منو
Your Cart

انواع هود مورب کن با قیمت به روز

هود مورب کن

هود ۴۵ درجه کن از مدل های پرطرفدار هود کلاسیک است. این هود که به هود مدرن نیز معروف است قیمت مناسب و مکش خوبی دارد.

همچینین ظاهر آشپزخانه را زیباتر می کند.

پس از نصب هود مورب، این هود به شکل زاویه ۴۵ درجه روی گاز قرار می گیرد ، به همین دلیل به هود ۴۵ درجه نیز معروف است. در صورت عدم نیاز به استفاده می توانید درب هود را ببندید.

 

 

هود مورب کن - خرید هود اطلس - مشخصات هود اطلس کن

 

 

فیلتر هود از نوع آلومینیومی و قابل شستشو است. نیازی به پرداخت هزینه اضافه بابت خرید فیلتر جدید نخواهید داشت.

Brand: کن مدل: هود مورب کن مدل 1520
هود کن مدل ۱۵۲۰  هود کن مدل ۱۵۲۰  یکی دیگر از مدل های زیبای هود مورب  شرکت کن است. این فیلم توسط فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه شده است. برای آشنایی با امکانات هود می توانید فیلم زیر را مشاهده نمایید. هود ۱۵۲۰ با قدرت مکش ۷۰۰ متر مکعب به خوبی عمل تهوی..
2,592,000 تومان
Brand: کن مدل: هود مورب کن مدل Amor
هود کن مدل Amor  هود کن مدل Amor  یکی از مدل های متفاوت هود مورب  شرکت کن است. در این فیلم که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه شده است به معرفی امکانات این هود پرداخته ایم. این هود با قدرت مکش ۷۰۰ متر مکعب یکی از انواع هود کم صدا و پرقدرت کن است. ظاهر ج..
2,477,000 تومان
Brand: کن مدل: هود مورب کن مدل آریل
هود کن مدل آریل  هود کن مدل آریل  یکی از مدل های زیبای هود مورب  شرکت کن است. در فیلم زیر که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه شده است به معرفی امکانات  هود آریل پرداخته ایم. با قدرت مکش ۷۰۰ متر مکعب یکی از مدل های هود کم صدا و پرقدرت کن است. ظاهر ج..
2,642,000 تومان
Brand: کن مدل: هود مورب کن مدل اطلس سایز 60
هود کن مدل اطلس  هود کن مورب مدل اطلس  مدلی ساده و زیبا از شرکت کن است. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه در این فیلم به معرفی امکانات این هود همراه با تصاویر آن پرداخته است. این هود با قدرت مکش ۷۰۰ متر مکعب هود بسیار کم صدا و پرقدرتی است. ظاهر ساده و  رنگ مشکی هود ا..
1,791,000 تومان
Brand: کن مدل: هود مورب کن مدل اطلس سایز 90
هود کن مدل اطلس  هود کن مدل اطلس  مدل زیبای هود مورب از شرکت کن است. در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه می توانید این هود را با قیمتی بسیار مناسب تهیه کنید.  باتوجه به اینکه این هود از موتور توربو استفاده می کند  قدرت مکش ۷۰۰ متر مکعب دارد و بسی..
1,816,000 تومان
Brand: کن مدل: هود مورب کن مدل اونیکس
هود کن مدل اونیکس  هود مورب مدل اونیکس  مدل زیبایی از شرکت کن است. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه در فیلم زیر به معرفی امکانات این هود پرداخته است. هود اونیکس قدرت مکش ۷۰۰ متر مکعب در ساعت دارد، هود بدون صدا و با قدرت بسیار خوب است. ظاهر این هود ساده می باشد ..
1,923,000 تومان
Brand: کن مدل: هود مورب کن مدل اونیکس رفلکس
هود کن مدل اونیکس رفلکس  هود کن مدل اونیکس رفلکس هود مورب شرکت کن است که به دلیل رفلکس بودن نمای زیبایی دارد. در این فیلم فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه  به بررسی  امکانات این هود پرداخته است. هود اونیکس رفلکس  ۷۰۰ متر مکعب قدرت مکش دارد، علاوه بر قدرت خ..
1,965,000 تومان
Brand: کن مدل: هود مورب کن مدل تایتان
هود کن مدل تایتان  هود کن مدل تایتان نیز مدلی زیباست که در دسته هود مورب شرکت کن قرار می گیرد. برای خرید این هود با قیمت مناسب می توانید به فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مراجعه کنید. هود تایتان  ۷۰۰ متر مکعب قدرت مکش دارد، صدای بسیار کمی تولید می کند. این هود در ..
2,642,000 تومان
Brand: کن مدل: هود مورب کن مدل مارس
هود کن مدل مارس  هود کن مدل مارس یکی از مدل های ساده، زیبا و رنگ مشکی هود مورب شرکت کن است.  این هود را می توانید با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه کنید.قدرت مکش هود مارس ۷۰۰ متر مکعب است و صدای کمی دارد. سایز این هود نیز ۹۰ سانتی..
1,816,000 تومان
Brand: کن مدل: هود مورب کن مدل پاترا
هود کن مدل پاترا  هود کن مدل پاترا یکی از تولیدات شرکت کن می باشد که در دسته هود مورب قرار می گیرد. برای خرید این هود با قیمتی مناسب تر از بازار می توانید به فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مراجعه نمایید. این هود با استفاده از موتور توربو پر قدرت مکش ۷۰۰ متر مکعب در ساعت دار..
3,344,000 تومان
Brand: کن مدل: هود مورب کن مدل پادنا سایز ۶۰
هود کن مدل پادنا سایز ۶۰ هود کن مدل پادنا سایز 90  موتور توربو با تکنولوژی ایتالیا،‌کنترل از راه دور،‌ فیلتر آلومینیومی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به فروش می رسد. این هود در دسته محصولات هود مورب شرکت کن است. توانایی بسیار خوبی برای تهویه هوا ..
2,105,000 تومان
Brand: کن مدل: هود مورب کن مدل پادنا سایز ۹۰
هود کن مدل پادنا سایز ۹۰ هود کن مدل پادنا سایز 90  مکش هوای نامطبوع را با استفاده از موتور توربو با تکنولوژی ایتالیا و‌ فیلتر آلومینیومی انجام می دهد. این هود را می توانید در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب خریداری نمایید. هود پادنا از محصولات هود مور..
2,105,000 تومان
Brand: کن مدل: هود مورب کن مدل پادنا سفید
هود کن مدل پادنا سفید هود کن مدل پادنا سفید دارای موتور توربو با تکنولوژی ایتالیا،‌کنترل از راه دور،‌ فیلتر آلومینیومی است. این هود در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به فروش می رسد. هود مورب پادنا محصول شرکت کن است. توان بالایی برای ته..
2,311,000 تومان
Brand: کن مدل: هود مورب کن مدل پاردیک سفید
هود کن مدل پاردیک سفید هود کن مدل پاردیک تولید شده در شرکت کن است. این هود مورب در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمتی بسیار مناسب به فروش می رسد. موتور هود پاردیک از نوع توربو با تکنولوژی ایتالیا ساخته شده است. استفاده از موتور توربو قدرت مکش هود را افزایش می دهد و باع..
2,782,000 تومان
Brand: کن مدل: هود مورب کن مدل پاردیک مشکی
هود کن مدل پاردیک مشکی هود کن مدل پاردیک مشکی در شرکت کن تولید شده است. این هود  را می توانید در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنید. موتور این هود توربو با تکنولوژی ایتالیا است و استفاده از این موتور باعث می شود قدرت مکش هود افزا..
2,270,000 تومان
Brand: کن مدل: هود مورب کن مدل پاردیک پلاس
هود کن مدل پاردیک پلاس هود کن مدل پاردیک پلاس یکی از محصولات بسیار خوب شرکت کن است.در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه هود پاردیک پلاس را می توانید با قیمتی بسیار مناسب خریداری نمایید. هود پاردیک پلاس به سنسور دود و دما مجهز می باشد. این ویژگی باعث می شود هود به صورت هوش..
2,229,000 تومان
Brand: کن مدل: هود مورب کن مدل پارمیدا زه بژ
هود کن مدل پارمیدا زه بژ امکانات و  خصوصیات هود کن مدل پارمیدا زه بژ را در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مورد نقد و بررسی قرار داده ایم. هود مورب پارمیدا در دو نوع زه طلایی و بژ در فروشگاه نقشینه با قیمت مناسب عرضه می شود. سایز هود پارمیدا ۹۰ سانتی متر است و جنس آن شی..
2,394,000 تومان
Brand: کن مدل: هود مورب کن مدل پارمیدا زه طلایی
هود کن مدل پارمیدا زه طلایی با معرفی امکانات و بررسی خصوصیات هود کن مدل پارمیدا زه طلایی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه همراه ما باشید. هود پارمیدا در دو نوع زه طلایی و زه بژ تولید می شود. در این بخش امکانات و تصاویر مدل طلایی این هود را بررسی خواهیم کرد. برای خرید  و مشاهده ..
2,669,000 تومان
Brand: کن مدل: هود مورب کن مدل پارمیس
هود کن مدل پارمیس هود کن مدل پارمیس با موتور توربو یکی از مدل های هود کم صدا موجود در بازار است. این هود با قیمت بسیار مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. هود مورب پارمیس یکی از با کیفیت ترین هود های موجود در بازار است که در دو نوع ساده و لبه استیل تولید شده است...
2,179,000 تومان
Brand: کن مدل: هود مورب کن مدل پارمیس M
هود کن مدل پارمیس M هود کن مدل پارمیس M یکی از مدل های هود کم صدا  با موتور توربو موجود در بازار است. این هود را می توانید با قیمت بسیار مناسب از فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه خریداری کنید. هود مورب پارمیس M یکی از هودهای بسیار با کیفیت موجود در بازار است و ..
2,229,000 تومان
Brand: کن مدل: هود مورب کن مدل پانیذ
هود کن مدل پانیذ هود کن مدل پانیذ از محصولات بسیار خوب شرکت کن است. این هود به صورت مورب تولید شده و در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب تر از بازار به فروش می رسد. موتور هود پانیذ توربو با تکنولوژی ایتالیا است. با استفاده از موتور توربو قدرت..
3,005,000 تومان
Brand: کن مدل: هود مورب کن مدل پانیسا
هود کن مدل پانیسا هود کن مدل پانیسا یکی از محصولات بسیار خوب شرکت کن در دسته هود مورب است. در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه  می توانید این هود را با قیمت مناسب تر از بازار خریداری کنید. هود پانیسا موتور توربوی قوی با تکنولوژی ایتالیا دارد. استافده از این موت..
2,922,000 تومان
Brand: کن مدل: هود مورب کن مدل پرنسا
هود کن مدل پرنسا هود کن مدل پرنسا، هود مورب شرکت کن است که در سایز ۹۰ سانتی متر تولید می شود. قیمت هود کن در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه بسیار مناسب تر از بازار است. این هود با موتور توربو تولید شده توسط تکنولوژی ایتالیا ساخته شده است. استفاده از موتور توربو در افزایش قدرت و کاهش ..
3,005,000 تومان
Brand: کن مدل: هود مورب کن مدل کارینا
هود کن مدل کارینا هود کن مدل کارینا از محصولات جدید و پرفروش  شرکت کن است. این هود را می توانید با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه کنید. هود کارینا با سایز 90 سانتیمتر و نمای شیشه مشکی از جنس سکوریت تولید می شود. در قسمت بالای شیشه این هود یک نوا..
2,592,000 تومان
نمايش 1 تا 24 از 27 (2 صفحه)