منو
Your Cart

خرید انواع هود مخفی با قیمت مناسب

هود مخفی

هود مخفی یکی از مدل های جدید هود است، امروزه استفاده و نصب این هود رواج بیشتری پیدا کرده است. شرکت های زیادی به تولید هود مخفی با امکانات متفاوت مشغول هستند. شما می توانید مناسب با نیاز خود یکی از این مدل ها را انتخاب نمایید.

هود توکار به دلیل مکش خوب و کیفیت بالا طرفداران زیادی دارد. نوع نصب هود مخفی به این صورت است که ظاهر هود دیده نمی شود، تنها بخشی از پنل هود از بخش زیرین کابینت قابل مشاهده است.

هنگام خرید هود مخفی، برای مشتریان ما سوالاتی پیش می آید که پاسخ به آن پرسش ها را قرار می دهیم.

 

هود توکار بهتره یا هود روکار؟

هود توکار به مدل هایی می گویند که به صورت مخفی درون کابینت بالای گاز نصب می شود. سایر مدل های هود آشپزخانه را می توانیم در دسته هود روکار قرار دهیم. در راهنمای خرید هود به طور کامل درباره همه مدل ها توضیح داده ایم.

مهم ترین مزیت هود توکار در مخفی ماندن آن است. اما اگر می خواهید هود با مکش و قدرت بالاتر تهیه کنید، پیشنهاد می کنم سایر مدل های هود آشپزخانه را نیز مشاهده نمایید.

 

لیست قیمت به روز هود را از چه کسی بپرسم؟

در فروشگاه نقشینه به طور مرتب سعی داریم لیست قیمت کلیه محصولات هود و سایر لوازم آشپزخانه را به روزرسانی نماییم. همچنین شما می توانید با همکاران ما در بخش فروش تماس گرفته تا علاوه بر اطلاع از لیست قیمت هود آشپزخانه از مشاوره رایگان برای خرید محصول نیز بهره مند شوید.

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۳

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۴

 

خدمات پس از فروش هود مخفی شامل چه چیزهایی است؟

شرکت های تولید کننده لوازم خانه و آشپزخانه سیاست های مختلفی برای ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان خود دارند. برخی از این خدمات عبارتند از:

  • درخواست سرویس هود
  • انتقاد و پیشنهاد
  • درخواست بازدید فنی
  • درخواست نصب

 

 

طریقه نصب هود مخفی به چه شکل است؟

هود مخفی به طور کامل درون کابینت نصب می شود. بدنه هود درون کابینت قرار می گیرد و ظاهر هود نمایش داده نمی شود.

لازم است پیش از خرید هود کابینت مناسب را تهیه کنید،‌ برای نصب هود توکار از کارشناسان همان شرکت کمک بخواهید.

 

هود مخفی با قیمت مناسب از کجا بخرم؟

برای خرید هود مخفی با مناسب ترین قیمت بازار به فروشگاه نقشینه مراجعه نمایید. در این فروشگاه می توانید مدل های هود مخفی و سایر تولیدات شرکت را زیر قیمت بازار تهیه نمایید.

برای خرید اینترنتی هود مخفی نیز کافیست وارد سایت شده و یا با ما تماس بگیرید.

 

سایز هود مخفی چقدر است؟

هود مخفی به دلیل قرار گرفتن داخل کابینت طول زیادی ندارد. هود توکار در اندازه ۷۰ و ۸۰ سانتی متر تولید می شود. عرض هود نیز ۳۰ یا ۵۰ سانتی متر می باشد. برای کسب اطلاع دقیق از اندازه های هود مخفی می توانید توضیحات هر محصول را به همراه فیلم آن در سایت نقشینه مشاهده نمایید.

هود آلتون مدل H601 Bچنانچه می خواهید هود مخفی برای آشپزخانه خود تهیه کنید پیشنهاد می کنم مشخصات هود مخفی را که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه شده است مطالعه نمایید. در این صفحه به بررسی امکانات هود آلتون مدل H601 B خواهیم پرداخت. این هود به صورت توکار نصب می ش..
1,906,000 تومان
هود آلتون مدل H601 Wاگر می خواهید هود مخفی خریداری کنید پیشنهاد می کنم مشخصات هود آلتون را که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه شده است مطالعه نمایید. در این صفحه به بررسی امکانات هود آلتون مدل H601 W خواهیم پرداخت. این هود به صورت توکار نصب می شود. هود مخفی را م..
1,952,000 تومان
هود آلتون مدل H603 Sبرای خرید هود مخفی  پیشنهاد می کنم مشخصات هود آلتون را که متخصصین فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه کرده اند مطالعه نمایید. در این صفحه به بررسی امکانات هود آلتون مدل H603 S خواهیم پرداخت. این هود به صورت توکار نصب می شود. هود مخفی را می توانید با منا..
2,027,000 تومان
هود استیل البرز مدل SA-503هود استیل البرز مدل SA-503 با قیمت مناسب در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. برای اینکه یک خرید خوب را تجربه کنید قبل از هر اقدامی با امکانات محصول مورد نظر خود آشنا شوید. در این صفحه با مشخصات هود استیل البرز SA 503 آشنا خواهید..
1,716,000 تومان
هود استیل البرز مدل SA-506فروش هود استیل البرز مدل SA-506 با قیمت مناسب در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه انجام می شود. بهتر است برای اینکه یک خرید خوب را تجربه کنید پیش از هر اقدامی با امکانات محصول مورد نظر خود آشنا شوید. در این صفحه با امکانات هود استیل البرز SA 50..
1,512,000 تومان
هود الیکا مدل ELIBLOC HTچنانچه می خواهید هود مخفی برای آشپزخانه خود خریداری نمایید پیشنهاد می کنم مشخصات هود مخفی را که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه شده است مطالعه نمایید. در این صفحه به بررسی امکانات هود الیکا مدل ELIBLOC HT خواهیم پرداخت. این هود به ص..
10,000,000 تومان
هود انزو مدل HIDEهود آشپزخانه انزو را می توانید با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه کنید. هود انزو مدل HIDE یکی از مدل های هود باکیفیت است که در این صفحه به معرفی امکانات آن پرداخته ایم.  این هود محصول شرکت انزو است و دارای کیفیت و قدرت..
برای قیمت، تماس بگیرید
هود بیمکث مدل 2030اگر قصد دارید هود آشپزخانه مخفی بخرید قبل از مراجعه به فروشگاه بهتر است با مشخصات این هود آشنا شوید.  در این صفحه امکانات هود بیمکث مدل 2030 را بررسی خواهیم کرد. این هود به صورت توکار درون کابینت نصب می شود و نمای ظاهری هود قابل مشاهده نیست.&n..
1,323,000 تومان
هود بیمکث مدل 2052اگر می خواهید هود آشپزخانه مخفی بخرید قبل از هر چیز  بهتر است با مشخصات این هود آشنا شوید.  در این صفحه امکانات هود بیمکث مدل 2052 را بررسی خواهیم کرد. این هود به صورت توکار درون کابینت نصب می شود و نمای ظاهری هود قابل مشاهده نیست. آشنایی..
1,572,000 تومان
هود بیمکث مدل 2061 سفیداگر قصد خرید هود آشپزخانه مخفی دارید قبل از مراجعه به فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه بهتر است با مشخصات این مدل هود آشنا شوید.  در این صفحه امکانات هود بیمکث مدل 2061 سفید را بررسی خواهیم کرد. هود مخفی به صورت توکار درون کابینت نصب می ..
1,610,000 تومان
هود بیمکث مدل 2061 مشکیاگر قصد دارید هود مخفی خریداری نمایید قبل از مراجعه به فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه بهتر است با مشخصات این مدل هود آشنا شوید.  در این صفحه امکانات هود مدل 2061 بیمکث را بررسی خواهیم کرد. هود مخفی باید به صورت توکار درون کابینت نصب&nb..
1,550,000 تومان
هود بیمکث مدل 2062 استیلاگر می خواهید برای خرید هود آشپزخانه مخفی اقدام کنید پیشنهاد می کنیم قبل از هرچیز با مشخصات این هود که به همراه یک فیلم توسط فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه شده است آشنا شوید. در این صفحه امکانات هود بیمکث مدل 2062 ..
1,616,000 تومان
هود بیمکث مدل 2062 سفیداگر قصد دارید برای خرید هود سفید به بازار بروید پیشنهاد می کنیم قبل از آن با مشخصات این هود که همراه با یک فیلم توسط فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه شده است آشنا شوید. در این صفحه امکانات هود مخفی بیمکث مدل 2062 سفید..
1,657,000 تومان
هود بیمکث مدل 2062 مشکیاگر می خواهید برای آشپزخانه خود هود مخفی مشکی تهیه کنید، پیشنهاد می کنیم قبل از آن با مشخصات این هود که همراه با فیلم معرفی امکانات که توسط فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه شده است آشنا شوید. در این صفحه امکانات ..
1,533,000 تومان
هود بیمکث مدل 2068 سفیداگر  نیاز به خرید هود مخفی سفید دارید، پیشنهاد می کنیم قبل از انجام این کار با مشخصات هود که همراه با فیلم معرفی امکانات آن توسط فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه شده است آشنا شوید. در این صفحه امکانات هود مخفی بی..
1,920,000 تومان
هود بیمکث مدل B 2068 Uاگر قصد خرید هود مخفی دارید، پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به خرید هود با مشخصات آن توسط فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه در یک فیلم تهیه شده است آشنا شوید. در این صفحه امکانات هود مخفی بیمکث مدل B 2068U را بررسی خواهیم..
1,699,000 تومان
هود داتیس مدل فالکوندر این صفحه با مشخصات هود داتیس مدل فالکون آشنا خواهید شد. خرید هود مخفی مناسب برای آشپزخانه اگر با داشتن اطلاعات کافی درباره مدل ها و امکانات آنها باشد باعث زیبایی دکوراسیون شما می شود و سالها از خرید هود جدید بی نیاز خواهید بود.فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه ..
برای قیمت، تماس بگیرید
هود داتیس مدل ناواروخرید هود مخفی این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است. هود داتیس مدل ناوارو یکی از مدل های هود توکار است که به دلیل مخفی شدن درون کابینت، نمای آشپزخانه را بسیار زیبا می کند. در این بخش با معرفی خصوصیات و امکانات هود داتیس همراه ما باشید.فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه..
برای قیمت، تماس بگیرید
هود داتیس مدل پنوخریداری یک هود مخفی مناسب برای آشپزخانه باعث زیبایی دکوراسیون شما می شود و سالها از خرید هود جدید بی نیاز می شوید. هود داتیس مدل پنو یکی از مدل های هود مشکی مخفی تولید شده در شرکت داتیس است که قدرت بالا و صدای کمی دارد.فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مر..
برای قیمت، تماس بگیرید
هود داتیس مدل پیانیبرای انتخاب و خرید هود مخفی مناسب برای آشپزخانه داشتن اطلاعات کافی درباره مدل ها و امکانات آنها امری ضروری به نظر می رسد. در این صفحه می توانید با مشخصات هود داتیس مدل پیانی آشنا شوید.فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مرجع تخصصی نقد و بررسی لوازم آشپزخانه، ا..
برای قیمت، تماس بگیرید
هود داتیس مدل گلوریا الترامشخصات هود داتیس مدل گلوریا الترا را مورد نقد و بررسی قرار می دهیم. اگر با داشتن اطلاعات کافی درباره مدل ها و امکانات هود مخفی آن را انتخاب و خریداری نمایید می توانید خرید مناسب و خوبی را داشته باشید.فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مرجع تخصصی نقد و ..
برای قیمت، تماس بگیرید
هود داتیس مدل گلوریااین روزها هود آشپزخانه مخفی طرفداران زیادی پیدا کرده است. هود داتیس مدل گلوریا نیز یکی از پرفروش ترین مدل های هود توکار موجود در بازار است.در این سایت مشخصات و امکانات هود گلوریا را می توانید مشاهده کنید.فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مرجع تخصصی..
برای قیمت، تماس بگیرید
هود داتیس مدل گلوریا کلاسیک الترادر این صفحه می توانید با مشخصات هود داتیس مدل گلوریا کلاسیک الترا آشنا شوید.  انتخاب و خرید هود مخفی مناسب برای آشپزخانه اگر با داشتن اطلاعات کافی درباره مدل ها و امکانات آنها باشد یک خرید بسیار خوب است.فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مر..
برای قیمت، تماس بگیرید
هود داتیس مدل گلوریا کلاسیکدر این صفحه مشخصات هود داتیس مدل گلوریا کلاسیک را مورد بررسی قرار داده ایم.  انتخاب هود مخفی مناسب برای آشپزخانه چنانچه با داشتن اطلاعات کافی درباره امکانات مدل های مختلف هود باشد یک خرید بسیار خوب است.فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مرجع تخصص..
برای قیمت، تماس بگیرید
نمايش 1 تا 24 از 78 (4 صفحه)