منو
Your Cart

انواع کشوی گرمکن

کشوی گرمکن

 

در آشپزخانه های مدرن امروز یکی از لوازمی که ضرورت خرید و استفاده از آن احساس می شود، کشوی گرمکن است. از کشو برای گرم ماندن غذایی که پخته اید می توان استفاده کرد.

همچنین اگر نگران کمبود وقت برای آشپزی هستید می توان غذای دو یا چند وعده را برای گرم ماندن در کشوی گرمکن قرار داد. کشو به صورت توکار در ون کابینت نصب می شود و مدل های مختلف آن در بازار موجد است.

اگر قصد خرید این وسیله را دارید بهتر است با کاربرد و انواع آن آشنا شوید.

 

انواع کشو گرمکن

 

کشوی گرمکن معمولا به دو نوع معمولی و لوکس تقسیم می شود.

کشوی گرمکن معمولی:

این نوع از کشو را در مدل هایی از اجاق گاز شاید دیده باشید. در بعضی از انواع اجاق گاز یک کشوی کوچک در قسمت پایین اجاق گاز قرار دارد که برای گرم ماندن غذا از آن استفاده می شود. این کشو به گرم کن معمولی معروف است.

مشکل گرم کن معمولی این است که دمای آن قابل تنظیم نمی باشد.

 

کشوی گرمکن لوکس:

مدل های جدید کشو گرمکن تولید شده برای طراحی های جدید آشپزخانه بسیار مناسب است، این کشو انعطاف زیادی داشته و می توان دمای متفاوتی را برای آن تنظیم نمود.

 

کاربرد کشوی گرم کن چیست؟

شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که کاربرد اصلی کشوی گرمکن چیست؟ و چرا باید آن را تهیه کنیم؟

ویژگی اصلی این کشو گرم نگه داشتن غذا می باشد.

به طور معمول مدل های مختلف تولید شده توسط شرکت های سازنده تفاوت هایی دارند که این تفاوت ها کاربرد کشو را تغییر می دهد.

 

امکانات کشو گرمکن

برخی از امکانات قابل توجه کشوی گرمکن به شرح زیر می باشد.

  1. صفحه تمام لمسی
  2. تنظیم دمای پخت
  3. گرم کردن چند منظوره
  4. آرام پز

 

صفحه تمام لمسی:

برای کنترل تنظیمات این کشو می توانید از کنترل پنل لمسی آن استفاده نمایید.

 

تنظیم دمای پخت:

با استفاده از این ویژگی می توانید به راحتی دمای مورد نظر برای گرم ماندن غذا را انتخاب نمایید. میزان حرارتی که برای گرم کردن غذا تعیین می کنید به نوع غذا و حجم آن بستگی دارد.

 

گرم کردن چند منظوره:

هنگام خرید کشوی گرمکن به این نکته توجه کنید که آیا می توان از آن برای گرم کردن چند نوع غذای مختلف استفاده نمود یا خیر؟

 

آرام پز:

برخی از انواع کشو گرمکن این قابلیت را دارند که بتوانید برای پخت آرام غذا از آن استفاده نمایید.

 

برای خرید کشوی گرمکن چه نکاتی مهم است؟

با دانستن موارد زیر پیش از اقدام به خرید برای کشوی گرمکن می توانید خرید مناسبی داشته باشید:

اندازه کشو گرمکن:

برای خرید هرکدام از لوازم مورد نیاز زندگی، ابعاد آن یکی از مهمترین فاکتورهای خرید است. اندازه کشوی گرمکن تنوع زیادی دارد که شما می توانید با توجه به نیاز خود مدل مناسب را انتخاب نمایید.

هنگام خرید کشوی توکار به اندازه آن توجه نمایید.

رنگ کشو:

مورد دیگری که توجه به آن لازم است دقت به نوع رنگ این محصول است، پیشنهاد می کنیم هنگام خرید کشوی گرمکن تناسب رنگ آن با اجاق گاز،‌فر توکار و کابینت آشپزخانه را در نظر بگیرید.

 

محل قرار گیری کشوی گرمکن کجاست؟

برای نصب کشوی گرمکن توجه کنید بهتر است به راحتی خود اهمیت بدهید و این موضوع را مد نظر قرار دهید که کشو را در جایی نصب کنید که بتوانید به راحتی غذا را داخل آن قرار دهید. بهترین مکان پیشنهادی ما به شما برای نصب کشو زیر فر توکار یا اجاق گاز است.

 

قیمت کشوی گرمکن 

قیمت کشو گرم کن با توجه به برند تولید کننده، امکانات و ابعاد آن متفاوت است. برای اطلاع از قیمت به روز انواع کشو گرمکن با ما تماس بگیرید:

 

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۳

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۴

کشوی گرمکن توکار مسترپلاس مدل W01: Telescopic slide-out and Push/Pull Door : کشوی گرمکن دارای ریل تلسکوپی و درب شیشه ای فشاری جهت باز و بسته شدن نرم و روان می باشد. Hot Air Ciculation for warming Dishes : کشوگرمکن توکار مسترپلاس مدل W01 دارای سیستم گردش هوای گرم جهت گرم کردن ظروف می..
11,405,000 تومان
کشوی گرمکن توکار مسترپلاس مدل W02: Telescopic slide-out and Push/Pull Door : کشوی گرمکن دارای ریل تلسکوپی و درب شیشه ای فشاری جهت باز و بسته شدن نرم و روان می باشد. Hot Air Ciculation for warming Dishes : کشوگرمکن توکار مسترپلاس مدل W02 دارای سیستم گردش هوای گرم جهت گرم کردن ظروف می..
11,405,000 تومان
کشوی گرمکن توکار مسترپلاس مدل W03: از کاربردهای کشوی گرمکن می‌توان به مواردی چون عمل آوردن انواع خمیر، تهیه ماست، ذوب کردن شکلات، پخت مواد غذایی با حرارت ملایم، یخ زدایی و گرم کردن ظروف اشاره نمود.مشخصات محصول:ابعاد محصول : ۱۳.۲*۵۵.۵*۵۹.۵ سانتیمتر ۴۰۰ وات درب فشاری ر..
12,258,000 تومان
کشوی گرمکن توکار مسترپلاس مدل W04: از کاربردهای کشوی گرمکن می‌توان به مواردی چون عمل آوردن انواع خمیر، تهیه ماست، ذوب کردن شکلات، پخت مواد غذایی با حرارت ملایم، یخ زدایی و گرم کردن ظروف اشاره نمود.مشخصات محصول:ابعاد محصول : ۱۳.۲*۵۵.۵*۵۹.۵ سانتیمتر ۴۰۰ وات درب فشاری ر..
12,258,000 تومان
کشوی گرمکن توکار مسترپلاس مدل W05: از کاربردهای کشوی گرمکن می‌توان به مواردی چون عمل آوردن انواع خمیر، تهیه ماست، ذوب کردن شکلات، پخت مواد غذایی با حرارت ملایم، یخ زدایی و گرم کردن ظروف اشاره نمود.مشخصات محصول:ابعاد محصول : ۱۳.۲*۵۵.۵*۵۹.۵ سانتیمتر ۴۰۰ وات درب فشاری ر..
12,962,000 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)