منو
Your Cart

اجاق گاز استیل البرز ☀️ خرید با بهترین قیمت ✔️

گاز استیل البرز

اجاق گازهای استیل البرز از تولیدات شرکت بزرگ استیل البرز می باشند. این برند انواع گازهای رومیزی استیل، رومیزی شیشه ای و گازهای رومیزی شیشه ای با فریم استیل را در بازار عرضه کرده است.

شرکت استیل البرز علاوه بر گارانتی محصولات خود به لحاظ کیفی، تلاش کرده است که همواره قیمت مناسب را هم برای خریداران تضمین کند.

این شرکت دارای گواهینامه  ISO9001 وISO2000 می باشد و همچنین اعتبار دهنده مهمی همچون Sinsert ایتالیا و Ukas انگلستان این گواهینامه را تایید کرده اند.

تمام اجاق گازهای استیل البرز دارای 24 ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند.

 

انواع گاز استیل البرز

شرکت استیل البرز در تولید اجاق گاز از فناوری روز دنیا استفاده کرده است. کلیه گازهای این مجموعه دارای طراحی به روز و مدرن می باشند.

گازهای استیل البرز در دو دسته بندی کلی گاز رومیزی استیل و گاز رومیزی شیشه ای قرار می گیرند. لازم به ذکر است که در تولید محصولات این مجموعه از دو نوع کیفیت قطعات (ایرانی و ایتالیایی) استفاده شده است.

برنرهای کار شده بر روی اجاق های ایتالیایی از دو برند مطرح ایتالیا SABAF و DEFENDI انتخاب شده است.

یک ویژگی متمایز گاز رومیزی استیل البرز استفاده از سر شعله سرآشپز (Chef) است. این فناوری به طور انحصاری توسط برند استیل البرز در محصولات اجاق گاز ارائه شده است.

انواع سر شعله در اجاق گازهای استیل البرز:

 • سر شعله دوال (Dual)

       سر شعله دوال از ۲ ژیگلور استفاده می کند. توان حرارتی بیشتر و مصرف انرژی کمتری دارد. در دو حالت کاملا روشن یا فقط روشن بودن شعله وسط با استفاده از

       یک ولوم عمل می کند.

 • سر شلعه WOK

       سر شعله وک با توان حرارتی تا 4KW در واقع بزرگترین و قدرتمندترین شعله اجاق گاز محسوب می گردد.

 • سر شعله شف (Chef)

       سر شعله شف توان حرارتی بالا دارد. شعله به طور همزمان از داخل و خارج مشعل شکل می گیرد. مدت زمان پخت غذا را کاهش می دهد.

 

اجاق گاز رومیزی شیشه ای استیل البرز

گاز رومیزی شیشه ای استیل البرز در دو رنگ سفید و مشکی طراحی و تولید می شود. شیشه ای که بر روی صفحات گازهای رومیزی شیشه ای قرار می گیرد از نوع سکوریت است.

شیشه سکوریت در مقایسه با شیشه خام با ضخامت یکسان از پنج برابر مقاوت بیشتر در برابر ضربه برخوردار است.

 

 

گازهای رومیزی شیشه ای استیل البرز با دو کیفیت قطعات ایرانی و ایتالیایی در سایت مدنی نقشینه بررسی شده است. شما می توانید با مطالعه ویژگی هایی که در صفحه هر محصول آمده، گاز مورد نظر خود را انتخاب کنید.

ویژگی های مشترک گاز رومیزی شیشه ای ایرانی و ایتالیایی استیل البرز:

 • مشعل اصلی اجاق گاز دارای سه حلقه آتش
 • استفاده از شیشه سکوریت شده بر روی صفحه گاز
 • دارای ناب دو جزئی براق (و مات در بعضی مدل ها)
 • دارای محافظ صفحه چدنی با لعاب مات

 

گاز رومیزی شیشه ای استیل البرز

 

اجاق گاز رومیزی استیل استیل البرز

گاز رومیزی استیل استیل البرز با دو کیفیت قطعات ایرانی و ایتالیایی تولید و در بازار عرضه می شود. در گازهای استیل البرز با کیفیت قطعات ایتالیایی ترموکوپل های Top Time استفاده شده است.

استفاده از این ترموکوپل ها باعث می شود که شعله اجاق گاز در کمتر از یک ثانیه روشن شود.

سر شعله های High Efficiency ایتالیایی کار شده بر روی این اجاق ها راندمان حرارتی را تا 60% افزایش داده است. جای قرارگیری ولوم ها در مدل های مختلف به دو صورت تخت و شیب دار طراحی شده است.

در بعضی از مدل ها قابلیت انتخاب قرارگیری شعله پلوپز در سمت راست یا چپ صفحه گاز وجود دارد.

 

 

ویژگی های مشترک گاز رومیزی استیل ایرانی و ایتالیایی استیل البرز:

 • مشعل اصلی اجاق گاز دارای سه حلقه آتش
 • جنس صفحه از استنلس استیل 18/8
 • دارای پن ساپورت چدنی با لعاب مات
 • دارای ناب دو جزئی مات

 

گاز رومیزی استیل استیل البرز

 

به روزترین لیست قیمت گاز استیل البرز را از کجا می توان پرسید؟

محصولات استیل البرز را در سایت مدنی نقشینه با بهترین قیمت و با تخفیفات ویژه می توانید خریداری کنید. همواره به روز ترین لیست قیمت ها در این سایت قابل دسترسی می باشند. برای اطلاع از قیمت و همچنین مشاوره تخصصی محصول با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید.

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۳

۰۲۱۲۲۳۳۷۷۵۴

 

خرید آنلاین گاز استیل البرز به چه صورت می باشد؟

برای خرید آنلاین گازهای رومیزی استیل البرز می توانید در سایت مدنی نقشینه به راحتی گاز مورد نظر خود را انتخاب کنید. کافی است که با ارسال پیام به شماره واتساپ زیر محصول دلخواه خود را سفارش دهید تا برای شما ارسال شود.

09025182933

اجاق گاز استیل البرز G1301 از شرکت استیل البرز یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید با تخفیف ویژه خریداری کنید. شرکت استیل البرز تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز استیل البرز G1301 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی..
2,683,000 تومان
محصول اجاق گاز استیل البرز G2302 مدل G2302 از شرکت استیل البرز - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت استیل البرز تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز استیل البرز G2302 مدل G2302 کرده است که با توجه به امکاناتی که..
3,331,000 تومان
محصول اجاق گاز استیل البرز  مدل G2303 از شرکت استیل البرز - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت استیل البرز تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز استیل البرز G2303 مدل G2303 کرده است که با توجه به امکاناتی که..
0 تومان
محصول اجاق گاز استیل البرز  مدل G3501 از شرکت استیل البرز - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت استیل البرز تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز استیل البرز مدل G3501 کرده است که با توجه به امکاناتی که این م..
4,882,000 تومان
محصول اجاق گاز استیل البرز مدل G4601 از شرکت استیل البرز - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت استیل البرز تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز استیل البرز  مدل G4601 کرده است که با توجه به امکاناتی که این م..
0 تومان
محصول اجاق گاز استیل البرز  مدل G5703 از شرکت استیل البرز - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت استیل البرز تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز استیل البرز  مدل G5703 کرده است که با توجه به امکاناتی که..
6,934,000 تومان
محصول اجاق گاز استیل البرز مدل G5901/S از شرکت استیل البرز - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت استیل البرز تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز استیل البرز  مدل G5901/S کرده است که با توجه به امکاناتی که ا..
7,948,000 تومان
محصول اجاق گاز استیل البرز مدل G 5904/S از شرکت استیل البرز ، یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت استیل البرز تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز استیل البرز  مدل G 5904/S کرده است که با توجه به ا..
7,764,000 تومان
محصول اجاق گاز استیل البرز  مدل G5905 از شرکت استیل البرز - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت استیل البرز تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز استیل البرز مدل G5905 کرده است که با توجه به امکاناتی که این م..
6,750,000 تومان
محصول اجاق گاز استیل البرز G5907 از شرکت استیل البرز - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت استیل البرز تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز استیل البرز G5907 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قی..
7,334,000 تومان
محصول اجاق گاز استیل البرز  مدل S4603 از شرکت استیل البرز - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت استیل البرز تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز استیل البرز  مدل S4603 کرده است که با توجه به امکاناتی که..
5,634,000 تومان
محصول اجاق گاز استیل البرز مدل S5901 از شرکت استیل البرز - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت استیل البرز تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز استیل البرز مدل S5901 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول د..
7,363,000 تومان
محصول اجاق گاز استیل البرز S5907 از شرکت استیل البرز - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت استیل البرز تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز استیل البرز S5907 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قی..
6,574,000 تومان
محصول اجاق گاز استیل البرز مدلS6901 از شرکت استیل البرز - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت استیل البرز تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز استیل البرز مدلS6901 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دار..
7,871,000 تومان
 گاز استیل البرز مدلC 5902 محصولی از شرکت استیل البرز ، یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت استیل البرز تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید گاز استیل البرز مدلC 5902 کرده است که با توجه به امکاناتی که..
0 تومان
- اجاق  گاز استیل البرز مدل G 4602سری جدید اجاق گاز های شیشه ای استیل البرز با قطعات استاندارد و معتبر ایتالیایی در مدل های متنوع میباشد .  اجاق گاز مدل G4602 در ابعاد 64 در 52 سانتی متر عرضه میگردد . جنس بدنه ی این گاز  از شیشه سکوریت مشکی مقاوممی باشد .&n..
6,631,000 تومان
 گاز استیل البرز مدلG 5909 از شرکت استیل البرز - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت استیل البرز تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید  گاز استیل البرز مدلG 5909 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد ..
7,426,000 تومان
- اجاق گاز استیل  استیل البرز مدل G 4602Sسری جدید اجاق گاز های شیشه ای استیل البرز با قطعات استاندارد و معتبر ایتالیایی در مدل های متنوع میباشد .  اجاق گاز مدل G 4602S در ابعاد 64 در 52 سانتی متر عرضه میگردد . جنس بدنه ی این گاز  از شیشه سکوریت مقاوم م..
0 تومان
- اجاق گاز استیل  استیل البرز مدل G 5910 w سری جدید اجاق گاز های شیشه ای استیل البرز با قطعات استاندارد و معتبر ایتالیایی در مدل های متنوع میباشد .  اجاق گاز مدل G 5910 w در ابعاد 91 در 51 سانتی متر عرضه میگردد . جنس بدنه ی این گاز  از شیشه سکوریت مقاو..
7,948,000 تومان
- اجاق گاز استیل  استیل البرز مدل S2302سری جدید اجاق گاز های استیل البرز با قطعات استاندارد و معتبر ایتالیایی در مدل های متنوع میباشد .  اجاق گاز مدل S2302 در ابعاد 28 در 51 سانتی متر عرضه میگردد . جنس بدنه ی این گاز از استیل ضد خش بوده و دارای محافظ رویه از جنس چدن ..
0 تومان
 اجاق گاز استیل  استیل البرز مدل S5911سری جدید اجاق گاز های استیل البرز با قطعات استاندارد و معتبر ایتالیایی در مدل های متنوع میباشد .  اجاق گاز مدل S5911 در ابعاد 88 در 54 سانتی متر عرضه میگردد . جنس بدنه ی این گاز از استیل ضد خش بوده و دارای محافظ رویه از جنس ..
8,925,000 تومان
- اجاق گاز استیل  استیل البرز مدل S5912سری جدید اجاق گاز های استیل البرز با قطعات استاندارد و معتبر ایتالیایی در مدل های متنوع میباشد .  اجاق گاز مدل S5912 در ابعاد 88 در 51 سانتی متر عرضه میگردد . جنس بدنه ی این گاز از استیل ضد خش بوده و دارای محافظ رویه از جنس چدن ..
8,925,000 تومان
- اجاق گاز استیل  استیل البرز مدل S5913سری جدید اجاق گاز های استیل البرز با قطعات استاندارد و معتبر ایتالیایی در مدل های متنوع میباشد .  اجاق گاز مدل S5913 در ابعاد 91 در 51 سانتی متر عرضه میگردد . جنس بدنه ی این گاز از استیل ضد خش بوده و دارای محافظ رویه از جنس چدن ..
6,663,000 تومان
- اجاق گاز استیل  استیل البرز مدل S6121 سری جدید اجاق گاز های استیل البرز با قطعات استاندارد و معتبر ایتالیایی در مدل های متنوع میباشد .  اجاق گاز مدل S6121 در ابعاد 120 در 51 سانتی متر عرضه میگردد . جنس بدنه ی این گاز از استیل ضد خش بوده و دارای محافظ رویه از ج..
10,809,000 تومان
نمايش 1 تا 24 از 70 (3 صفحه)