منو
Your Cart

هود کلایبرگ

هود کلایبرگ:

هود مخفی کلایبرگ مدل H230 Gold هود مخفی کلایبرگ مدل H230 Gold بدنه استیل به رنگ طلایی دارد، این هود دارای موتور توربو فلزی 2 سر شفت می باشد. موتور هود کلایبرگ از نوع ۳ دور است. هود مخفی H230 به فیلتر آلومینیومی مگنتی مجهز است؛ این هود دارای ۴ لامپ SMD می باشد. قدرت مکش هود ..
2,132,000 تومان
هود اشپزخانه
ناموجود
محصول هود اشپزخانه مدل SCARLETT از شرکت CLAYBERG - یک هود آشپزخانه است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت CLAYBERG تولید کننده هود آشپزخانه اقدام به تولید هود اشپزخانه مدل SCARLETT کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قی..
0 تومان
هود اشپزخانه
ناموجود
محصول هود اشپزخانه مدل FENNELLA از شرکت CLAYBERG - یک هود آشپزخانه است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت CLAYBERG تولید کننده هود آشپزخانه اقدام به تولید هود اشپزخانه مدل FENNELLA کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قی..
0 تومان
هود اشپزخانه
ناموجود
محصول هود اشپزخانه مدل SIENNA از شرکت CLAYBERG - یک هود آشپزخانه است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت CLAYBERG تولید کننده هود آشپزخانه اقدام به تولید هود اشپزخانه مدل SIENNA کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت م..
0 تومان
هود اشپزخانه
ناموجود
محصول هود اشپزخانه مدل STELLA-جک دار از شرکت CLAYBERG - یک هود آشپزخانه است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت CLAYBERG تولید کننده هود آشپزخانه اقدام به تولید هود اشپزخانه مدل STELLA-جک دار کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول..
0 تومان
هود اشپزخانه
ناموجود
محصول هود اشپزخانه مدل VICTOR از شرکت CLAYBERG - یک هود آشپزخانه است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت CLAYBERG تولید کننده هود آشپزخانه اقدام به تولید هود اشپزخانه مدل VICTOR کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت م..
0 تومان
هود اشپزخانه
ناموجود
محصول هود اشپزخانه مدل HAMMOND از شرکت CLAYBERG - یک هود آشپزخانه است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت CLAYBERG تولید کننده هود آشپزخانه اقدام به تولید هود اشپزخانه مدل HAMMOND کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت..
0 تومان
هود اشپزخانه
ناموجود
محصول هود اشپزخانه مدل GEMMA از شرکت CLAYBERG - یک هود آشپزخانه است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت CLAYBERG تولید کننده هود آشپزخانه اقدام به تولید هود اشپزخانه مدل GEMMA کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت منا..
0 تومان
هود اشپزخانه
ناموجود
محصول هود اشپزخانه مدل MYSTERY از شرکت CLAYBERG - یک هود آشپزخانه است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت CLAYBERG تولید کننده هود آشپزخانه اقدام به تولید هود اشپزخانه مدل MYSTERY کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت..
0 تومان
هود اشپزخانه
ناموجود
محصول هود اشپزخانه مدل VICTORIA از شرکت CLAYBERG - یک هود آشپزخانه است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت CLAYBERG تولید کننده هود آشپزخانه اقدام به تولید هود اشپزخانه مدل VICTORIA کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قی..
0 تومان
نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)