مشخصات هود کن مدل ۱۴۱۰ سفید همراهمان باشید. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مرجع تخصصی نقد و بررسی محصولات مورد نیاز شماست. در این فیلم می توانید تصاویر و برخی از مشخصات این کالا را مشاهده نمایید.ه..
2,628,000 تومان
هود کن مدل ۱۴۱۱ سفیدهود کن مدل ۱۴۱۱ سفید توسط شرکت کن  تولید شده است. انواع هود با قیمت مناسب را از فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه  تهیه کنید.قدرت مکش هود شومینه ای  کن ۷۰۰ متر مکعب بوده و تهویه هوا را به خوبی انجام می دهد. هود ۱۴۱۱ از موتور تو..
2,304,000 تومان
هود کن مدل ۱۴۷۰ سفیدهود کن مدل ۱۴۷۰ سفید مدل ساده و زیبای دیگری از هود شومینه ای شرکت کن است. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه این هود و سایر مدل های هود کن را با قیمتی مناسب تر از بازار ارائه می دهد.هود ۱۴۷۰ سه رنگ مشکی، سفید، مشکی - سفید و سایز ۹۰ سانتی متر تولید ..
2,455,000 تومان
هود مخفی مدل آرتیما ۲ مدلی دیگر از هود مخفی شرکت کن هود مخفی مدل آرتیما ۲  به رنگ سفید است. این هود در سایز ۷۰ سانتی متر تولید می شود و در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به فروش می رسد. قدرت مکش هود توکار آرتیما ۲  حدود ۷۰۰ متر مکعب ا..
1,761,000 تومان
هود کن مدل پادنا سفیدهود کن مدل پادنا سفید دارای موتور توربو با تکنولوژی ایتالیا،‌کنترل از راه دور،‌ فیلتر آلومینیومی است. این هود در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به فروش می رسد. هود مورب پادنا محصول شرکت کن است. توان بالایی برای ته..
2,534,000 تومان
هود کن مدل پاردیک سفیدهود کن مدل پاردیک تولید شده در شرکت کن است. این هود مورب در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمتی بسیار مناسب به فروش می رسد. موتور هود پاردیک از نوع توربو با تکنولوژی ایتالیا ساخته شده است. استفاده از موتور توربو قدرت مکش هود را افزایش می دهد و باع..
2,865,000 تومان
هود کن مدل پرستیژ سفیدپیش از خرید هود کن سفید پرستیژ از فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه می توانید نقد و بررسی این محصول را در سایت ما ببینید. در این فیلم نیز تصاویر و امکانات هود پرستیژ کن را معرفی کرده ایم. این هود در سایز ۷۵ سانتی متر تولید می شود و دارای رنگبندی مشک..
4,183,000 تومان
هود کن مدل ۲۰۰۰اگر می خواهید هود زیر کابینتی کن را برای آشپزخانه خود بخرید پیشنهاد میکنم بررسی مشخصات هود کن مدل ۲۰۰۰  را از دست ندهید. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مرجع تخصصی نقد و بررسی لوازم آشپزخانه به همراه یک فیلم به بررسی خصوصیات این کالا پرداخته است. هود ..
1,245,000 تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)