منو
Your Cart

چینی بهداشتی مروارید

شرکت چینی آلات بهداشتی مروارید تولید کننده انواع مختلف روشویی با پایه ، روشویی نیم پایه سرخود ، توالت زمینی ، توالت فرنگی یک تکه ، توالت فرنگی دو تکه ، سرشویی ، روسنگی ، زیر سنگی ، روکابینتی و والهنگ می باشد . محصولات شرکت مروارید از کیفیت بالایی برخوردار می باشد و از انواع مختلفی در طراحی و قیمت برخوردار می باشد . فروشگاه مدنی نقشینه عرضه کننده محصولات شرکت مروارید می باشد که شما میتوانید این محصولات را با قیمت مناسب و تخفیف های ویژه خریداری نمایید


ویژگی محصولات شرکت چینی آلات مروارید در یک نگاه :

  • دارای استاندارد ملی ایران
  • دارای استاندارد CE اروپا
  • دارای گواهینامه ایزو 9001
  • تولید کشور ایران
  • طراحی های زیبا و متنوع


شما میتوانید در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد محصولات شرکت مروارید با شماره تلفن های دفتر مدنی نقشینه که در قسمت تماس با ما ذکر شده تماس حاصل فرمایید .

Brand: مروارید مدل: توالت فرنگی مروارید مدل الگانت
- توالت فرنگی مروارید مدل الگانتاز محصولات شرکت چینی آلات مروارید در زمینه تولید توالت فرنگی ، توالت فرنگی الگانت می باشد که در دو نوع درجه یک ، دو  در فروشگاه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به شما عرضه می گردد . این محصول دارای طراحی زیبا و استحکام بالا می باشد . شرکت چینی مروار..
1,183,840 تومان 1,057,000 تومان
Brand: مروارید مدل: توالت فرنگی مروارید مدل تانیا
- توالت فرنگی مروارید مدل تانیااز محصولات شرکت چینی آلات مروارید در زمینه تولید توالت فرنگی ، توالت فرنگی موندیال می باشد که در دو نوع درجه یک ، دو در فروشگاه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به شما عرضه می گردد . این محصول دارای طراحی زیبا و استحکام بالا می باشد . شرکت چینی مروارید توانسته ..
1,386,560 تومان 1,238,000 تومان
Brand: مروارید مدل: توالت فرنگی مروارید مدل دلتا
- توالت فرنگی مروارید مدل دلتااز محصولات شرکت چینی آلات مروارید در زمینه تولید توالت فرنگی ، توالت فرنگی دلتا می باشد که در سه نوع درجه یک ، دو و سه در فروشگاه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به شما عرضه می گردد . این محصول دارای طراحی زیبا و استحکام بالا می باشد . شرکت چینی مروارید توانسته با تکیه ب..
0 تومان
Brand: مروارید مدل: توالت فرنگی مروارید مدل دیاموند
- توالت فرنگی مروارید مدل دیامونداز محصولات شرکت چینی آلات مروارید در زمینه تولید توالت فرنگی ، توالت فرنگی دیاموند می باشد که در سه نوع درجه یک ، دو و سه در فروشگاه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به شما عرضه می گردد . این محصول دارای طراحی زیبا و استحکام بالا می باشد . شرکت چینی مروارید ت..
1,349,600 تومان 1,205,000 تومان
Brand: مروارید مدل: توالت فرنگی مروارید مدل رومینا
- توالت فرنگی مروارید مدل رومینااز محصولات شرکت چینی آلات مروارید در زمینه تولید توالت فرنگی ، توالت فرنگی رومینا می باشد که در سه نوع درجه یک ، دو و سه در فروشگاه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به شما عرضه می گردد . این محصول دارای طراحی زیبا و استحکام بالا می باشد . شرکت چینی مرواری..
1,413,440 تومان 1,262,000 تومان
Brand: مروارید مدل: توالت فرنگی مروارید مدل سیلویا طبی
- توالت فرنگی مروارید مدل سیلویا طبیاز محصولات شرکت چینی آلات مروارید در زمینه تولید توالت فرنگی ، توالت فرنگی سیلویا طبی می باشد که در سه نوع درجه یک ، دو و سه در فروشگاه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به شما عرضه می گردد . این محصول دارای طراحی زیبا و استحکام بالا می باشد . شرکت چینی مرو..
2,433,536 تومان 2,172,800 تومان
Brand: مروارید مدل: توالت فرنگی مروارید مدل موندیال
- توالت فرنگی مروارید مدل موندیالاز محصولات شرکت چینی آلات مروارید در زمینه تولید توالت فرنگی ، توالت فرنگی موندیال می باشد که در سه نوع درجه یک ، دو و سه در فروشگاه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به شما عرضه می گردد . این محصول دارای طراحی زیبا و استحکام بالا می باشد . شرکت چینی مروا..
1,260,672 تومان 1,125,600 تومان
Brand: مروارید مدل: توالت فرنگی مروارید مدل مگا
- توالت فرنگی مروارید مدل مگااز محصولات شرکت چینی آلات مروارید در زمینه تولید توالت فرنگی ، توالت فرنگی مگا می باشد که در سه نوع درجه یک ، دو و سه در فروشگاه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به شما عرضه می گردد . این محصول دارای طراحی زیبا و استحکام بالا می باشد . شرکت چینی مروارید توانسته با تکی..
1,516,480 تومان 1,354,000 تومان
Brand: مروارید مدل: توالت فرنگی مروارید مدل والنتیا
- توالت فرنگی مروارید مدل والنتیااز محصولات شرکت چینی آلات مروارید در زمینه تولید توالت فرنگی ، توالت فرنگی والنتیا می باشد که در سه نوع درجه یک ، دو و سه در فروشگاه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به شما عرضه می گردد . این محصول دارای طراحی زیبا و استحکام بالا می باشد . شرکت چینی مروارید ت..
1,321,600 تومان 1,180,000 تومان
Brand: مروارید مدل: توالت فرنگی مروارید مدل والهنگ سیلویا
- توالت فرنگی مروارید مدل والهنگ سیلویااز محصولات شرکت چینی آلات مروارید در زمینه تولید توالت فرنگی والهنگ ، توالت فرنگی والهنگ سیلویا می باشد که در سه نوع درجه یک ، دو و سه در فروشگاه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به شما عرضه می گردد . این محصول دارای طراحی زیبا و استحکام بالا می باشد . شرکت ..
1,330,560 تومان 1,188,000 تومان
Brand: مروارید مدل: توالت فرنگی مروارید مدل والهنگ کاتیا
- توالت فرنگی مروارید مدل والهنگ کاتیااز محصولات شرکت چینی آلات مروارید در زمینه تولید توالت فرنگی والهنگ ، توالت فرنگی والهنگ کاتیا می باشد که در سه نوع درجه یک ، دو و سه در فروشگاه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به شما عرضه می گردد . این محصول دارای طراحی زیبا و استحکام بالا می باشد . شرکت چی..
1,445,920 تومان 1,291,000 تومان
Brand: مروارید مدل: توالت فرنگی مروارید مدل ورونا
- توالت فرنگی مروارید مدل ورونااز محصولات شرکت چینی آلات مروارید در زمینه تولید توالت فرنگی ، توالت فرنگی ورونا می باشد که در سه نوع درجه یک ، دو و سه در فروشگاه مدنی نقشینه با قیمت مناسب به شما عرضه می گردد . این محصول دارای طراحی زیبا و استحکام بالا می باشد . شرکت چینی مروارید توانس..
1,273,440 تومان 1,137,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 18 (2 صفحه)