منو
Your Cart

گاز داتیس

کارخانه بزرگ داتیس اقدام به طراحی و تولید انواع اجاق گازها صفحه ای - هود و فر توکار و سینک نمود که بالغ بر 120مدل در انواع مختلف می باشد. این کارخانه در سال 1387بصورت حرفه ای شروع به فعالیت کرد و با تلاش مهندسین و کارگران موفق به اخذ استاندارد ها و گواهینامه های داخلی و بین المللی گردید. یکی از مدل های داتیس اجاق گاز می باشد  که در طرح ها و رنگ های متفاوت تولید و به بازار عرضه می شود.برای اشنایی بیشتر شما مشتریان لینک محصولات اجاق گاز را به شرح زیر معرفی می گردد.

1-اجاق گاز استیل داتیس مدلD-S511

2-اجاق گاز شیشه ای داتیس مدلD-G508TM

گاز صفحه ای داتیس مدل DG 522 ULTRA این گاز دارای سرشعله و زیر شعله ساباف ایتالیا و دارای قطعات ساباف ایتالیا و ابعاد 52*92 سانتی متر و ابعاد برش 47.5*83.5 سانتی متر و 5 شعله با تجهیزات گازسوز و فندک الکتریکی و پلیت ستاره ای با پوشش لعابی و ولوم فلزی و شیشه سکوریت مقاوم به حر..
برای قیمت، تماس بگیرید
محصول اجاق گاز شیشه ای داتیس مدل D-G514 LED از شرکت داتیس - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز شیشه ای داتیس مدل D-G514 LED کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول..
برای قیمت، تماس بگیرید
محصولات و لوازم آشپزخانه داتیس Dateesمشخصات اجاق گاز های داتیس :ابعاد خارجی: 52*89 سانتیمتر توان شعله پلوپز: 4.00kw توان شعله بزرگ: 2.43kw  ,توان شعله متوسط: 1.8kw ,توان شعله کوچک: 1.22kw ابعاد برش:47.5*83.5 راندمان حرارتی:64.5 دارای 5شعله با تجهیزات گازسوز مجهز به ..
برای قیمت، تماس بگیرید
محصول اجاق گاز شیشه ای داتیس مدل D-G203 از شرکت داتیس - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز شیشه ای داتیس مدل D-G203 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و ..
برای قیمت، تماس بگیرید
محصول اجاق گاز شیشه ای داتیس مدل D-G519 از شرکت داتیس - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز شیشه ای داتیس مدل D-G519 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و ..
0 تومان
محصول اجاق گاز شیشه ای داتیس مدل D-G302 از شرکت داتیس - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز شیشه ای داتیس مدل D-G302 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و ..
برای قیمت، تماس بگیرید
محصول اجاق گاز شیشه ای داتیس مدل D-G402 از شرکت داتیس - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز شیشه ای داتیس مدل D-G402 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و ..
برای قیمت، تماس بگیرید
محصول اجاق گاز شیشه ای داتیس مدل D-G512 از شرکت داتیس - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز شیشه ای داتیس مدل D-G512 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و ..
5,880,000 تومان
ابعاد خارجی:    52*92 سانتیمتر     قطعات اصلی محصول :    ساخت کشور ایران     توان شعله پلوپز: 4.00kw , توان شعله بزرگ: 2.43 kw,توان شعله متوسط: 1.8kw ,توان شعله کوچک: 1.22k     دارای 5شعله با تجهیزات گازسوز مجهز به..
برای قیمت، تماس بگیرید
گاز صفحه ای داتیس مدل DG 550 این گاز دارای شیشه شات ایتالیا (براق) و ابعاد 52*92 سانتی متر و 47.5*83.5 سانتی متر و کارتن شیرینک شده و 5 شعله پلوپز وسط و تجهیزات گاسوز و فندک الکتریکی و تمامی قطعات ساباف ایتالیا و شیشه سکوریت مقاوم به حرارت و نظافت آسان و پلیت گرد با پوش لعابی و&n..
برای قیمت، تماس بگیرید
گاز صفحه ای داتیس مدل dg550 ultra این گاز دارای شیشه شات ایتالیا (براق) و ابعاد 52*92 سانتی متر و ابعاد برش 4705*83.5 سانتی متر و کارتن شیرینک شده و 4 عدد بست کابینتی و فندک الکتریکی و شیر ترموکوبل فوق سریع و تمامی قطعات ساباف ایتالیا و نظافت آسان و پلیت گرد با پوش..
برای قیمت، تماس بگیرید
گاز صفحه ای داتیس مدل DG 561 این گاز دارای ابعاد 52*92 سانتی متر و ابعاد برش 47.5*83.5 سانتی متر و شیشه ای مشکی و قابلیت تنظیم شعله ها به صورت سلکتوری و کارتن شیرینک شده و 4 عدد بست کابینتی و 5 شعله پلوپز وسط و جنس شعله ها آلومینیوم و آهن لعابی و سر شعله پلوپز طرح جدید ساباف و قط..
برای قیمت، تماس بگیرید
گاز صفحه ای داتیس مدل DG567 این محصول دارای نمای شیشه سکوریت مشکی و سرشعله ساخت ایتالیا میباشد که در سایز 92 * 52 سانتی متر تولید میگرد..
برای قیمت، تماس بگیرید
گاز صفحه ای داتیس DG567 Ultra این اجاق گاز دارای نمای شیشه سکوریت سفید ساخت شات ایتالیا به همراه سرشعله ساباف میباشد..
برای قیمت، تماس بگیرید
اگر قصد بازسازی آشپزخانه خود را دارید، بدون شک یکی از وسایلی که به آن نیاز شدیدی خواهید داشت، اجاق گاز است. تصور کنید فضای محدودی در اختیار دارید و می خواهید که از فضای آشپزخانه به بهترین نحو ممکن استفاده کنید. چه راه حلی به نظرتان می رسد؟ آیا تا به حال به آن فکر کرده اید؟ مدل های مختلف اجاق گاز صفح..
برای قیمت، تماس بگیرید
اجاق گاز داتیس مدل DG-595 با طراحی زیبا و خاص وارد بازار شده است تا تجربه جدید و شگفت انگیزی از آشپزی را برای شما به ارمغان آورد. از ویژگی های منحصر به فرد این اجاق گاز می توان به داشتن پلوپز دوحالته (دو آل) اشاره کرد. دارا بودن ولوم باکالیت، پلیت روغن گیر با پوشش لعابی، شیشه سکوریت مقاوم به حرارت 8..
برای قیمت، تماس بگیرید
اجاق گاز داتیس مدل DG-597اجاق گاز یکی از اجناس کاملا ضروری در هر خانه و محل زندگی می باشد. همین اجاق گاز دارای دنیای بسیار بزرگی است. امروزه به نوعی استفاده از اجاق گاز های مبله ، بسیار کم رنگ شده است. اجاق گاز های صفحه ای با تنوع ابعاد و طرح جای اجاق گاز های قدیمی را گرفته اند. یکی از کار خانه ..
برای قیمت، تماس بگیرید
محصول اجاق گاز استیل داتیس مدل D-S501 از شرکت داتیس - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز استیل داتیس مدل D-S501 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت..
برای قیمت، تماس بگیرید
ویژگی های اجاق گاز برقی داتیس مدل DGE-250اجاق برقی المنتی دو شعله شیشه ای مدل DGE-250 توانی برابر با 3000 وات دارد. به عبارت دیگر این اجاق دارای 2 عدد المنت با توان 2000 وات و 1000 وات است. همچنین یک نمایشگر دیجیتالی در کار تعبیه شده است که به مصرف کننده در تنظیم دما یا همان شعله اجاق کمک م..
برای قیمت، تماس بگیرید
اجاق برقی المنتی داتیس مدل DSE-251 از جدیدترین محصولات داتیس است که با طراحی زیبا و کارایی خاص وارد بازار شده است تا تجربه جدیدی از آشپزی را برای شما به ارمغان آورد. این اجاق المنتی برای گرم کردن المنت های خود تماما  از انرژی برق استفاده می کند و نیازی به مصرف گاز ندارد. از ویژگی های منحصر به ف..
برای قیمت، تماس بگیرید
 گاز داتیس DG404
ناموجود
محصول اجاق گاز شیشه ای داتیس مدل D-G404 از شرکت داتیس - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز شیشه ای داتیس مدل D-G404 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و ..
0 تومان
 گاز داتیس DG505
ناموجود
محصول اجاق گاز شیشه ای داتیس مدل D-G505 از شرکت داتیس - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز شیشه ای داتیس مدل D-G505 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و ..
0 تومان
 گاز داتیس DG505TD
ناموجود
محصول اجاق گاز شیشه ای داتیس مدل D-G505TD از شرکت داتیس - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز شیشه ای داتیس مدل D-G505TD کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دار..
0 تومان
 گاز داتیس DS505
ناموجود
محصول اجاق گاز استیل داتیس مدل D-S505 از شرکت داتیس - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت داتیس تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز استیل داتیس مدل D-S505 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت..
0 تومان
نمايش 1 تا 24 از 47 (2 صفحه)