منو
Your Cart

انواع هود مشکی (تضمین بهترین قیمت) بالاترین تخفیف ویژه در نمایندگی

هود آلتون مدل H601 B چنانچه می خواهید هود مخفی برای آشپزخانه خود تهیه کنید پیشنهاد می کنم مشخصات هود مخفی را که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه شده است مطالعه نمایید. در این صفحه به بررسی امکانات هود آلتون مدل H601 B خواهیم پرداخت. این هود به صورت توکار نصب می ش..
1,906,000 تومان
هود اخوان مدل H49-TS اگر به دنبال خرید هود شومینه ای  هستید در این صفحه مشخصات هود اخوان مدل H49-TS را مطالعه کنید. آشنایی با امکانات و خصوصیات  انواع مختلف هود به ما کمک می کند تا انتخاب بهتری داشته باشیم. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مرجع تخصصی نقد و ب..
1,984,000 تومان
هود اخوان مدل H72-BT پیش از اقدام به انتخاب و خرید هود مورب برای آشپزخانه، بهتر است با  خصوصیات کالایی که قصد خرید آن را داریم آشنا شویم. در این صفحه مشخصات فنی و امکانات هود اخوان مدل H72-BT را بررسی کردیم. آشنایی با مدل های مختلف هود به شما کمک می کند تا انتخا..
2,324,000 تومان
هود انزو مدل HIDE هود آشپزخانه انزو را می توانید با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه کنید. هود انزو مدل HIDE یکی از مدل های هود باکیفیت است که در این صفحه به معرفی امکانات آن پرداخته ایم.  این هود محصول شرکت انزو است و دارای کیفیت و قدرت..
برای قیمت، تماس بگیرید
هود بیمکث مدل 2061 مشکی اگر قصد دارید هود مخفی خریداری نمایید قبل از مراجعه به فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه بهتر است با مشخصات این مدل هود آشنا شوید.  در این صفحه امکانات هود مدل 2061 بیمکث را بررسی خواهیم کرد. هود مخفی باید به صورت توکار درون کابینت نصب&nb..
1,438,000 تومان
هود بیمکث مدل B 2068 U اگر قصد خرید هود مخفی دارید، پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به خرید هود با مشخصات آن توسط فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه در یک فیلم تهیه شده است آشنا شوید. در این صفحه امکانات هود مخفی بیمکث مدل B 2068U را بررسی خواهیم..
1,576,000 تومان
هود داتیس مدل فالکون در این صفحه با مشخصات هود داتیس مدل فالکون آشنا خواهید شد. خرید هود مخفی مناسب برای آشپزخانه اگر با داشتن اطلاعات کافی درباره مدل ها و امکانات آنها باشد باعث زیبایی دکوراسیون شما می شود و سالها از خرید هود جدید بی نیاز خواهید بود. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه ..
برای قیمت، تماس بگیرید
هود داتیس مدل پنو خریداری یک هود مخفی مناسب برای آشپزخانه باعث زیبایی دکوراسیون شما می شود و سالها از خرید هود جدید بی نیاز می شوید. هود داتیس مدل پنو یکی از مدل های هود مشکی مخفی تولید شده در شرکت داتیس است که قدرت بالا و صدای کمی دارد. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مر..
برای قیمت، تماس بگیرید
هود داتیس مدل گلوریا این روزها هود آشپزخانه مخفی طرفداران زیادی پیدا کرده است. هود داتیس مدل گلوریا نیز یکی از پرفروش ترین مدل های هود توکار موجود در بازار است. در این سایت مشخصات و امکانات هود گلوریا را می توانید مشاهده کنید. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مرجع تخصصی..
برای قیمت، تماس بگیرید
هود داتیس مدل گلوریا کلاسیک در این صفحه مشخصات هود داتیس مدل گلوریا کلاسیک را مورد بررسی قرار داده ایم.  انتخاب هود مخفی مناسب برای آشپزخانه چنانچه با داشتن اطلاعات کافی درباره امکانات مدل های مختلف هود باشد یک خرید بسیار خوب است. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مرجع تخصص..
برای قیمت، تماس بگیرید
هود مستر پلاس مدل H912  فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه در این صفحه به همراه یک فیلم به معرفی و بررسی امکانات هود مسترپلاس مدل H912 پرداخته است. این محصول که در سایز ۷۵ سانتی متر تولید می شود در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به..
4,260,000 تومان
هود میلان مدل آراد 3003 هود آشپزخانه میلان با قیمت مناسب در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. هود میلان مدل آراد 3003 یکی از مدل های هود ایرانی باکیفیت است که در این صفحه به معرفی امکانات آن پرداخته ایم.  این هود محصول شرکت میلان است و ..
1,551,000 تومان
هود میلان مدل آراد 3004 در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه، هود میلان با قیمتی بسیار مناسب در اختیار شما قرار دارد. هود میلان مدل آراد 3004 یک هود ایرانی باکیفیت می باشد که امکانات آن را در این صفحه معرفی خواهیم کرد. این هود یکی از محصولات شرکت ..
1,262,000 تومان
هود میلان مدل آراد 3005 برای خرید هود میلان می توانید به فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مراجعه نمایید، در این فروشگاه انواع هود آشپزخانه با قیمتی بسیار مناسب در اختیار شما قرار دارد. هود میلان مدل آراد 3005 هود ایرانی باکیفیتی می باشد که امکانات آن را در این صفحه معرفی..
1,332,000 تومان
هود میلان مدل آراد 3006 برای خرید هود آشپزخانه میلان با مراجعه به فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه می توانید آن را با قیمتی مناسب تر از بازار تهیه نمایید. انواع هود آشپزخانه با کیفیت خوب در این فروشگاه موجود است. هود میلان مدل آراد 3006 هود مخفی شرکت میلان است، در این صفحه به بررس..
918,000 تومان
هود کن مدل ۱۴۱۰ مشکی هود کن مدل ۱۴۱۰ مشکی از مدل های شومینه ای شرکت کن است. همکاران ما در بخش رسانه فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه در فیلمی که مشاهده می کنید تصاویر و امکانات این هود را معرفی کرده اند. این هود با قدرت مکش ۷۰۰ مترمکعب توانایی خوبی برای تهویه هوای نامطبوع آشپزخانه خ..
2,480,000 تومان
هود کن مدل ۱۴۱۱ مشکی هود کن مدل ۱۴۱۱ مشکی تولید شده توسط شرکت کن است. برای خرید مدل های هود کن با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با ما تماس بگیرید. قدرت مکش هود کن ۷۰۰ متر مکعب است و به خوبی قادر به تهویه هوا می باشد. هود ۱۴۱۱ به دلیل استفاده از موتور توربو هود ..
2,040,000 تومان
هود کن مدل ۱۴۳۰ مشکی هود کن مدل ۱۴۳۰ مشکی هود شومینه ای تولید شده توسط شرکت کن است. این هود را می توانید در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب تهیه کنید. ما در یک فیلم به معرفی اجمالی امکانات این کالا پرداختیم و در توضیحات کالا به طور دقیق خصوصیات آن را بررسی کرده..
3,272,000 تومان
هود کن مدل ۱۴۴۰ مشکی یکی از مدل های هود مخفی شرکت کن هود کن مدل ۱۴۴۰ مشکی است. این محصول در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به فروش می رسد. قدرت مکش هود مدل ۱۴۴۰  هفتصد متر مکعب است و در دو رنگ مشکی و استیل تولید می شود. رنگ مشکی این هود در سایز ۶۰&nb..
1,672,000 تومان
هود کن مدل ۱۴۴۰ مشکی ۹۰ یکی از مدل های هود مخفی شرکت کن هود کن مدل ۱۴۴۰ مشکی است. این محصول در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به فروش می رسد. قدرت مکش هود مدل ۱۴۴۰  هفتصد متر مکعب است و در دو رنگ مشکی و استیل تولید می شود. رنگ مشکی این هود در سایز ۶۰..
1,760,000 تومان
هود مخفی کن مدل ۱۴۵۰ مشکی یکی از مدل های هود مخفی شرکت کن هود کن مدل ۱۴۵۰ مشکی است. این محصول در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به فروش می رسد. قدرت مکش هود مدل ۱۴۵۰  هفتصد متر مکعب است و در دو رنگ مشکی و استیل تولید می شود. رنگ مشکی این هود در سایز ..
1,832,000 تومان
هود مخفی کن مدل ۱۴۵۰ مشکی ۹۰ سانت یکی از مدل های هود مخفی شرکت کن هود کن مدل ۱۴۵۰  سایز ۹۰ سانت مشکی است. این محصول در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به فروش می رسد. قدرت مکش هود مدل ۱۴۵۰  حدود ۷۰۰ متر مکعب است و در دو رنگ مشکی و استیل تولید می شود. ..
1,904,000 تومان
هود کن مدل ۱۴۷۰ مشکی هود کن مدل ۱۴۷۰ مشکی در دسته هود شومینه ای شرکت کن قرار دارد. در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مدل های مختلف هود کن را با قیمتی مناسب تر از بازار خریداری کنید. در این فیلم به معرفی امکانات و تصاویر این هود پرداخته ایم. هود ۱۴۷۰ در سایز ۹۰ سانتی متر و سه ..
2,200,000 تومان
هود کن مدل ۱۴۷۰ تیتانیوم هود کن مدل ۱۴۷۰ تیتانیوم نیز مدلی دیگر از هود شومینه ای شرکت کن است. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مدل های مختلف هود کن را با قیمتی مناسب تر از بازار به فروش می رساند. هود ۱۴۷۰ در سایز ۹۰ و سه رنگ مشکی، سفید، مشکی - تیتانیوم تولید می ش..
2,560,000 تومان
نمايش 1 تا 24 از 103 (5 صفحه)