منو
Your Cart

انواع هود شومینه ای کن با قیمت به روز

هود آشپزخانه شومینه ای کن

 

هود شومینه ای مدلی از هود آشپزخانه می باشد  که شبیه به حرف T زبان انگلیسی است. این هود به هود فلت نیز معروف است و به خاطر نحوه قرار گرفتن روی گاز به خوبی می تواند بوی غذا و ذرات روغن را جذب کند.

 

هود شومینه ای کن - خرید هود تاچ کن - انواع هود شومینه ای مشکی - هود سفید - هود استیل کن

انواع هود شومینه ای کن

هود شومینه ای کن در سه نوع زیر تولید می شود:

  • هود شومینه ای استیل
  • هود شومینه ای سفید
  • هود شومینه ای مشکی

 

هود شومینه ای استیل

هود کن مدل تاچ، هود ۸۰۱ کن به صورت استیل تولید شده است.

هود شومینه سفید

هود کن مدل ۱۴۱۰ و هود مدل ۱۴۷۰ در رنگ سفید نیز تولید می شوند.

هود شومینه ای مشکی

تنوع هود شومینه ای کن در رنگ مشکی اندکی بیشتر است:

هود تاچ کن مشکی، هود کن ۱۴۲۰ ، هود کن ۱۴۳۰  و هود کن ۱۴۷۰ در رنگ مشکی تولید می شوند.

 

 

Brand: کن مدل: هود شومینه ای کن مدل 1410 استیل
هود کن مدل ۱۴۱۰ استیل اگر می خواهید هود شومینه ای کن را برای آشپزخانه خود بخرید پیشنهاد میکنم بررسی مشخصات هود کن مدل ۱۴۱۰ استیل را از دست ندهید. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مرجع تخصصی نقد و بررسی لوازم آشپزخانه به همراه یک فیلم به بررسی خصوصیات این کالا پرداخته است.  هود&..
2,194,000 تومان
Brand: کن مدل: هود شومینه ای کن مدل 1410 سفید
هود کن مدل ۱۴۱۰ سفید اگر قصد خرید هود شومینه ای را برای آشپزخانه خود دارید با بررسی مشخصات هود کن مدل ۱۴۱۰ سفید همراهمان باشید. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مرجع تخصصی نقد و بررسی محصولات مورد نیاز شماست. در این فیلم می توانید تصاویر و برخی از مشخصات این کالا را مشاهده نمایید. ه..
2,270,000 تومان
Brand: کن مدل: هود شومینه ای کن مدل 1410 مشکی
هود کن مدل ۱۴۱۰ مشکی هود کن مدل ۱۴۱۰ مشکی از مدل های شومینه ای شرکت کن است. همکاران ما در بخش رسانه فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه در فیلمی که مشاهده می کنید تصاویر و امکانات این هود را معرفی کرده اند. این هود با قدرت مکش ۷۰۰ مترمکعب توانایی خوبی برای تهویه هوای نامطبوع آشپزخانه خ..
2,080,000 تومان
Brand: کن مدل: هود شومینه ای کن مدل 1411 تیتانیوم
هود کن مدل ۱۴۱۱ تیتانیوم هود ۱۴۱۱ تیتانیوم یک مدل هود شومینه ای است که توسط  شرکت کن  تولید و در بازار عرضه می شود. برای خرید این هود با مناسب ترین قیمت بازار می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه اقدام کنید. هود ۱۴۱۱ با قدرت مکش ۷۰۰ متر مک..
2,039,000 تومان
Brand: کن مدل: هود شومینه ای کن مدل 1411 سفید
هود کن مدل ۱۴۱۱ سفید هود کن مدل ۱۴۱۱ سفید توسط شرکت کن  تولید شده است. انواع هود با قیمت مناسب را از فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه  تهیه کنید. قدرت مکش هود شومینه ای  کن ۷۰۰ متر مکعب بوده و تهویه هوا را به خوبی انجام می دهد. هود ۱۴۱۱ از موتور تو..
2,039,000 تومان
Brand: کن مدل: هود شومینه ای کن مدل 1411 مشکی
هود کن مدل ۱۴۱۱ مشکی هود کن مدل ۱۴۱۱ مشکی تولید شده توسط شرکت کن است. برای خرید مدل های هود کن با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با ما تماس بگیرید. قدرت مکش هود کن ۷۰۰ متر مکعب است و به خوبی قادر به تهویه هوا می باشد. هود ۱۴۱۱ به دلیل استفاده از موتور توربو هود ..
1,866,000 تومان
Brand: کن مدل: هود شومینه ای کن مدل 1420 استیل سایز ۶۰
هود کن مدل ۱۴۲۰ استیل یک مدل زیبا و ساده در بین مدل های هود شومینه ای شرکت کن  مدل ۱۴۲۰ استیل است. می توانید برای خرید این کالا با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه اقدام کنید. قدرت مکش هود حدود ۷۰۰ متر مکعب در ساعت است و می تواند به خوبی مکش هوا ر..
2,194,000 تومان
Brand: کن مدل: هود شومینه ای کن مدل 1420 استیل سایز ۹۰
هود کن مدل ۱۴۲۰ استیل هود شومینه ای شرکت کن یک مدل زیبا و ساده با نام هود کن مدل ۱۴۲۰ استیل دارد. شما می توانید این کالا را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه کنید. قدرت مکش  ۷۰۰ متر مکعب در ساعت  این هود  قادر است به خوبی مکش هوا را انجام د..
2,745,000 تومان
Brand: کن مدل: هود شومینه ای کن مدل 1420 مشکی
هود کن مدل ۱۴۲۰ مشکی یکی از مدل های هود شومینه ای شرکت کن هود کن مدل ۱۴۲۰ مشکی است. این محصول در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به فروش می رسد. قدرت مکش هود مدل ۱۴۲۰  هفتصد متر مکعب است و در دو رنگ مشکی و استیل تولید می شود. رنگ مشکی این هود در سایز ..
1,923,000 تومان
Brand: کن مدل: هود شومینه ای کن مدل 1430 استیل سایز ۶۰ سانتی متر
هود کن مدل ۱۴۳۰ استیل هود شومینه ای مدل ۱۴۳۰ استیل توسط شرکت کن تولید شده است. برای خرید این هود با قیمت مناسب می توانید به فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مراجعه کنید. در این فیلم به معرفی امکانات این هود پرداختیم و  مشخصات آن را بررسی کرده ایم. این هود با..
2,434,000 تومان
Brand: کن مدل: هود شومینه ای کن مدل 1430 استیل سایز ۹۰ سانتی متر
هود کن مدل ۱۴۳۰ استیل هود شومینه ای مدل ۱۴۳۰ محصول شرکت کن است. شما می توانید این هود را با  قیمتی مناسب تر از بازار در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه خریداری کنید.  همچنین در این فیلم خواهید توانست امکانات و تصاویر این هود را ببینید. قدرت مکش هو..
2,559,000 تومان
Brand: کن مدل: هود شومینه ای کن مدل 1430 مشکی
هود کن مدل ۱۴۳۰ مشکی هود کن مدل ۱۴۳۰ مشکی هود شومینه ای تولید شده توسط شرکت کن است. این هود را می توانید در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب تهیه کنید. ما در یک فیلم به معرفی اجمالی امکانات این کالا پرداختیم و در توضیحات کالا به طور دقیق خصوصیات آن را بررسی کرده..
2,080,000 تومان
Brand: کن مدل: هود شومینه ای کن مدل 1470 استیل
هود کن مدل ۱۴۷۰ تیتانیوم هود کن مدل ۱۴۷۰ تیتانیوم نیز مدلی دیگر از هود شومینه ای شرکت کن است. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مدل های مختلف هود کن را با قیمتی مناسب تر از بازار به فروش می رساند. هود ۱۴۷۰ در سایز ۹۰ و سه رنگ مشکی، سفید، مشکی - تیتانیوم تولید می ش..
2,039,000 تومان
Brand: کن مدل: هود شومینه ای کن مدل 1470 سفید
هود کن مدل ۱۴۷۰ سفید هود کن مدل ۱۴۷۰ سفید مدل ساده و زیبای دیگری از هود شومینه ای شرکت کن است. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه این هود و سایر مدل های هود کن را با قیمتی مناسب تر از بازار ارائه می دهد. هود ۱۴۷۰ سه رنگ مشکی، سفید، مشکی - سفید و سایز ۹۰ سانتی متر تولید ..
2,270,000 تومان
Brand: کن مدل: هود شومینه ای کن مدل 1470 مشکی
هود کن مدل ۱۴۷۰ مشکی هود کن مدل ۱۴۷۰ مشکی در دسته هود شومینه ای شرکت کن قرار دارد. در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مدل های مختلف هود کن را با قیمتی مناسب تر از بازار خریداری کنید. در این فیلم به معرفی امکانات و تصاویر این هود پرداخته ایم. هود ۱۴۷۰ در سایز ۹۰ سانتی متر و سه ..
1,866,000 تومان
هود شومینه ای کن مدل 300 هود شومینه ای کن مدل 300
ناموجود
Brand: کن مدل: هود شومینه ای کن مدل 300
هود کن مدل ۳۰۰ هود شومینه ای ۳۰۰ یکی از مدل های جذاب و قیمت مناسب هود کن است. این هود به رنگ سفید ، مشکی، استیل و طرح چوب تولید می شود. قدرت مکش ۷۰۰ متر مکعب در ساعت را دارد. استفاده از فیلتر آلومینیومی در این هود باعث می شود از خرید فیلتر جدید بی نیاز باشید. موتو این هود نیز توربو با تکنولوژی..
0 تومان
هود شومینه ای کن مدل 600 هود شومینه ای کن مدل 600
ناموجود
Brand: کن مدل: هود شومینه ای کن مدل 600
هود کن مدل ۶۰۰ این هود از انواع هود شومینه ای شرکت کن می باشد. از حنس شیشه و استیل تولید شده است. قدرت مکش این هود ۷۰۰ متر مکعب است. تعدا د دور موتور در این هود ۳ دور است و از نوع کم صدا می باشد. این هود در سه سایز ۶۰ سانتی متر، ۸۰ سانتی متر و ۹۰ سانتی متر تولید می شود. برای دیدن محصولات هو..
0 تومان
Brand: کن مدل: هود شومینه ای کن مدل تاچ تیتانیوم
هود کن مدل تاچ تیتانیوم شما می توانید هود کن مدل تاچ تیتانیوم را با مناسب ترین قیمت بازار از فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه کنید. هود شومینه ای کن ظاهر زیبا و متفاوتی دارد و رنگ مشکی استیل و تیتانیوم آن تولید می شود. قدرت مکش هود تاچ ۷۰۰ متر مکعب در ساعت است . هود شومینه..
1,725,000 تومان
Brand: کن مدل: هود شومینه ای کن مدل تاچ مشکی
هود کن مدل تاچ مشکی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه می توانید هود کن مدل تاچ مشکی را با مناسب ترین قیمت بازار تهیه کنید. این هود جزء مدل های شومینه ای شرکت کن است. ظاهر زیبا و متفاوتی دارد. در دو رنگ مشکی استیل و تیتانیوم تولید می شود. قدرت مکش ۷۰۰ متر مکعب در ساعت دارد. هو..
1,783,000 تومان
هود شومینه ای کن مدل هایلوکس
ناموجود
Brand: کن مدل: هود شومینه ای کن مدل هایلوکس
هود کن مدل هایلوکس هود Hilux can یکی از مدل های هود شومینه ای تولید شده توسط شرکت کن است. این هود به رنگ نقره ای و از جنس استیل تولید شده است. دکمه های این هود از نوع مکانیکی است. هود هایلوکس دارای قدرت مکش ۷۰۰ متر مکعب در ساعت می باشد و سه دور موتور دارد. این هود ۲۴ ضمانت ماهه شرکت سینجر را د..
0 تومان
Brand: کن مدل: هود شومینه ای کن مدل پرستیژ سفید
هود کن مدل پرستیژ سفید پیش از خرید هود کن سفید پرستیژ از فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه می توانید نقد و بررسی این محصول را در سایت ما ببینید. در این فیلم نیز تصاویر و امکانات هود پرستیژ کن را معرفی کرده ایم. این هود در سایز ۷۵ سانتی متر تولید می شود و دارای رنگبندی مشک..
3,368,000 تومان
Brand: کن مدل: هود شومینه ای کن مدل پرستیژ مشکی
هود کن مدل پرستیژ مشکی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه هود کن مدل پرستیژ مشکی را مورد نقد و بررسی قرار داده ایم. با مشاهده فیلم زیر می توانید تصاویر و امکانات این هود را مشاهده نمایید. هود پرستیژ در سایز ۷۵ سانتی متر و در دو رنگ سفید و مشکی تولید می شود.  ظاهر این..
3,748,000 تومان
Brand: کن مدل: هود شومینه ای کن مدل ۸۰۱
هود کن مدل ۸۰۱ هود کن مدل ۸۰۱ از مدل های شومینه ای شرکت کن است. در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به بررسی تخصصی این هود و امکانات آن پرداخته ایم. ظاهر متفاوت این هود اولین چیزی است که توجه شما را جلب می کند. ترکیب شیشه و استیل به همراه پنل لمسی و چراغ های رنگی جلوه زیبایی به آشپزخان..
1,973,000 تومان
نمايش 1 تا 23 از 23 (1 صفحه)