منو
Your Cart

چینی بهداشتی مروارید

شرکت چینی آلات بهداشتی مروارید تولید کننده انواع مختلف روشویی با پایه ، روشویی نیم پایه سرخود ، توالت زمینی ، توالت فرنگی یک تکه ، توالت فرنگی دو تکه ، سرشویی ، روسنگی ، زیر سنگی ، روکابینتی و والهنگ می باشد . محصولات شرکت مروارید از کیفیت بالایی برخوردار می باشد و از انواع مختلفی در طراحی و قیمت برخوردار می باشد . فروشگاه مدنی نقشینه عرضه کننده محصولات شرکت مروارید می باشد که شما میتوانید این محصولات را با قیمت مناسب و تخفیف های ویژه خریداری نمایید


ویژگی محصولات شرکت چینی آلات مروارید در یک نگاه :

  • دارای استاندارد ملی ایران
  • دارای استاندارد CE اروپا
  • دارای گواهینامه ایزو 9001
  • تولید کشور ایران
  • طراحی های زیبا و متنوع


شما میتوانید در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد محصولات شرکت مروارید با شماره تلفن های دفتر مدنی نقشینه که در قسمت تماس با ما ذکر شده تماس حاصل فرمایید .

- توالت فرنگی مروارید مدل تانیا از محصولات شرکت چینی آلات مروارید در زمینه تولید توالت فرنگی ، توالت فرنگی موندیال می باشد که در دو نوع درجه یک ، دو در فروشگاه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به شما عرضه می گردد . این محصول دارای طراحی زیبا و استحکام بالا می باشد . شرکت چینی مروارید ..
2,204,000 تومان
- توالت فرنگی مروارید مدل دلتا از محصولات شرکت چینی آلات مروارید در زمینه تولید توالت فرنگی ، توالت فرنگی دلتا می باشد که در سه نوع درجه یک ، دو و سه در فروشگاه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به شما عرضه می گردد . این محصول دارای طراحی زیبا و استحکام بالا می باشد . شرکت چینی مروارید توانسته ب..
0 تومان
- توالت فرنگی مروارید مدل دیاموند از محصولات شرکت چینی آلات مروارید در زمینه تولید توالت فرنگی ، توالت فرنگی دیاموند می باشد که در سه نوع درجه یک ، دو و سه در فروشگاه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به شما عرضه می گردد . این محصول دارای طراحی زیبا و استحکام بالا می باشد . شرکت چینی م..
2,246,000 تومان
- توالت فرنگی مروارید مدل والهنگ سیلویا از محصولات شرکت چینی آلات مروارید در زمینه تولید توالت فرنگی والهنگ ، توالت فرنگی والهنگ سیلویا می باشد که در سه نوع درجه یک ، دو و سه در فروشگاه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به شما عرضه می گردد . این محصول دارای طراحی زیبا و استحکام بالا می باشد..
1,957,000 تومان
- توالت فرنگی مروارید مدل والهنگ کاتیا از محصولات شرکت چینی آلات مروارید در زمینه تولید توالت فرنگی والهنگ ، توالت فرنگی والهنگ کاتیا می باشد که در سه نوع درجه یک ، دو و سه در فروشگاه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به شما عرضه می گردد . این محصول دارای طراحی زیبا و استحکام بالا می باشد ...
2,118,000 تومان
- توالت فرنگی مروارید مدل ویستا از محصولات شرکت چینی آلات مروارید در زمینه تولید توالت فرنگی ، توالت فرنگی ویستا می باشد که در سه نوع درجه یک ، دو و سه در فروشگاه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به شما عرضه می گردد . این محصول دارای طراحی زیبا و استحکام بالا می باشد . شرکت چینی مروار..
3,596,000 تومان
- توالت فرنگی مروارید مدل یاریس از محصولات شرکت چینی آلات مروارید در زمینه تولید توالت فرنگی ، توالت فرنگی یاریس می باشد که در سه نوع درجه یک ، دو و سه در فروشگاه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به شما عرضه می گردد . این محصول دارای طراحی زیبا و استحکام بالا می باشد . شرکت چینی مروار..
2,395,000 تومان
توالت فرنگی کرد مدل لوییزا چینی بهداشتی با کیفیت در گذر زمان دچار تغییر در رنگ و ظاهر نمی گردد. نوع چینی بهداشتی به کار رفته در سرویس بهداشتی و حمام به جهت بهداشت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. از موارد پر کاربرد چینی بهداشتی می توان توالت فرنگی ، توالت وال هنگ ، بیده شور ، توالت ایرانی ..
1,551,000 تومان
توالت فرنگی مروارید مدل الگانت
ناموجود
- توالت فرنگی مروارید مدل الگانت از محصولات شرکت چینی آلات مروارید در زمینه تولید توالت فرنگی ، توالت فرنگی الگانت می باشد که در دو نوع درجه یک ، دو  در فروشگاه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به شما عرضه می گردد . این محصول دارای طراحی زیبا و استحکام بالا می باشد . شرکت چی..
565,000 تومان
توالت فرنگی مروارید مدل رومینا
ناموجود
- توالت فرنگی مروارید مدل رومینا از محصولات شرکت چینی آلات مروارید در زمینه تولید توالت فرنگی ، توالت فرنگی رومینا می باشد که در سه نوع درجه یک ، دو و سه در فروشگاه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به شما عرضه می گردد . این محصول دارای طراحی زیبا و استحکام بالا می باشد . شرکت چین..
2,934,000 تومان
توالت فرنگی مروارید مدل سیلویا طبی
ناموجود
- توالت فرنگی مروارید مدل سیلویا طبی از محصولات شرکت چینی آلات مروارید در زمینه تولید توالت فرنگی ، توالت فرنگی سیلویا طبی می باشد که در سه نوع درجه یک ، دو و سه در فروشگاه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به شما عرضه می گردد . این محصول دارای طراحی زیبا و استحکام بالا می باشد . شرکت ..
681,000 تومان
توالت فرنگی مروارید مدل موندیال توالت فرنگی مروارید مدل موندیال
ناموجود
- توالت فرنگی مروارید مدل موندیال از محصولات شرکت چینی آلات مروارید در زمینه تولید توالت فرنگی ، توالت فرنگی موندیال می باشد که در سه نوع درجه یک ، دو و سه در فروشگاه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به شما عرضه می گردد . این محصول دارای طراحی زیبا و استحکام بالا می باشد . شرکت چ..
1,851,000 تومان
توالت فرنگی مروارید مدل مگا
ناموجود
- توالت فرنگی مروارید مدل مگا از محصولات شرکت چینی آلات مروارید در زمینه تولید توالت فرنگی ، توالت فرنگی مگا می باشد که در سه نوع درجه یک ، دو و سه در فروشگاه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به شما عرضه می گردد . این محصول دارای طراحی زیبا و استحکام بالا می باشد . شرکت چینی مروارید توانست..
2,372,000 تومان
توالت فرنگی مروارید مدل والنتیا توالت فرنگی مروارید مدل والنتیا
ناموجود
- توالت فرنگی مروارید مدل والنتیا از محصولات شرکت چینی آلات مروارید در زمینه تولید توالت فرنگی ، توالت فرنگی والنتیا می باشد که در سه نوع درجه یک ، دو و سه در فروشگاه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به شما عرضه می گردد . این محصول دارای طراحی زیبا و استحکام بالا می باشد . شرکت چینی م..
2,141,000 تومان
توالت فرنگی مروارید مدل ورونا توالت فرنگی مروارید مدل ورونا
ناموجود
- توالت فرنگی مروارید مدل ورونا از محصولات شرکت چینی آلات مروارید در زمینه تولید توالت فرنگی ، توالت فرنگی ورونا می باشد که در سه نوع درجه یک ، دو و سه در فروشگاه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به شما عرضه می گردد . این محصول دارای طراحی زیبا و استحکام بالا می باشد . شرکت چینی مروار..
1,972,000 تومان
توالت فرنگی مروارید مدل ولگا
ناموجود
- توالت فرنگی مروارید مدل ولگا از محصولات شرکت چینی آلات مروارید در زمینه تولید توالت فرنگی ، توالت فرنگی ولگا می باشد که در سه نوع درجه یک ، دو و سه در فروشگاه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به شما عرضه می گردد . این محصول دارای طراحی زیبا و استحکام بالا می باشد . شرکت چینی مروارید..
2,225,000 تومان
توالت فرنگی مروارید مدل پارمیدا توالت فرنگی مروارید مدل پارمیدا
ناموجود
- توالت فرنگی مروارید مدل پارمیدا از محصولات شرکت چینی آلات مروارید در زمینه تولید توالت فرنگی ، توالت فرنگی پارمیدا می باشد که در سه نوع درجه یک ، دو  در فروشگاه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به شما عرضه می گردد . این محصول دارای طراحی زیبا و استحکام بالا می باشد . شرکت چینی ..
495,000 تومان
توالت فرنگی مروارید مدل کاتیا توالت فرنگی مروارید مدل کاتیا
ناموجود
- توالت فرنگی مروارید مدل کاتیا از محصولات شرکت چینی آلات مروارید در زمینه تولید توالت فرنگی ، توالت فرنگی کاتیا می باشد که در سه نوع درجه یک ، دو در فروشگاه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به شما عرضه می گردد . این محصول دارای طراحی زیبا و استحکام بالا می باشد . شرکت چینی مروارید تو..
2,341,000 تومان
توالت فرنگی مروارید مدل کرون
ناموجود
- توالت فرنگی مروارید مدل کرون از محصولات شرکت چینی آلات مروارید در زمینه تولید توالت فرنگی ، توالت فرنگی کرون می باشد که در سه نوع درجه یک ، دو  در فروشگاه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به شما عرضه می گردد . این محصول دارای طراحی زیبا و استحکام بالا می باشد . شرکت چینی مروارید توانسته ..
2,291,000 تومان
نمايش 1 تا 19 از 19 (1 صفحه)