منو
Your Cart

اجاق گاز صفحه ای کلایبرگ

شرکت کلایبرگ برندی معتبری در زمینه تولید لوازم آشپزخانه می باشد که چندین سال است که فعالیت خود آغاز کرده و تمام سعی و تلاش شرکت کلایبرگ برای تولید کالای با کیفیت جهانی که مورد رضایت خانواده ها باشد اقدام به فعالیت کرده است محصولات شرکت درای تنوع و طراحی زیبا و کیفیت بالا می باشد محصولات شرکت کلایبرگ ساخت چین است ولی به این صورت که در کشور چین قطعات اسمبل بندی می شود و قطعات بکار در محصولات ساخت کشور ایتالیا و اسپانیا و ترکیه می باشد به طوری گازهای کلایبرگ از شرکت های معتبری همچون ساباف و دیفندی ایتالیا می باشد.

تمام محصولات شرکت کلایبرگ دارای ضمانت نامه شرکتی می باشد

Brand: CLAYBERG مدل: FRANZ
محصول اجاق گاز مدل FRANZ از شرکت CLAYBERG - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت CLAYBERG تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز مدل FRANZ کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتوا..
0 تومان
Brand: CLAYBERG مدل: FRISO
محصول اجاق گاز مدل FRISO از شرکت CLAYBERG - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت CLAYBERG تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز مدل FRISO کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتوا..
0 تومان
Brand: CLAYBERG مدل: گاز کلایبرگ S342 S
گاز کلایبرگ مدل S342S از نوع گازهای استیل شرکت کلایبرگ می باشد که دارای توان حرارتی بالا دارد که این توان حدود 3.8 تا4.1 KW می رسد گاز مدل S342S از طراحی زیبا برخوردار می باشد که جنس گاز از استیل و دودی  تشکیل شده که شرکت کلایبرگ از طراحی ایتالیا و قطعات ایتالیایی در تولید این گاز استفاده کرده ..
0 تومان
Brand: CLAYBERG مدل: MAYER
محصول اجاق گاز مدل MAYER از شرکت CLAYBERG - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت CLAYBERG تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز مدل MAYER کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتوا..
0 تومان
Brand: CLAYBERG مدل: S326S
گاز صفحه ای کلایبرگ مدل s326s از نوع گازهای استیل کلایبرگ می باشد.که دارای 5 شعله مجزا می باشد کلایبرگ برندی معتبر در زمینه تولید لوازم آشپرخانه می باشد.قیمتگاز S326S کلایبرگ مناسب می باشد.گازهای کلایبرگ دارای 24 ماه گارانتی می باشد..
0 تومان
Brand: CLAYBERG مدل: S344 S
گاز کلایبرگ مدل S344S  از نوع گازهای استیل شرکت کلایبرگ می باشد که دارای توان حرارتی بالا دارد که این توان حدود 3.8 تا4.1 KW می رسد گاز مدل S344S از طراحی زیبا برخوردار می باشد که جنس گاز استیل برنز می باشد که شرکت کلایبرگ از طراحی ایتالیا و قطعات ایتالیایی در تولید این گاز استفاده کرده است و ا..
0 تومان
Brand: CLAYBERG مدل: META
محصول اجاق گاز مدل META از شرکت CLAYBERG - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت CLAYBERG تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز مدل META کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتواند..
0 تومان
Brand: CLAYBERG مدل: MINZE
محصول اجاق گاز مدل MINZE از شرکت CLAYBERG - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت CLAYBERG تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز مدل MINZE کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتوا..
0 تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)