منو
Your Cart

اجاق گاز صفحه ای کلایبرگ

شرکت کلایبرگ برندی معتبری در زمینه تولید لوازم آشپزخانه می باشد که چندین سال است که فعالیت خود آغاز کرده و تمام سعی و تلاش شرکت کلایبرگ برای تولید کالای با کیفیت جهانی که مورد رضایت خانواده ها باشد اقدام به فعالیت کرده است محصولات شرکت درای تنوع و طراحی زیبا و کیفیت بالا می باشد محصولات شرکت کلایبرگ ساخت چین است ولی به این صورت که در کشور چین قطعات اسمبل بندی می شود و قطعات بکار در محصولات ساخت کشور ایتالیا و اسپانیا و ترکیه می باشد به طوری گازهای کلایبرگ از شرکت های معتبری همچون ساباف و دیفندی ایتالیا می باشد.

تمام محصولات شرکت کلایبرگ دارای ضمانت نامه شرکتی می باشد

 اجاق گاز مدل FRANZ
ناموجود
محصول اجاق گاز مدل FRANZ از شرکت CLAYBERG - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت CLAYBERG تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز مدل FRANZ کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتو..
0 تومان
 اجاق گاز مدل FRISO
ناموجود
محصول اجاق گاز مدل FRISO از شرکت CLAYBERG - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت CLAYBERG تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز مدل FRISO کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتو..
0 تومان
اجاق گاز صفحه ای کلایبرگ  مدل S342S اجاق گاز صفحه ای کلایبرگ  مدل S342S
ناموجود
گاز کلایبرگ مدل S342S از نوع گازهای استیل شرکت کلایبرگ می باشد که دارای توان حرارتی بالا دارد که این توان حدود 3.8 تا4.1 KW می رسد گاز مدل S342S از طراحی زیبا برخوردار می باشد که جنس گاز از استیل و دودی  تشکیل شده که شرکت کلایبرگ از طراحی ایتالیا و قطعات ایتالیایی در تولید این گاز استفاده کرده ..
0 تومان
اجاق گاز صفحه ای کلایبرگ مدل MAYER
ناموجود
محصول اجاق گاز مدل MAYER از شرکت CLAYBERG - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت CLAYBERG تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز مدل MAYER کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتو..
0 تومان
اجاق گاز صفحه ای کلایبرگ مدل S326S
ناموجود
گاز صفحه ای کلایبرگ مدل s326s از نوع گازهای استیل کلایبرگ می باشد.که دارای 5 شعله مجزا می باشد کلایبرگ برندی معتبر در زمینه تولید لوازم آشپرخانه می باشد.قیمتگاز S326S کلایبرگ مناسب می باشد.گازهای کلایبرگ دارای 24 ماه گارانتی می باشد..
0 تومان
اجاق گاز صفحه ای کلایبرگ مدل S344S
ناموجود
گاز کلایبرگ مدل S344S  از نوع گازهای استیل شرکت کلایبرگ می باشد که دارای توان حرارتی بالا دارد که این توان حدود 3.8 تا4.1 KW می رسد گاز مدل S344S از طراحی زیبا برخوردار می باشد که جنس گاز استیل برنز می باشد که شرکت کلایبرگ از طراحی ایتالیا و قطعات ایتالیایی در تولید این گاز استفاده کرده است و ا..
0 تومان
اجاق گاز مدل META
ناموجود
محصول اجاق گاز مدل META از شرکت CLAYBERG - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت CLAYBERG تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز مدل META کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتوان..
0 تومان
اجاق گاز مدل MINZE
ناموجود
محصول اجاق گاز مدل MINZE از شرکت CLAYBERG - یک اجاق گاز است که توسط فروشگاه شرکت مدنی نقشینه به شما ارائه میشود. که میتوانید به صورت آنلاین خریداری کنید. شرکت CLAYBERG تولید کننده اجاق گاز اقدام به تولید اجاق گاز مدل MINZE کرده است که با توجه به امکاناتی که این محصول دارد و قیمت مناسبی که دارد میتو..
0 تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)