منو
Your Cart

خرید انواع هود مورب لتو با قیمت مناسب

هود لتو مدل H 35 امکانات و ویژگی های هود لتو مدل H35 را در یک فیلم بررسی کرده ایم. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به بررسی کامل مشخصات این هود پرداخته است. مشاهده این فیلم به شما کمک می کند تا انتخاب خوبی برای خرید هود داشته باشید. در سایت نقشینه می توانید پیش از خرید انواع هود،..
6,283,000 تومان
هود لتو مدل H 36 در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه، امکانات و ویژگی های هود لتو مدل H36 را در یک فیلم بررسی کرده ایم. مشاهده این فیلم به شما کمک می کند تا انتخاب خوبی برای خرید هود داشته باشید. در سایت نقشینه می توانید پیش از خرید انواع هود آشپزخانه، با امکانات آن آشنا شوید. هود..
6,283,000 تومان
هود لتو مدل H 37 در فیلمی که تهیه کرده ایم  امکانات و ویژگی های هود لتو مدل H37 را در یک فیلم بررسی کرده ایم، مشاهده این فیلم که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه شده است به شما کمک میکند تا انتخاب خوبی برای خرید هود داشته باشید. در سایت نقشینه می توانید پیش از خر..
6,995,000 تومان
هود لتو مدل H 38 امکانات و ویژگی های هود لتو مدل H38 را در یک فیلم بررسی کرده ایم. مشاهده این فیلم به شما کمک می کند تا انتخاب خوبی برای خرید هود از فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه، داشته باشید. در سایت نقشینه می توانید پیش از خرید انواع هود آشپزخانه، با امکانات آن آشنا شوید. هود..
3,580,000 تومان
هود لتو مدل H 67 امکانات و ویژگی های هود لتو مدل H67 را در یک فیلم بررسی کرده ایم. با مشاهده این فیلم شما می توانید انتخاب خوبی برای خرید هود از فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه، داشته باشید. در سایت نقشینه می توانید پیش از خرید انواع هود آشپزخانه، با امکانات آن آشنا شوید. هو..
6,995,000 تومان
هود لتو مدل H 68 با مشاهده امکانات و ویژگی های هود لتو مدل H68 شما می توانید انتخاب خوبی برای خرید هود از فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه، داشته باشید. در سایت نقشینه می توانید پیش از خرید انواع هود آشپزخانه، با امکانات آن به همراه یک فیلم آشنا شوید. هود مورب لتو مدل H ..
6,995,000 تومان
هود مورب لتو  H 52 هود مورب لتو  H 52
ناموجود
هود مورب لتو مدل H 52 یکی از هود های شرکت لوازم آشپزخانه لتو ، در ابعاد 90 سانتیمتر می باشد . از ویژگی های هود های لتو قابلیت نصب فیلتر ذغالی ، مجهز به کاور دو تکه با قابلیت تنظیم ارتفاع ، مجهز به سیستم تاخیر در خاموش شدن ، مجهز به فیلتر 5 لایه آلومینیومی قابل شستشو می باشد . دارای ریموت کنترل ..
0 تومان
 هود مورب لتو  H 56
ناموجود
هود مورب لتو مدل H 56 یکی از هود های شرکت لوازم آشپزخانه لتو ، در ابعاد 90 سانتیمتر می باشد . از ویژگی های هود های لتو قابلیت نصب فیلتر ذغالی ، مجهز به کاور دو تکه با قابلیت تنظیم ارتفاع ، مجهز به سیستم تاخیر در خاموش شدن ، مجهز به فیلتر 5 لایه آلومینیومی قابل شستشو می باشد . دارای ریموت کنترل و صفح..
0 تومان
 هود مورب لتو H 33
ناموجود
هوداشپزخانه مدل H-33 از شرکت لتو  یک هود آشپزخانه است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید با تخفیف ویژه خریداری کنید. شرکت لتو تولید کننده هود آشپزخانه اقدام به تولید هوداشپزخانه مدل H 33 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتوا..
0 تومان
هود مورب لتو  H 57 هود مورب لتو  H 57
ناموجود
هود مورب لتو مدل H 57 یکی از هود های شرکت لوازم آشپزخانه لتو ، در ابعاد 90 سانتیمتر می باشد . از ویژگی های هود های لتو قابلیت نصب فیلتر ذغالی ، مجهز به کاور دو تکه با قابلیت تنظیم ارتفاع ، مجهز به سیستم تاخیر در خاموش شدن ، مجهز به فیلتر 5 لایه آلومینیومی قابل شستشو می باشد . دارای ریموت کنترل و صفح..
0 تومان
هود مورب لتو H 39
ناموجود
هوداشپزخانه مدل H 39 از شرکت لتو یک هود آشپزخانه است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید با تخفیف ویژه خریداری کنید. شرکت لتو تولید کننده هود آشپزخانه اقدام به تولید هوداشپزخانه مدل H 39 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتواند یه ..
0 تومان
هود مورب لتو H 40
ناموجود
هوداشپزخانه مدل H 40 از شرکت لتو یک هود آشپزخانه است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید با تخفیف ویژه خریداری کنید. شرکت لتو تولید کننده لوازم آشپزخانه اقدام به تولید هوداشپزخانه مدل H 40 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتواند ی..
0 تومان
هود مورب لتو H 58
ناموجود
هوداشپزخانه مدل H 58 از شرکت لتو یک هود آشپزخانه است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید با تخفیف ویژه خریداری کنید. شرکت لتو تولید کننده هود آشپزخانه اقدام به تولید هوداشپزخانه مدل H 58 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتواند یه ..
0 تومان
هود مورب لتو H 63
ناموجود
هود مورب لتو مدل H 63 یکی از هود های شرکت لوازم آشپزخانه لتو ، در ابعاد 90 سانتیمتر می باشد . از ویژگی های هود های لتو قابلیت نصب فیلتر ذغالی ، مجهز به کاور دو تکه با قابلیت تنظیم ارتفاع ، مجهز به سیستم تاخیر در خاموش شدن ، مجهز به فیلتر 5 لایه آلومینیومی قابل شستشو می باشد . دارای ریموت کنترل و صفح..
0 تومان
هود مورب لتو H 64
ناموجود
هود مورب لتو مدل H 64 یکی از هود های شرکت لوازم آشپزخانه لتو ، در ابعاد 90 سانتیمتر می باشد . از ویژگی های هود های لتو قابلیت نصب فیلتر ذغالی ، مجهز به کاور دو تکه با قابلیت تنظیم ارتفاع ، مجهز به سیستم تاخیر در خاموش شدن ، مجهز به فیلتر 5 لایه آلومینیومی قابل شستشو می باشد . دارای ریموت کنترل و صفح..
0 تومان
هود مورب لتو H 69
ناموجود
هود مورب لتو مدل H 69 یکی از هود های شرکت لوازم آشپزخانه لتو ، در ابعاد 90 سانتیمتر می باشد . از ویژگی های هود های لتو قابلیت نصب فیلتر ذغالی ، مجهز به کاور دو تکه با قابلیت تنظیم ارتفاع ، مجهز به سیستم تاخیر در خاموش شدن ، مجهز به فیلتر 5 لایه آلومینیومی قابل شستشو می باشد . دارای ریموت کنترل و صفح..
0 تومان
هود مورب لتو H 71
ناموجود
هود مورب لتو مدل H 71 یکی از هود های شرکت لوازم آشپزخانه لتو ، در ابعاد 60 سانتیمتر می باشد . از ویژگی های هود های لتو قابلیت نصب فیلتر ذغالی ، مجهز به کاور دو تکه با قابلیت تنظیم ارتفاع ، مجهز به سیستم تاخیر در خاموش شدن ، مجهز به فیلتر 5 لایه آلومینیومی قابل شستشو می باشد . دارای ریموت کنترل و صفح..
8,358,000 تومان
نمايش 1 تا 17 از 17 (1 صفحه)