منو
Your Cart

هود مخفی بیمکث ☀️ خرید ✔️ با بهترین قیمت در نمایندگی

خرید انواع هود مخفی بیمکث با قیمت مناسب

هود مخفی بیمکث از محصولات با کیفیت این شرکت است، هود را می توانید در اندازه های متفاوت و مدل های گوناگون تهیه کنید. برای خرید انواع هود مخفی بیمکث با قیمت مناسب به فروشگاه نقشینه مراجعه نمایید

هود توکار بیمکث به دلیل مکش خوب و نوع نصب طرفداران زیادی دارد. هود مخفی بیمکث روی کابینت بالای گاز نصب می شود؛ پس از نصب هیچ اثری از ظاهر هود نمایش داده نمی شود. 

هنگام خرید هود مخفی، ممکن است سوالات زیر برای شما هم پیش بیاید:

 

هود توکار بیمکث بهتره یا هود روکار؟

هود توکار بیمکث به مدل های هود مخفی می گویند که کاملا درون کابینت قرار می گیرد. می توان دیگر مدل های هود آشپزخانه را در دسته هود روکار قرار داد. در راهنمای خرید هود آشپزخانه به طور کامل درباره همه مدل های هود توضیح داده ایم.

مهم ترین مزیت هود توکار بیمکث در مخفی ماندن آن است. اما اگر می خواهید هود با مکش و قدرت بالاتر تهیه کنید، پیشنهاد می کنم سایر مدل ها را نیز مشاهده نمایید.

 

 

لیست قیمت به روز هود بیمکث را از چه کسی بپرسم؟

در فروشگاه نقشینه به طور مرتب سعی داریم لیست قیمت کلیه محصولات هود و سایر لوازم آشپزخانه را به روزرسانی نماییم. همچنین شما می توانید با همکاران ما در بخش فروش تماس گرفته تا علاوه بر اطلاع از آخرین قیمت هود بیمکث از مشاوره رایگان برای خرید محصول نیز بهره مند شوید.

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۳

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۴

 

خدمات پس از فروش هود مخفی بیمکث شامل چه چیزهایی است؟

شرکت های تولید کننده لوازم خانه و آشپزخانه سیاست های مختلفی برای ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان خود دارند. شرکت هود بیمکث نیز با خدمات زیر در خدمت شماست:

  •  متعهد به ارائه گارانتی با ۲۵ ماه اعتبار
  • ارائه خدمات پس از فروش با بالاترین استانداردها 
  • شبکه گسترده خدمات پس از فروش در 32 استان کشور

برای استفاده از خدمات پس از فروش بیمکث می توانید با شماره تلفن  0217319 تماس حاصل نمایید.

 

 

طریقه نصب هود مخفی بیمکث به چه شکل است؟

هود مخفی درون کابینت بالاای گاز نصب می شود. قبل از اقدام به  ساخت کابینت باید ابعاد هود را در نظر داشته باشید.

لازم است برای نصب و استفاده از گارانتی هود بیمکث از کارشناسان آموزش دیده و ماهر این شرکت کمک بخواهید. 

 

هود مخفی بیمکث با قیمت مناسب از کجا بخرم؟

برای خرید هود مخفی بیمکث با مناسب ترین قیمت بازار به فروشگاه نقشینه مراجعه نمایید. در این فروشگاه می توانید مدل های هود مخفی و سایر تولیدات شرکت بیمکث را زیر قیمت بازار تهیه نمایید.

برای خرید اینترنتی هود مخفی نیز کافیست وارد سایت شده و یا با ما تماس بگیرید.

 

سایز هود مخفی بیمکث چقدر است؟

اندازه هود باید به گونه ای باشد که اجاق گاز را به خوبی پوشش دهد. هود مخفی بیمکث به طول ۷۰ سانتیمتر و ارتفاع ۳۸ سانتی متر تولید می شود.

هود بیمکث مدل 2030اگر قصد دارید هود آشپزخانه مخفی بخرید قبل از مراجعه به فروشگاه بهتر است با مشخصات این هود آشنا شوید.  در این صفحه امکانات هود بیمکث مدل 2030 را بررسی خواهیم کرد. این هود به صورت توکار درون کابینت نصب می شود و نمای ظاهری هود قابل مشاهده نیست.&n..
3,416,000 تومان
هود بیمکث مدل 2030 مشکی اگر قصد دارید هود آشپزخانه مخفی بخرید قبل از مراجعه به فروشگاه بهتر است با مشخصات این هود آشنا شوید.  در این صفحه امکانات هود بیمکث مدل 2030 را بررسی خواهیم کرد. این هود به صورت توکار درون کابینت نصب می شود و نمای ظاهری هود قاب..
3,256,000 تومان
هود بیمکث مدل 2031 مشکیاگر قصد دارید هود آشپزخانه بخرید پیش از مراجعه به فروشگاه با امکانات هود مورد نظر خود آشنا شوید تا خرید بهتری را تجربه کنید. در این صفحه مشخصات هود مخفی بیمکث مدل 2031 مشکی را بررسی کرده ایم. این هود مخفی به رنگ مشکی و از جنس شیشه سکوریت با طرح ساده تولید شده است..
3,640,000 تومان
هود بیمکث مدل 2052اگر می خواهید هود آشپزخانه مخفی بخرید قبل از هر چیز  بهتر است با مشخصات این هود آشنا شوید.  در این صفحه امکانات هود بیمکث مدل 2052 را بررسی خواهیم کرد. این هود به صورت توکار درون کابینت نصب می شود و نمای ظاهری هود قابل مشاهده نیست. آشنایی با امکانا..
3,952,000 تومان
هود بیمکث مدل 2052اگر می خواهید هود آشپزخانه مخفی بخرید قبل از هر چیز  بهتر است با مشخصات این هود آشنا شوید.  در این صفحه امکانات هود بیمکث مدل 2052 را بررسی خواهیم کرد. این هود به صورت توکار درون کابینت نصب می شود و نمای ظاهری هود قابل مشاهده نیست. آشنایی..
3,872,000 تومان
هود بیمکث مدل 2052اگر می خواهید هود آشپزخانه مخفی بخرید قبل از هر چیز  بهتر است با مشخصات این هود آشنا شوید.  در این صفحه امکانات هود بیمکث مدل 2052 را بررسی خواهیم کرد. این هود به صورت توکار درون کابینت نصب می شود و نمای ظاهری هود قابل مشاهده نیست. آشنایی با ا..
3,712,000 تومان
هود بیمکث مدل 2061 سفیداگر قصد خرید هود آشپزخانه مخفی دارید قبل از مراجعه به فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه بهتر است با مشخصات این مدل هود آشنا شوید.  در این صفحه امکانات هود بیمکث مدل 2061 سفید را بررسی خواهیم کرد. هود مخفی به صورت توکار درون کابینت نصب می ..
0 تومان
هود بیمکث مدل 2061 مشکیاگر قصد دارید هود مخفی خریداری نمایید قبل از مراجعه به فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه بهتر است با مشخصات این مدل هود آشنا شوید.  در این صفحه امکانات هود مدل 2061 بیمکث را بررسی خواهیم کرد. هود مخفی باید به صورت توکار درون کابینت نصب&nb..
3,648,000 تومان
هود بیمکث مدل 2062 استیلاگر می خواهید برای خرید هود آشپزخانه مخفی اقدام کنید پیشنهاد می کنیم قبل از هرچیز با مشخصات این هود که به همراه یک فیلم توسط فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه شده است آشنا شوید. در این صفحه امکانات هود بیمکث مدل 2062 ..
3,808,000 تومان
هود بیمکث مدل 2062 سفیداگر قصد دارید برای خرید هود سفید به بازار بروید پیشنهاد می کنیم قبل از آن با مشخصات این هود که همراه با یک فیلم توسط فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه شده است آشنا شوید. در این صفحه امکانات هود مخفی بیمکث مدل 2062 سفید..
3,888,000 تومان
هود بیمکث مدل 2062 مشکیاگر می خواهید برای آشپزخانه خود هود مخفی مشکی تهیه کنید، پیشنهاد می کنیم قبل از آن با مشخصات این هود که همراه با فیلم معرفی امکانات که توسط فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه شده است آشنا شوید. در این صفحه امکانات ..
3,648,000 تومان
هود بیمکث مدل 2068 سفیداگر  نیاز به خرید هود مخفی سفید دارید، پیشنهاد می کنیم قبل از انجام این کار با مشخصات هود که همراه با فیلم معرفی امکانات آن توسط فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه شده است آشنا شوید. در این صفحه امکانات هود مخفی بی..
4,552,000 تومان
هود بیمکث مدل 2070اگر قصد خرید هود مخفی دارید، پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به خرید هود با مشخصات آن توسط فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه آشنا شوید. در این صفحه امکانات هود مخفی بیمکث مدل 2070 را بررسی خواهیم کرد. این هود باید به صورت مخفی..
0 تومان
هود بیمکث مدل 2070اگر قصد خرید هود مخفی دارید، پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به خرید هود با مشخصات آن توسط فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه آشنا شوید. در این صفحه امکانات هود مخفی بیمکث مدل 2070 را بررسی خواهیم کرد. این هود باید به صورت مخفی درون..
0 تومان
هود بیمکث مدل 2071 طلاییاگر قصد خرید هود مخفی دارید، پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به خرید هود با مشخصات آن در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه آشنا شوید. در این صفحه امکانات هود مخفی بیمکث مدل2071 طلایی را بررسی خواهیم کرد. این هود باید به صورت ..
4,576,000 تومان
هود بیمکث مدل 2071اگر قصد خرید هود مخفی دارید، پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به خرید هود با مشخصات آن توسط فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه آشنا شوید. در این صفحه امکانات هود مخفی بیمکث مدل2071 را بررسی خواهیم کرد. این هود باید به صورت مخفی ..
4,416,000 تومان
هود بیمکث مدل 2071اگر قصد خرید هود مخفی دارید، پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به خرید هود با مشخصات آن توسط فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه آشنا شوید. در این صفحه امکانات هود مخفی بیمکث مدل2071 را بررسی خواهیم کرد. این هود باید به صورت مخفی ..
4,680,000 تومان
هود بیمکث مدل 2071اگر قصد خرید هود مخفی دارید، پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به خرید هود با مشخصات آن توسط فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه آشنا شوید. در این صفحه امکانات هود مخفی بیمکث مدل2071 را بررسی خواهیم کرد. این هود باید به صورت مخفی ..
4,680,000 تومان
هود بیمکث مدل 2073اگر قصد خرید هود مخفی دارید، پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به خرید هود با مشخصات آن توسط فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه آشنا شوید. در این صفحه امکانات هود مخفی بیمکث مدل2073 را بررسی خواهیم کرد. این هود باید به صورت مخفی ..
4,712,000 تومان
هود بیمکث مدل B 2068 Uاگر قصد خرید هود مخفی دارید، پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به خرید هود با مشخصات آن توسط فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه در یک فیلم تهیه شده است آشنا شوید. در این صفحه امکانات هود مخفی بیمکث مدل B 2068U را بررسی خواهیم..
4,152,000 تومان
نمايش 1 تا 20 از 20 (1 صفحه)