منو
Your Cart

یونیکا البرز روز

یونیکا البرز روز :

یونیکا البرز روز مدل 4 حالته
-19 % ناموجود
Brand: البرز روز مدل: یونیکا البرز روز مدل 4 حالته
- یونیکا البرز روز مدل 4 حالته   یونیورست 4 حالته یکی از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد که با قیمت مناسب در فروشگاه مدنی نقشینه عرضه میگردد . این یونیکا در رنگ کرومی می باشد . طراحی و ساخت یونیکا ی 4 حالته با توجه به استاندارد های بین المللی و استفاده از متر..
144,990 تومان 179,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: یونیکا البرز روز مدل آپادانا کروم
- یونیکا البرز روز مدل آپادانا کروم   یونیورست آپادانا کروم یکی از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد که با قیمت مناسب در فروشگاه مدنی نقشینه عرضه میگردد . این یونیکا در رنگ کروم می باشد و به همراه آن یک دوش تلفنی نیز متصل می باشد . طراحی و ساخت یونیکا ی آپادانا کروم..
457,650 تومان 565,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: یونیکا البرز روز مدل آپادانا گلدن راد
- یونیکا البرز روز مدل آپادانا گلدن راد   یونیورست آپادانا گلدن راد یکی از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد که با قیمت مناسب در فروشگاه مدنی نقشینه عرضه میگردد . این یونیکا در رنگ طلا مات می باشد و به همراه آن یک دوش تلفنی نیز متصل می باشد . طراحی و ساخت یونیکا ی آ..
1,012,500 تومان 1,250,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: یونیکا البرز روز مدل نیلا
- یونیکا البرز روز مدل نیلا   یونیورست نیلا یکی از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد که با قیمت مناسب در فروشگاه مدنی نقشینه عرضه میگردد . این یونیکا در رنگ سفید و طلایی می باشد و به همراه آن یک دوش تلفنی نیز متصل می باشد . طراحی و ساخت یونیکا ی نیلا با توجه به استاندارد های ..
611,550 تومان 755,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: یونیکا البرز روز مدل پاسارگاد 20 سانتی
- یونیکا البرز روز مدل پاسارگاد 20 سانتی   یونیورست پاسارگاد یکی از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد که با قیمت مناسب در فروشگاه مدنی نقشینه عرضه میگردد . این یونیکا در رنگ کروم می باشد و به همراه آن یک دوش تلفنی نیز متصل می باشد . طراحی و ساخت یونیکا ی پاسارگاد&nb..
445,500 تومان 550,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: یونیکا البرز روز مدل پاسارگاد 25 سانتی
- یونیکا البرز روز مدل پاسارگاد 25 سانتی   یونیورست پاسارگاد یکی از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد که با قیمت مناسب در فروشگاه مدنی نقشینه عرضه میگردد . این یونیکا در رنگ کروم می باشد و به همراه آن یک دوش تلفنی نیز متصل می باشد . طراحی و ساخت یونیکا ی پاسارگاد&nb..
473,850 تومان 585,000 تومان
Brand: البرز روز مدل: یونیکا البرز روز مدل پاسارگاد گلدن راد
- یونیکا البرز روز مدل پاسارگاد گلدن راد   یونیورست پاسارگاد گلدن راد یکی از تولیدات شرکت شیرآلات بهداشتی البرز روز می باشد که با قیمت مناسب در فروشگاه مدنی نقشینه عرضه میگردد . این یونیکا در رنگ طلا مات می باشد و به همراه آن یک دوش تلفنی نیز متصل می باشد . طراحی و ساخت یونیکا ی..
1,012,500 تومان 1,250,000 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)