منو
Your Cart

هود مخفی میلان ☀️ خرید ✔️ با بهترین قیمت در نمایندگی

خرید انواع هود مخفی میلان با قیمت مناسب

هود مخفی میلان مدلی زیبا و باکیفیت از این شرکت است. انواع مختلف  هود آشپزخانه در اندازه و رنگهای متفاوت تولید می شود برای خرید انواع هود مخفی میلان با قیمت مناسب به فروشگاه نقشینه مراجعه نمایید

هود توکار میلان مکش خوب و کیفیت مناسبی دارد، نوع نصب هود مخفی میلان نیز به گونه ای است که پس از نصب هیچ اثری از ظاهر هود نمایش داده نمی شود. 

هنگام خرید هود مخفی، برای مشتریان ما سوالاتی پیش می آید که پاسخ به آن پرسش ها را قرار می دهیم.

 

هود توکار میلان بهتره یا هود روکار؟

هود توکار میلان به مدل هایی گفته می شود که داخل کابینت نصب می شوند و نمای ظاهری هود قابل مشاهده نمی باشد؛ می توان سایر مدل های هود آشپزخانه را در دسته هود روکار قرار داد. در راهنمای خرید هود آشپزخانه به طور کامل درباره همه مدل ها توضیح داده ایم.

مهم ترین مزیت هود توکار میلان در مخفی ماندن آن است. اما اگر نمای ظاهری هود نیز برای شما مهم است، پیشنهاد می کنم سایر مدل های هود میلان را نیز مشاهده نمایید.

 

 

لیست قیمت به روز هود میلان را از چه کسی بپرسم؟

در فروشگاه نقشینه به طور مرتب سعی داریم لیست قیمت کلیه محصولات هود و سایر لوازم آشپزخانه را به روزرسانی نماییم. همچنین شما می توانید با همکاران ما در بخش فروش تماس گرفته تا علاوه بر اطلاع از آخرین قیمت هود میلان از مشاوره رایگان برای خرید محصول نیز بهره مند شوید.

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۳

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۴

 

خدمات پس از فروش هود مخفی میلان شامل چه چیزهایی است؟

شرکت های تولید کننده لوازم خانه و آشپزخانه پس از فروش محصولات خود نیز خدماتی را به مشتریان ارائه می دهند از قبیل:

  • درخواست سرویس هود
  • انتقاد و پیشنهاد
  • درخواست بازدید فنی
  • درخواست نصب

برای اطلاع از خدمات پس از فروش هود میلان و استفاده از این خدمات می توانید به دفتر این شرکت به آدرستهران، خیابان بنی هاشم، پاساژ گلشن راز، طبقه زیرین مراجعه نمایید؛ و یا با شماره تلفن 22307152  تماس حاصل فرمایید.

 

طریقه نصب هود مخفی میلان به چه شکل است؟

برای نصب هود مخفی لازم است بخش زیرین کابینت خالی باشد تا بتوان هود را به طور کامل درون کابینت قرار داد. به این منظور لازم است پیش از اقدام به خرید هود توکار ابعاد آن را بداینم و کابینت مناسب تهیه کنیم.

برای نصب هود میلان بهتر است از کارشناس این شرکت کمک بخواهید.

 

هود مخفی میلان با قیمت مناسب از کجا بخرم؟

برای خرید هود مخفی میلان با مناسب ترین قیمت بازار به فروشگاه نقشینه مراجعه نمایید. در این فروشگاه می توانید مدل های هود مخفی و سایر تولیدات شرکت میلان را زیر قیمت بازار تهیه نمایید.

برای خرید اینترنتی هود مخفی نیز کافیست وارد سایت شده و یا با ما تماس بگیرید.

 

سایز هود مخفی میلان چقدر است؟

هود مخفی میلان به دلیل قرار گرفتن داخل کابینت باید ابعاد استاندارد داشته باشد. هود توکار میلان در اندازه ۷۰  سانتی متر تولید می شود. عرض هود نیز ۳۰ یا ۵۰ سانتی متر می باشد. برای کسب اطلاع دقیق از اندازه های هود مخفی میلان می توانید توضیحات هر محصول را به همراه فیلم آن در سایت نقشینه مشاهده نمایید.

هود میلان مدل آراد 3000هود آشپزخانه میلان با قیمت مناسب در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. هود میلان مدل آراد 3000 یکی از مدل های هود ایرانی باکیفیت است که در این صفحه به معرفی امکانات آن پرداخته ایم.  این هود محصول شرکت میلان است و ..
1,182,000 تومان
هود میلان مدل آراد 3001هود میلان با قیمت خوب در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه عرضه می شود. هود میلان مدل آراد 3001 یکی از مدل های هود ایرانی پرقدرت است که در این صفحه به معرفی امکانات آن پرداخته ایم.  این هود محصول شرکت میلان است و دارای کیفیت و قدرت م..
1,623,000 تومان
هود میلان مدل آراد 3002هود آشپزخانه میلان با قیمت مناسب در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. هود میلان مدل آراد 3002 یکی از مدل های هود ایرانی باکیفیت است که در این صفحه به معرفی امکانات آن پرداخته ایم.  این هود محصول شرکت میلان است و ..
1,629,000 تومان
هود میلان مدل آراد 3003هود آشپزخانه میلان با قیمت مناسب در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. هود میلان مدل آراد 3003 یکی از مدل های هود ایرانی باکیفیت است که در این صفحه به معرفی امکانات آن پرداخته ایم.  این هود محصول شرکت میلان است و ..
1,715,000 تومان
هود میلان مدل آراد 3004در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه، هود میلان با قیمتی بسیار مناسب در اختیار شما قرار دارد. هود میلان مدل آراد 3004 یک هود ایرانی باکیفیت می باشد که امکانات آن را در این صفحه معرفی خواهیم کرد. این هود یکی از محصولات شرکت ..
1,469,000 تومان
هود میلان مدل آراد 3005برای خرید هود میلان می توانید به فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مراجعه نمایید، در این فروشگاه انواع هود آشپزخانه با قیمتی بسیار مناسب در اختیار شما قرار دارد. هود میلان مدل آراد 3005 هود ایرانی باکیفیتی می باشد که امکانات آن را در این صفحه معرفی..
1,450,000 تومان
هود میلان مدل آراد 3006 سفیدبرای خرید هود آشپزخانه میلان با مراجعه به فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه می توانید آن را با قیمتی مناسب تر از بازار تهیه نمایید. انواع هود آشپزخانه با کیفیت خوب در این فروشگاه موجود است. هود میلان مدل آراد 3006 سفید هود مخفی شرکت میلان است، در این صف..
1,053,000 تومان
هود میلان مدل آراد 3006 مشکیبرای خرید هود آشپزخانه میلان با مراجعه به فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه می توانید آن را با قیمتی مناسب تر از بازار تهیه نمایید. انواع هود آشپزخانه با کیفیت خوب در این فروشگاه موجود است. هود میلان مدل آراد 3006 مشکی هود مخفی شرکت میلان است، در این صف..
1,053,000 تومان
هود میلان مدل آراد 3007هود آشپزخانه میلان با قیمت مناسب در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. هود میلان مدل آراد 3007 یکی از مدل های هود ایرانی باکیفیت است که در این صفحه به معرفی امکانات آن پرداخته ایم.  این هود محصول شرکت میلان است و ..
941,000 تومان
هود میلان مدل آراد 3008هود آشپزخانه میلان با قیمت مناسب در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. هود میلان مدل آراد 3008 یکی از مدل های هود ایرانی باکیفیت است که در این صفحه به معرفی امکانات آن پرداخته ایم.  این هود محصول شرکت میلان است و ..
1,503,000 تومان
نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)