منو
Your Cart

انواع هود مخفی کن با قیمت به روز

هود مخفی کن

هود توکار به شکل مخفی داخل کابینت نصب می شود قدرت مکش خوبی نیز دارد. علاوه بر اینکه  قدرت زیادی دارد، زیبایی آشپزخانه را نیز چند برابر می کند.

هود مخفی کن در دو نوع زیر تولید می شود.

 

  • هود مخفی لمسی
  • هود مخفی کلیدی

 

هود توکار کن در دو نوع کلیدی مکانیکی و لمسی تولید می شود - هود مخفی مدل آرتیما ۲

Brand: کن مدل: هود مخفی کن مدل 1440 استیل سایز ۶۰
هود مخفی کن مدل ۱۴۴۰ استیل یکی از مدل های هود مخفی شرکت کن هود کن مدل ۱۴۴۰ استیل است. این محصول در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به فروش می رسد. قدرت مکش هود مدل ۱۴۴۰  هفتصد متر مکعب است و در دو رنگ استیل و استیل تولید می شود. رنگ استیل این هود در س..
1,883,000 تومان
Brand: کن مدل: هود مخفی کن مدل 1440 استیل سایز ۹۰
هود مخفی کن مدل ۱۴۴۰ مشکی ۹۰ یکی از مدل های هود مخفی شرکت کن هود کن مدل ۱۴۴۰ مشکی است. این محصول در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به فروش می رسد. قدرت مکش هود مدل ۱۴۴۰  هفتصد متر مکعب است و در دو رنگ مشکی و استیل تولید می شود. رنگ مشکی این هود در سا..
1,965,000 تومان
Brand: کن مدل: هود مخفی کن مدل 1440 مشکی سایز ۶۰
هود مخفی کن مدل ۱۴۴۰ مشکی یکی از مدل های هود مخفی شرکت کن هود کن مدل ۱۴۴۰ مشکی است. این محصول در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به فروش می رسد. قدرت مکش هود مدل ۱۴۴۰  هفتصد متر مکعب است و در دو رنگ مشکی و استیل تولید می شود. رنگ مشکی این هود در سایز ..
1,726,000 تومان
Brand: کن مدل: هود مخفی کن مدل 1440 مشکی سایز ۹۰
هود مخفی کن مدل ۱۴۴۰ مشکی ۹۰ یکی از مدل های هود مخفی شرکت کن هود کن مدل ۱۴۴۰ مشکی است. این محصول در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به فروش می رسد. قدرت مکش هود مدل ۱۴۴۰  هفتصد متر مکعب است و در دو رنگ مشکی و استیل تولید می شود. رنگ مشکی این هود در سا..
1,816,000 تومان
Brand: کن مدل: هود مخفی کن مدل 1450 استیل سایز ۶۰
هود مخفی کن مدل ۱۴۵۰ استیل یک هود زیبا از  مدل های هود مخفی شرکت کن هود کن مدل ۱۴۵۰ استیل است. این محصول در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به فروش می رسد. قدرت مکش این هود معادل  هفتصد متر مکعب است و در دو رنگ استیل و مشکی تولید می شود. رنگ..
2,031,000 تومان
Brand: کن مدل: هود مخفی کن مدل 1450 استیل سایز ۹۰
هود مخفی کن مدل ۱۴۵۰ استیل ۹۰ سانت یکی از مدل های هود مخفی شرکت کن هود کن مدل ۱۴۵۰  سایز ۹۰ سانت استیل است. این محصول در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به فروش می رسد. قدرت مکش هود مدل ۱۴۵۰  حدود ۷۰۰ متر مکعب است و در دو رنگ مشکی و استیل تولید می شود..
2,188,000 تومان
Brand: کن مدل: هود مخفی کن مدل 1450 مشکی سایز ۶۰
هود مخفی کن مدل ۱۴۵۰ مشکی یکی از مدل های هود مخفی شرکت کن هود کن مدل ۱۴۵۰ مشکی است. این محصول در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به فروش می رسد. قدرت مکش هود مدل ۱۴۵۰  هفتصد متر مکعب است و در دو رنگ مشکی و استیل تولید می شود. رنگ مشکی این هود در سایز ..
1,891,000 تومان
Brand: کن مدل: هود مخفی کن مدل 1450 مشکی سایز ۹۰
هود مخفی کن مدل ۱۴۵۰ مشکی ۹۰ سانت یکی از مدل های هود مخفی شرکت کن هود کن مدل ۱۴۵۰  سایز ۹۰ سانت مشکی است. این محصول در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به فروش می رسد. قدرت مکش هود مدل ۱۴۵۰  حدود ۷۰۰ متر مکعب است و در دو رنگ مشکی و استیل تولید می شود. ..
1,965,000 تومان
Brand: کن مدل: هود مخفی کن مدل آرتیما 2
هود مخفی مدل آرتیما ۲  مدلی دیگر از هود مخفی شرکت کن هود مخفی مدل آرتیما ۲  است. این محصول که در سایز ۷۰ سانتی متر تولید می شود در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به فروش می رسد. قدرت مکش هود مدل آرتیما ۲  حدود ۷۰۰ متر مکعب است. ای..
1,453,000 تومان
Brand: کن مدل: هود مخفی کن مدل آرتیما 2 رفلکس
هود مخفی مدل آرتیما ۲  یک مدل جذاب از هود مخفی شرکت کن هود مخفی مدل آرتیما ۲ رفلکس است. هود آرتیما در سایز ۷۰ سانتی متر تولید می شود و در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به فروش می رسد. قدرت مکش هود آرتیما ۲ رفلکس  ۷۰۰ متر مکعب است. این..
1,453,000 تومان
Brand: کن مدل: هود مخفی کن مدل آرتیما 2
هود مخفی مدل آرتیما ۲  مدلی دیگر از هود مخفی شرکت کن هود مخفی مدل آرتیما ۲  به رنگ سفید است. این هود در سایز ۷۰ سانتی متر تولید می شود و در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به فروش می رسد. قدرت مکش هود توکار آرتیما ۲  حدود ۷۰۰ متر مکعب ا..
1,593,000 تومان
Brand: کن مدل: هود مخفی کن مدل آرتیما ۳
هود مخفی مدل آرتیما ۳  یکی از ساده ترین مدلهای هود مخفی شرکت کن، هود مخفی مدل آرتیما ۳  است. این هود در سایز ۷۰ سانتی متر تولید شده است و در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت بسیار مناسب تر از بازار  به فروش می رسد. قدرت مکش هود مدل آرتیما..
1,296,000 تومان
Brand: کن مدل: هود مخفی کن مدل آرتیما ۴
هود مخفی مدل آرتیما ۴  یکی از مدل های ساده و زیبای هود مخفی شرکت کن، هود مخفی مدل آرتیما ۴  است. هود آرتیما در سایز ۷۰ سانتی متر تولید می شود. شما می توانید در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه این هود را با قیمت بسیار مناسب تر از بازار تهیه کنید. قدرت مکش هود م..
1,470,000 تومان
Brand: کن مدل: هود مخفی کن مدل آرتیما ۵
هود مخفی مدل آرتیما ۵  یک مدل زیبا و ساده دیگر از هود مخفی شرکت کن، هود مخفی مدل آرتیما ۵  است. برای خرید این هود  با قیمت مناسب به فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مراجعه کنید. هود آرتیما ۵ در سایز ۸۰ سانتی متر تولید می شود، قدرت مکش هود مدل آرتیما ۵ ..
1,478,000 تومان
نمايش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)