منو
Your Cart

انواع هود مورب کن (تضمین بهترین قیمت) بالاترین تخفیف ویژه در نمایندگی

هود مورب کن

هود ۴۵ درجه کن از مدل های پرطرفدار هود کلاسیک است. این هود که به هود مدرن نیز معروف است قیمت مناسب و مکش خوبی دارد.

همچینین ظاهر آشپزخانه را زیباتر می کند.

پس از نصب هود مورب، این هود به شکل زاویه ۴۵ درجه روی گاز قرار می گیرد ، به همین دلیل به هود ۴۵ درجه نیز معروف است. در صورت عدم نیاز به استفاده می توانید درب هود را ببندید.

 

 

هود مورب کن - خرید هود اطلس - مشخصات هود اطلس کن

 

 

فیلتر هود از نوع آلومینیومی و قابل شستشو است. نیازی به پرداخت هزینه اضافه بابت خرید فیلتر جدید نخواهید داشت.

هود کن مدل ۱۵۲۰ هود کن مدل ۱۵۲۰  یکی دیگر از مدل های زیبای هود مورب  شرکت کن است. این فیلم توسط فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه شده است. برای آشنایی با امکانات هود می توانید فیلم زیر را مشاهده نمایید.هود ۱۵۲۰ با قدرت مکش ۷۰۰ متر مکعب به خوبی عمل تهوی..
2,603,000 تومان
هود کن مدل Amor هود کن مدل Amor  یکی از مدل های متفاوت هود مورب  شرکت کن است. در این فیلم که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه شده است به معرفی امکانات این هود پرداخته ایم. این هود با قدرت مکش ۷۰۰ متر مکعب یکی از انواع هود کم صدا و پرقدرت کن است. ظاهر ج..
2,483,000 تومان
هود کن مدل آریل هود کن مدل آریل  یکی از مدل های زیبای هود مورب  شرکت کن است. در فیلم زیر که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه شده است به معرفی امکانات  هود آریل پرداخته ایم. با قدرت مکش ۷۰۰ متر مکعب یکی از مدل های هود کم صدا و پرقدرت کن است. ظاهر ج..
2,656,000 تومان
هود کن مدل اطلس هود کن مورب مدل اطلس  مدلی ساده و زیبا از شرکت کن است. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه در این فیلم به معرفی امکانات این هود همراه با تصاویر آن پرداخته است. این هود با قدرت مکش ۷۰۰ متر مکعب هود بسیار کم صدا و پرقدرتی است. ظاهر ساده و  رنگ مشکی هود ا..
1,932,000 تومان
هود کن مدل اطلس هود کن مدل اطلس  مدل زیبای هود مورب از شرکت کن است. در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه می توانید این هود را با قیمتی بسیار مناسب تهیه کنید.  باتوجه به اینکه این هود از موتور توربو استفاده می کند  قدرت مکش ۷۰۰ متر مکعب دارد و بسی..
1,992,000 تومان
هود کن مدل اونیکس رفلکس هود کن مدل اونیکس رفلکس هود مورب شرکت کن است که به دلیل رفلکس بودن نمای زیبایی دارد. در این فیلم فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه  به بررسی  امکانات این هود پرداخته است. هود اونیکس رفلکس  ۷۰۰ متر مکعب قدرت مکش دارد، علاوه بر قدرت خ..
2,166,000 تومان
هود کن مدل اونیکس هود کن مدل اونیکس  مدل زیبایی از شرکت کن است. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه در فیلم زیر به معرفی امکانات این هود پرداخته است. هود اونیکس قدرت مکش ۷۰۰ متر مکعب در ساعت دارد، هود بدون صدا و با قدرت بسیار خوب است. ظاهر این هود ساده می باشد و ..
2,075,000 تومان
هود کن مدل تایتان هود کن مدل تایتان نیز مدلی زیباست که در دسته هود مورب شرکت کن قرار می گیرد. برای خرید این هود با قیمت مناسب می توانید به فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مراجعه کنید. هود تایتان  ۷۰۰ متر مکعب قدرت مکش دارد، صدای بسیار کمی تولید می کند. این هود در ..
2,656,000 تومان
هود کن مدل مارس هود کن مدل مارس یکی از مدل های ساده، زیبا و رنگ مشکی هود مورب شرکت کن است.  این هود را می توانید با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه کنید.قدرت مکش هود مارس ۷۰۰ متر مکعب است و صدای کمی دارد. سایز این هود نیز ۹۰ سانتی..
1,826,000 تومان
هود کن مدل پاترا هود کن مدل پاترا یکی از تولیدات شرکت کن می باشد که در دسته هود مورب قرار می گیرد. برای خرید این هود با قیمتی مناسب تر از بازار می توانید به فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مراجعه نمایید. این هود با استفاده از موتور توربو پر قدرت مکش ۷۰۰ متر مکعب در ساعت دار..
3,362,000 تومان
هود کن مدل پادنا سایز ۶۰هود کن مدل پادنا سایز 90  موتور توربو با تکنولوژی ایتالیا،‌کنترل از راه دور،‌ فیلتر آلومینیومی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به فروش می رسد. این هود در دسته محصولات هود مورب شرکت کن است. توانایی بسیار خوبی برای تهویه هوا ..
2,369,000 تومان
هود کن مدل پادنا سایز ۹۰هود کن مدل پادنا سایز 90  مکش هوای نامطبوع را با استفاده از موتور توربو با تکنولوژی ایتالیا و‌ فیلتر آلومینیومی انجام می دهد. این هود را می توانید در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب خریداری نمایید. هود پادنا از محصولات هود مور..
2,430,000 تومان
هود کن مدل پادنا سفیدهود کن مدل پادنا سفید دارای موتور توربو با تکنولوژی ایتالیا،‌کنترل از راه دور،‌ فیلتر آلومینیومی است. این هود در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به فروش می رسد. هود مورب پادنا محصول شرکت کن است. توان بالایی برای ته..
2,483,000 تومان
هود کن مدل پاردیک سفیدهود کن مدل پاردیک تولید شده در شرکت کن است. این هود مورب در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمتی بسیار مناسب به فروش می رسد. موتور هود پاردیک از نوع توربو با تکنولوژی ایتالیا ساخته شده است. استفاده از موتور توربو قدرت مکش هود را افزایش می دهد و باع..
2,807,000 تومان
هود کن مدل پاردیک مشکیهود کن مدل پاردیک مشکی در شرکت کن تولید شده است. این هود  را می توانید در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنید. موتور این هود توربو با تکنولوژی ایتالیا است و استفاده از این موتور باعث می شود قدرت مکش هود افزا..
2,445,000 تومان
هود کن مدل پاردیک پلاسهود کن مدل پاردیک پلاس یکی از محصولات بسیار خوب شرکت کن است.در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه هود پاردیک پلاس را می توانید با قیمتی بسیار مناسب خریداری نمایید. هود پاردیک پلاس به سنسور دود و دما مجهز می باشد. این ویژگی باعث می شود هود به صورت هوش..
2,354,000 تومان
هود کن مدل پارمیدا زه بژامکانات و  خصوصیات هود کن مدل پارمیدا زه بژ را در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مورد نقد و بررسی قرار داده ایم. هود مورب پارمیدا در دو نوع زه طلایی و بژ در فروشگاه نقشینه با قیمت مناسب عرضه می شود. سایز هود پارمیدا ۹۰ سانتی متر است و جنس آن شی..
2,679,000 تومان
هود کن مدل پارمیدا زه طلاییبا معرفی امکانات و بررسی خصوصیات هود کن مدل پارمیدا زه طلایی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه همراه ما باشید. هود پارمیدا در دو نوع زه طلایی و زه بژ تولید می شود. در این بخش امکانات و تصاویر مدل طلایی این هود را بررسی خواهیم کرد. برای خرید  و مشاهده ..
2,679,000 تومان
هود کن مدل پارمیس Mهود کن مدل پارمیس M یکی از مدل های هود کم صدا  با موتور توربو موجود در بازار است. این هود را می توانید با قیمت بسیار مناسب از فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه خریداری کنید. هود مورب پارمیس M یکی از هودهای بسیار با کیفیت موجود در بازار است و ..
2,354,000 تومان
هود کن مدل پارمیسهود کن مدل پارمیس با موتور توربو یکی از مدل های هود کم صدا موجود در بازار است. این هود با قیمت بسیار مناسبی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه به فروش می رسد. هود مورب پارمیس یکی از با کیفیت ترین هود های موجود در بازار است که در دو نوع ساده و لبه استیل تولید شده است...
2,256,000 تومان
هود کن مدل پانیذهود کن مدل پانیذ از محصولات بسیار خوب شرکت کن است. این هود به صورت مورب تولید شده و در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب تر از بازار به فروش می رسد. موتور هود پانیذ توربو با تکنولوژی ایتالیا است. با استفاده از موتور توربو قدرت..
3,464,000 تومان
هود کن مدل پانیساهود کن مدل پانیسا یکی از محصولات بسیار خوب شرکت کن در دسته هود مورب است. در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه  می توانید این هود را با قیمت مناسب تر از بازار خریداری کنید. هود پانیسا موتور توربوی قوی با تکنولوژی ایتالیا دارد. استافده از این موت..
3,003,000 تومان
هود کن مدل پرنساهود کن مدل پرنسا، هود مورب شرکت کن است که در سایز ۹۰ سانتی متر تولید می شود. قیمت هود کن در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه بسیار مناسب تر از بازار است. این هود با موتور توربو تولید شده توسط تکنولوژی ایتالیا ساخته شده است. استفاده از موتور توربو در افزایش قدرت و کاهش ..
3,003,000 تومان
هود کن مدل کاریناهود کن مدل کارینا از محصولات جدید و پرفروش  شرکت کن است. این هود را می توانید با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه کنید. هود کارینا با سایز 90 سانتیمتر و نمای شیشه مشکی از جنس سکوریت تولید می شود. در قسمت بالای شیشه این هود یک نوا..
2,603,000 تومان
نمايش 1 تا 24 از 27 (2 صفحه)