منو
Your Cart

انواع هود عرض ۹۰ سانتی متر کن (تضمین بهترین قیمت) بالاترین تخفیف ویژه در نمایندگی

هود کن مدل ۱۴۲۰ استیلهود شومینه ای شرکت کن یک مدل زیبا و ساده با نام هود کن مدل ۱۴۲۰ استیل دارد. شما می توانید این کالا را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه کنید. قدرت مکش  ۷۰۰ متر مکعب در ساعت  این هود  قادر است به خوبی مکش هوا را انجام د..
2,923,000 تومان
هود کن مدل ۱۴۳۰ استیلهود شومینه ای مدل ۱۴۳۰ محصول شرکت کن است. شما می توانید این هود را با  قیمتی مناسب تر از بازار در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه خریداری کنید.  همچنین در این فیلم خواهید توانست امکانات و تصاویر این هود را ببینید.قدرت مکش هو..
3,160,000 تومان
هود کن مدل ۱۴۴۰ استیل ۹۰یکی از مدل های هود مخفی شرکت کن هود کن مدل ۱۴۴۰ استیل است. این محصول در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به فروش می رسد. قدرت مکش هود مدل ۱۴۴۰  هفتصد متر مکعب است و در دو رنگ استیل و استیل تولید می شود. رنگ استیل این هود در سای..
2,016,000 تومان
هود کن مدل ۱۴۴۰ مشکی ۹۰یکی از مدل های هود مخفی شرکت کن هود کن مدل ۱۴۴۰ مشکی است. این محصول در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به فروش می رسد. قدرت مکش هود مدل ۱۴۴۰  هفتصد متر مکعب است و در دو رنگ مشکی و استیل تولید می شود. رنگ مشکی این هود در سایز ۶۰..
1,864,000 تومان
هود مخفی کن مدل ۱۴۵۰ مشکی ۹۰ سانتیکی از مدل های هود مخفی شرکت کن هود کن مدل ۱۴۵۰  سایز ۹۰ سانت مشکی است. این محصول در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به فروش می رسد. قدرت مکش هود مدل ۱۴۵۰  حدود ۷۰۰ متر مکعب است و در دو رنگ مشکی و استیل تولید می شود. ..
2,016,000 تومان
هود کن مدل ۱۴۷۰ مشکیهود کن مدل ۱۴۷۰ مشکی در دسته هود شومینه ای شرکت کن قرار دارد. در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مدل های مختلف هود کن را با قیمتی مناسب تر از بازار خریداری کنید. در این فیلم به معرفی امکانات و تصاویر این هود پرداخته ایم.هود ۱۴۷۰ در سایز ۹۰ سانتی متر و سه ..
2,332,000 تومان
هود کن مدل ۱۴۷۰ تیتانیومهود کن مدل ۱۴۷۰ تیتانیوم نیز مدلی دیگر از هود شومینه ای شرکت کن است. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مدل های مختلف هود کن را با قیمتی مناسب تر از بازار به فروش می رساند.هود ۱۴۷۰ در سایز ۹۰ و سه رنگ مشکی، سفید، مشکی - تیتانیوم تولید می ش..
2,714,000 تومان
هود کن مدل ۱۴۷۰ سفیدهود کن مدل ۱۴۷۰ سفید مدل ساده و زیبای دیگری از هود شومینه ای شرکت کن است. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه این هود و سایر مدل های هود کن را با قیمتی مناسب تر از بازار ارائه می دهد.هود ۱۴۷۰ سه رنگ مشکی، سفید، مشکی - سفید و سایز ۹۰ سانتی متر تولید ..
2,455,000 تومان
هود کن مدل ۱۵۲۰ هود کن مدل ۱۵۲۰  یکی دیگر از مدل های زیبای هود مورب  شرکت کن است. این فیلم توسط فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه شده است. برای آشنایی با امکانات هود می توانید فیلم زیر را مشاهده نمایید.هود ۱۵۲۰ با قدرت مکش ۷۰۰ متر مکعب به خوبی عمل تهوی..
2,656,000 تومان
هود کن مدل Amor هود کن مدل Amor  یکی از مدل های متفاوت هود مورب  شرکت کن است. در این فیلم که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه شده است به معرفی امکانات این هود پرداخته ایم. این هود با قدرت مکش ۷۰۰ متر مکعب یکی از انواع هود کم صدا و پرقدرت کن است. ظاهر ج..
2,534,000 تومان
هود کن مدل آریل هود کن مدل آریل  یکی از مدل های زیبای هود مورب  شرکت کن است. در فیلم زیر که در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه شده است به معرفی امکانات  هود آریل پرداخته ایم. با قدرت مکش ۷۰۰ متر مکعب یکی از مدل های هود کم صدا و پرقدرت کن است. ظاهر ج..
2,714,000 تومان
هود کن مدل اطلس هود کن مدل اطلس  مدل زیبای هود مورب از شرکت کن است. در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه می توانید این هود را با قیمتی بسیار مناسب تهیه کنید.  باتوجه به اینکه این هود از موتور توربو استفاده می کند  قدرت مکش ۷۰۰ متر مکعب دارد و بسی..
2,030,000 تومان
هود کن مدل اونیکس رفلکس هود کن مدل اونیکس رفلکس هود مورب شرکت کن است که به دلیل رفلکس بودن نمای زیبایی دارد. در این فیلم فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه  به بررسی  امکانات این هود پرداخته است. هود اونیکس رفلکس  ۷۰۰ متر مکعب قدرت مکش دارد، علاوه بر قدرت خ..
2,210,000 تومان
هود کن مدل اونیکس هود کن مدل اونیکس  مدل زیبایی از شرکت کن است. فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه در فیلم زیر به معرفی امکانات این هود پرداخته است. هود اونیکس قدرت مکش ۷۰۰ متر مکعب در ساعت دارد، هود بدون صدا و با قدرت بسیار خوب است. ظاهر این هود ساده می باشد و ..
2,116,000 تومان
هود کن مدل تاچ مشکیدر فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه می توانید هود کن مدل تاچ مشکی را با مناسب ترین قیمت بازار تهیه کنید. این هود جزء مدل های شومینه ای شرکت کن است. ظاهر زیبا و متفاوتی دارد. در دو رنگ مشکی استیل و تیتانیوم تولید می شود.قدرت مکش ۷۰۰ متر مکعب در ساعت دارد. هو..
2,181,000 تومان
هود کن مدل تایتان هود کن مدل تایتان نیز مدلی زیباست که در دسته هود مورب شرکت کن قرار می گیرد. برای خرید این هود با قیمت مناسب می توانید به فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مراجعه کنید. هود تایتان  ۷۰۰ متر مکعب قدرت مکش دارد، صدای بسیار کمی تولید می کند. این هود در ..
2,714,000 تومان
هود کن مدل مارس هود کن مدل مارس یکی از مدل های ساده، زیبا و رنگ مشکی هود مورب شرکت کن است.  این هود را می توانید با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه تهیه کنید.قدرت مکش هود مارس ۷۰۰ متر مکعب است و صدای کمی دارد. سایز این هود نیز ۹۰ سانتی..
1,864,000 تومان
هود کن مدل پادنا سایز ۹۰هود کن مدل پادنا سایز 90  مکش هوای نامطبوع را با استفاده از موتور توربو با تکنولوژی ایتالیا و‌ فیلتر آلومینیومی انجام می دهد. این هود را می توانید در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب خریداری نمایید. هود پادنا از محصولات هود مور..
2,484,000 تومان
هود کن مدل پادنا سفیدهود کن مدل پادنا سفید دارای موتور توربو با تکنولوژی ایتالیا،‌کنترل از راه دور،‌ فیلتر آلومینیومی است. این هود در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به فروش می رسد. هود مورب پادنا محصول شرکت کن است. توان بالایی برای ته..
2,534,000 تومان
هود کن مدل پاردیک سفیدهود کن مدل پاردیک تولید شده در شرکت کن است. این هود مورب در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمتی بسیار مناسب به فروش می رسد. موتور هود پاردیک از نوع توربو با تکنولوژی ایتالیا ساخته شده است. استفاده از موتور توربو قدرت مکش هود را افزایش می دهد و باع..
2,865,000 تومان
هود کن مدل پاردیک مشکیهود کن مدل پاردیک مشکی در شرکت کن تولید شده است. این هود  را می توانید در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه با قیمتی بسیار مناسب خریداری کنید. موتور این هود توربو با تکنولوژی ایتالیا است و استفاده از این موتور باعث می شود قدرت مکش هود افزا..
2,498,000 تومان
هود کن مدل پاردیک پلاسهود کن مدل پاردیک پلاس یکی از محصولات بسیار خوب شرکت کن است.در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه هود پاردیک پلاس را می توانید با قیمتی بسیار مناسب خریداری نمایید. هود پاردیک پلاس به سنسور دود و دما مجهز می باشد. این ویژگی باعث می شود هود به صورت هوش..
2,404,000 تومان
هود کن مدل پارمیدا زه بژامکانات و  خصوصیات هود کن مدل پارمیدا زه بژ را در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه مورد نقد و بررسی قرار داده ایم. هود مورب پارمیدا در دو نوع زه طلایی و بژ در فروشگاه نقشینه با قیمت مناسب عرضه می شود. سایز هود پارمیدا ۹۰ سانتی متر است و جنس آن شی..
2,736,000 تومان
هود کن مدل پارمیدا زه طلاییبا معرفی امکانات و بررسی خصوصیات هود کن مدل پارمیدا زه طلایی در فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه مدنی نقشینه همراه ما باشید. هود پارمیدا در دو نوع زه طلایی و زه بژ تولید می شود. در این بخش امکانات و تصاویر مدل طلایی این هود را بررسی خواهیم کرد. برای خرید  و مشاهده ..
2,736,000 تومان
نمايش 1 تا 24 از 31 (2 صفحه)