منو
Your Cart

گاز برقی لتو

گاز برقی لتو:
مدل: گاز برقی لتو مدل PS 29
اجاق گاز برقی لتو مدل PS 29 دارای دو شعله و فندک برقی میباشد. هر دستگیره کنترل شعله های این مدل گاز برقی لتو دارای 6 سطح کنترل میباشد که امکان کنترل شعله در 6 سطح را فراهم مینماید. ابعاد و نقشه برش گاز برقی لتو مدل PS 29: شرکت تولیدکننده قطعات این مدل گاز برقی لتو ، کمپانی Orkli اسپانیا میباشد که ..
0 تومان
Brand: LETO+ مدل: گاز برقی لتو مدل PS 31
اجاق گاز برقی لتو مدل PS 31 دارای 4 شعله و فندک برقی میباشد. 6 حالت طبخ غذا در هر شعله از مزایای این مدل گاز برقی محسوب میشود.   ابعاد و نقشه برش گاز برقی لتو مدل PS 31:   شرکت تولیدکننده قطعات به کار رفته در گاز برقی لتو مدل PS 31 ، کمپانی Orkli اسپانیا میباشد که از نام..
13,050,000 تومان 8,700,000 تومان
Brand: LETO+ مدل: گاز برقی لتو مدل RH 01
گاز برقی لتو مدل RH 01 از نوع سرامیکی (هالوژن) میباشد. گازهای برقی دارای 2 مدل میباشند: 1- اینداکشن: برای استفاده از این نوع گازها ، باید از ظروف مخصوص آهنربایی استفاده شود.   از مزایای این مدل گازها این است که صفحه داغ نمیشود.   با برخورد دست با صفحه گاز ، حرارت..
14,100,000 تومان 9,400,000 تومان
گاز برقی لتو مدل RH 03 گاز برقی لتو مدل RH 03
ناموجود
Brand: LETO+ مدل: گاز برقی لتو مدل RH 03
گاز برقی لتو مدل RH 03 از نوع سرامیکی (هالوژن) میباشد. گازهای برقی دارای 2 مدل میباشند: 1- اینداکشن: برای استفاده از این نوع گازها ، باید از ظروف مخصوص آهنربایی استفاده شود.   از مزایای این مدل گازها این است که صفحه داغ نمیشود.   با برخورد دست با صفحه گاز ، حرارتی..
0 تومان
گاز برقی لتو مدل RH 02 گاز برقی لتو مدل RH 02
ناموجود
Brand: LETO+ مدل: گاز برقی لتو مدل RH 02
گاز برقی لتو مدل RH 02 از نوع سرامیکی (هالوژن) میباشد. گازهای برقی دارای 2 مدل میباشند: 1- اینداکشن: برای استفاده از این نوع گازها ، باید از ظروف مخصوص آهنربایی استفاده شود.   از مزایای این مدل گازها این است که صفحه داغ نمیشود.   با برخورد دست با صفحه گاز ، حرارتی..
0 تومان
گاز برقی لتو مدل PS 33 گاز برقی لتو مدل PS 33
ناموجود
Brand: LETO+ مدل: گاز برقی لتو مدل PS 33
اجاق گاز برقی لتو مدل PS 33 دارای چهار شعله و فندک برقی میباشد. هر دستگیره کنترل شعله های این مدل گاز برقی لتو دارای 6 سطح کنترل میباشد که امکان کنترل شعله در 6 سطح را فراهم مینماید.   ابعاد و نقشه برش گاز برقی لتو مدل PS 33: شرکت تولیدکننده قطعات این مدل گاز برقی لتو ، کمپانی O..
0 تومان
گاز لتو PS 30
ناموجود
Brand: LETO+ مدل: PS 30
محصول اجاق گاز صفحه ای استیل مدل PS-30 از شرکت لتو - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت لتو تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز صفحه ای استیل مدل PS-30 کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت م..
0 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)